پوسته طول می کشد $22 میلیارد نوشتن به پایین انتظار پایین تر نفت و گاز قیمت

پایین تر نفت و گاز قیمت در آورده با این بیماری همه گیر باعث شده شرکت های بزرگ نفتی به سوال ارزش ذخایر خود را.

عکس: nacho doce/ایسنا

Royal Dutch Shell PLC نوشتن ارزش دارایی های خود را تا 22 میلیارد دلار به دلیل کاهش قیمت انرژی پس از تقاضا در جنگیدن coronavirus بیماری همه گیر.

نوشتن به پایین به شرح زیر است که توسط BP PLC که در مقیاس مشابه در اوایل این ماه. پایین تر نفت و گاز قیمت در آورده با این بیماری همه گیر و عدم اطمینان بیش از سرعت انتقال به پایین کربن انرژی باعث شده شرکت های بزرگ نفتی به سوال ارزش ذخایر خود را.

پوسته بزرگترین نوشتن فراز آمده از گاز خود را از کسب و کار که در آن چهره یک شارژ تا 9 میلیارد دلار از جمله کاهش به ارزش مقدمه و کوئینزلند Curtis گاز طبیعی مایع و پروژه ها در استرالیا.

صنعت انرژی درآمد تحت فشار هستند و برخی از شرکت ها نیاز به قرض به پرداخت سود سهام. در مارس پوسته کاهش سود خود و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم upending انتظارات سرمایه گذاران است که عمده شرکت های نفتی ارائه می کنند قابل اعتماد سود سهام.

پوسته گفت: آن آماده سازی سطح—بدهی خالص به عنوان یک درصد از کل سرمایه—انتظار می رود که 3 درصد به دلیل کاهش ارزش دارایی. در آوریل شل دنده بود که 29 درصد بالاتر از این شرکت هدف از 25٪.

“پس از کاهش سود ما فکر می کنیم پوسته حتی در محیط فعلی خواهد deleverage ادامه به سرعت, و این باید برای باز کردن درب برای بیشتر توزیع به سهامداران گفت:” Biraj Borkhataria co-سر از اروپا تحقیقات انرژی در بازارهای سرمایه RBC.

پوسته انتظار معیار قیمت نفت برنت به طور متوسط 35 دلار در هر بشکه در این سال و 60 دلار در هر بشکه در دراز مدت.

پوسته سهام معامله پایین 1.7% در روز سه شنبه.

نوشتن به سارا مك فارلين در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de