خرد توهم: یک شعبده باز راهنمای ساخت نژادپرستی ناپدید می شوند

بسیاری بر این گمانند که اریک اندرسون موفقیت به عنوان یک شعبده باز, نویسنده و سخنران است به نحوی عایق او را از واقعیت های نژاد پرستی در جامعه آمریکا است. “آنها مرده اشتباه است,” او می گوید. “این حوادث به مراتب بیش از حد و مکرر به دفعات مشاهده شده است.”

“من به عنوان انعکاس ناآرامی ها اتفاق می افتند در حال حاضر در کشور در پی آقای فلوید مرگ و دیگر قربانیان خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند … من تا به حال به نوبه خود به سحر و جادو من تجارت شور و شوق من و چیزی که من دوست دارم برای بینش و درک است.”

“شما ببینید سحر و جادو در بسیاری از راه های بر ساخته شده است و قدرت فرضیات – فرضیات نادرست” او می گوید. “نژادپرستی نیز ساخته شده بر اساس فرضیات نادرست بین مردم پست, جنایتکاران, فریبنده, نابخردانه, گناه و نالایق از شفقت و یا انسانی درمان است.”

“اگر امریکا به غلبه بر این چندساله همه گیر نژادپرستی شهروندان خود … باید آن را یک اولویت برای شروع به محو آن ساختگی مفروضات و dehumanizing غلط روایات درباره مردم سیاه و سفید شده اند که ریشه دوانده در بسیاری از ما از یک روز. زمانی که ما متعهد به انجام آن و پس از آن — و پس از آن تنها می تواند ما امیدواریم که برای دیدن نژادپرستی در نهایت شروع به ناپدید می شوند از جامعه ما است.”

به عنوان یک شعبده باز, اریک اندرسون ساخته شده است یک حرفه ای از, استقبال از توهمات. اما به عنوان یک سیاه پوست آمریکایی به خصوص یکی از ناخوشایند توهم دنبال کرده است و او را به عنوان او سفر کرد و در ایالات متحده و جهان: این فرض غلط که مردم پست و نالایق بشریت (یا انسانی درمان). این است که داستان خود را به عنوان گفت: به چاندرا توماس Whitfield.

من به یاد داشته باشید آن را مانند دیروز حتی اگر آن را 16 سال پیش. من فقط می خواهم گرفته من آخرین تعظیم در عملکرد من در یک شرکت خصوصی رویداد در چینن وایومینگ. به عنوان من پا کردن مرحله مخاطبان جمعی شروع به پریدن کرد به پا; روشن نشان دادن حمایت برای من الهام بخش “سحر و جادو از نگرش” سخنرانی است که من به طور منظم تحویل در سراسر جهان. پس از همه, من شناخته شده به عنوان “شعبده باز با یک پیام است.”

جمعیت به سرعت شکل گرفته در اطراف من. به عنوان من دست تکان داد و در جواب سوال یک خانم در مورد سن و سال من معمولی دست من پشت یکی از غرفه های من استفاده می شود نشان می دهد. حتی با همه چیز در رفتن متوجه شدم او در نهایت می خواهم شروع ایستاده به سمت یک پوزخند گسترش در سراسر چهره خود را. من به یاد خودم فکر است که او می خواهم به نظر می رسید در حال انتظار برای چیزی, اما من بیش از حد شلوغ بود در آن زمان به فکر می کنم در مورد آن و یا مراقبت.

این امر می تواند 30 دقیقه بعد یک بار پشت در اتاق هتل من که همه چیز در نهایت حس می شود. سرما شات پایین ستون فقرات من به عنوان من بستهای من نشان می دهد کیسه و متوجه شدم که smug مرد سفید گرفته بود طناب من می خواهم در من نشان می دهد و آن را به یک طناب دار اعدام. روشن بود که او می خواهم امیدوار من می خواهم خود را کشف و آشکار عمل ارعاب در حضور او; من خوشحالم که من تا به حال تحویل به هر یک از رضایت او craved. هنوز, آن من از freaked به اندازه کافی به بسته همه چیز من و شب را در فرودگاه به جای آن. بهتر امن تر از متاسفم است.

که یکی از بسیاری از موارد آشکار نژادپرستی که من تجربه سفر به ایالات متحده و جهان ارائه پیام های من توانمندسازی مخلوط با سحر و جادو اجرای برنامه. من تا به حال هیچ ایده آن است که زندگی من که یک استاد شعبده در نهایت شامل حال من با برخی از بینش ارزشمند را به ریشه های امریکا دائمی مشکلات با نژاد و نژاد پرستی. من craft, جالب, همچنین الهام گرفته از ایده های من در مورد عملی اولین گام برای شروع به پرداختن به این موضوع به عنوان به خوبی.

بسیاری از مردم فرض کنیم که در حال انجام یک نویسنده و سخنران و مجری که به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با هر کس از هنک آرون و جف Foxworthy به بانوی اول سابق لورا بوش و رئیس جمهور سابق جیمی کارتر به نحوی insulates من از واقعیت های نژاد پرستی در جامعه آمریکا; آنها مرده اشتباه است.

حسن نیت ارائه میدهد از اریک اندرسون

اریک اندرسون (2nd راست) به شمار سابق جیمی کارتر رئیس جمهور سابق گرجستان و رژیم صهیونیستی است. Roy بارنز (راست) و همسرش ماری دابز بارنز مطرح در طول سال 2001 قانونی قدردانی شام برگزار شد فرماندار عمارت در آتلانتا.

