مردم در ووهان چین, کانون شیوع کروناویروس, بداهه نوازی حفاظت در خارج از یک سوپر مارکت.

عکس: ژنگ یوان/Utuku/Ropi/زوما پرس

موارد جدیدی از کروناویروس به شدت افزایش یافت و پس از مقامات چینی تغییر معیار برای تشخیص بیماری, بالا بردن سوال در مورد چگونه به زودی به وقوع خواهد اوج.

روز پنجشنبه مقامات بهداشتی در هوبئی استان, کانون عفونت اعلام کرد بزرگترین روز پرش در موارد 14,840 در چهارشنبه حدود نه برابر تعداد موارد جدید یک روز پیش از آن. اپیدیولوژی مقامات دولتی و سرمایه گذاران ممکن است در حال حاضر نیاز به recalibrate بینی خود را برای مسیر ویروس است که می ماند کمی درک.

در روزهای اخیر سرمایه گذاران به سهام ایالات متحده تحت فشار قرار دادند به پرونده به مقامات چینی تبلیغ سود در مبارزه علیه سریع گسترش بیماری که گریبانگیر مرکزی چین در ماه گذشته تثبیت توجه خود را بر یک عدد—کاهش در نرخ رشد عفونت های جدید—که پیشنهاد این ویروس در حال اجرا بود از بخار.

چنین چشمگیر افزایش موارد به عنوان پنج شنبه اعلام کرد