حوادث به مراتب بیش از حد و مکرر به دفعات مشاهده شده است. هنگامی که از من خواسته دو مرد در یک فروشگاه پارکینگ جهت به یک باشگاه های کشور که در آن من انجام شد و تکیه داد به در و گفت: بدون تردید “من نمی دانم که آنها اجازه دهید ‘n-عبارت” در آن وجود دارد.” و زمان ثروتمند سفید مشتری تقریبا ربوده چک کردن از دست من پس از یادگیری است که من نه فقط یک کارمند است اما صاحب آژانس او استخدام کرده بود.

آنچه که من امروز می بینیم بسیار متفاوت از آنچه که من تجربه کرده و در حال رشد در جنوب کالیفرنیا به بسیاری از به اصطلاح سنگر و استحکامات از سفید لیبرالیسم. به عنوان یک نوجوان در حال رشد در سن دیگو آن را غیر معمول نیست برای من متوقف شده توسط پلیس مورد آزار و اذیت پلیس و ناودان به زمین کاملا بدون دلیل است.

یک بار پس از دبیرستان در حالی که کار به عنوان سرایدار یک تولید کننده از یک ایستگاه تلویزیونی محلی نزدیک از آبی درخواست من به بازی بازی های “مشکوک” در یک اجرا یا نمایش مجدد از جرم آنها ضبط و برای یک, اخبار بخش. من مودبانه کاهش یافته و خشمگین بود به یاد روز بعد که او می دانست و همیشه شناخته شده – که مجرم بود ،

این عصر با آن مواجه هستیم به تازگی در پی جورج فلوید مرگ در دست rogue, مینیاپولیس, پلیس, هم زده اند تا پیر احساس پشیمانی در مورد یک مکالمه من با یک دوست در زمان من در نیروی هوایی ایالات متحده. او می خواهم قطره قطره جلب اعتماد است که کسی تا به حال او را به نام n-word برای اولین بار. پاسخ من: “چه معامله بزرگ است ؟ آیا می دانید که چگونه بسیاری از بار است که برای من اتفاق افتاده؟” من آرزو می کنم من می خواهم بیشتر شده است و مهربان.

من بعدا متوجه شدم که من می خواهم آنقدر بی حس به رفتار تبعیض آمیز است که من می خواهم به طور کامل جدا از خودم از همه از غم و اندوه است که آن را تحمیل می کند از جمله اینکه چگونه من احساس اولین بار – و هر بار که از آنجا – من می خواهم نامیده شده است که ننگین کلمه شروع به عنوان یک کودک خردسال.

آن نبود تا سال 1993 زمانی که من خریداری یک طرفه بلیط اتوبوس به آنچه که تبدیل به دائمی خانه آتلانتا با نام مستعار “سیاه مکه” به دنبال سحر و جادو من حرفه ای تمام وقت که من متوجه شدم همه از خشم و شرم من شده بود سرکوب در داخل است. آن چشم باز و هیبت الهام بخش برای دیدن بسیاری از سیاه مردمی در رهبری و به خوبی انجام می دهند برای خود. دیدن که به من کمک کرد آغاز فرایند از بین بردن احساسات منفی من می خواهم درونی در مورد خودم به عنوان یک مرد سیاه و همکار من سیاه مردم به طور کلی.

به طوری که من انعکاس ناآرامی ها اتفاق می افتند در حال حاضر در کشور در پی آقای فلوید مرگ و دیگر قربانیان خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند من خودم عصبانی و حیرت زده که این را نگه می دارد اتفاق می افتد. من تا به حال به نوبه خود به سحر و جادو من تجارت شور و شوق من و چیزی که من دوست دارم برای بینش و درک. تشابه جالب هستند, واضح تر از بیشتر درک کنند.

شما ببینید سحر و جادو در بسیاری از راه های بر ساخته شده است و قدرت فرضیات – فرضیات نادرست. اگر من به عنوان یک مجری می تواند مخاطب را به یک فرض نادرست در مورد آنچه که در واقع اتفاق می افتد درست قبل از چشم خود را از آن می شود که بسیار ساده تر برای من به جلو و من توهم.

به طور مشابه, نژادپرستی نیز ساخته شده بر اساس فرضیات نادرست بین مردم پست, جنایتکاران, فریبنده, نابخردانه, گناه و نالایق از شفقت و یا انسانی درمان است. و کسانی که می گویند آنها نمی ببینید که چگونه است که خط از تفکر در جامعه ما نیست چرا که آنها به سادگی نمی خواهید به. آنها متعهد به نگه داشتن آن فرضیات نادرست. بله برگزاری به نوع دیگری از توهم است.

اگر آمریکا تا کنون غلبه بر این چندساله همه گیر نژادپرستی شهروندان خود را – هر کس از هر روز مردم به قدرت می شود که باید آن را یک اولویت برای شروع به محو آن ساختگی مفروضات و dehumanizing غلط روایات درباره مردم سیاه و سفید شده اند که ریشه دوانده در بسیاری از ما از یک روز. زمانی که ما متعهد به انجام آن و پس از آن — و پس از آن تنها می تواند ما امیدواریم که برای دیدن نژادپرستی در نهایت شروع به ناپدید می شوند از جامعه ما است.

چاندرا توماس Whitfield است که برنده جایزه های چند رسانه ای روزنامه نگار و یک 2019-2020 همکار با لئونارد C. گودمن موسسه برای گزارش های تحقیقی. او مجری و تهیه کننده “شکاف” یک آینده پادکست در این مجله بار در مورد چگونگی مسابقۀ منفی اثرات زندگی سیاه زنان در نیروی کار آمریکا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de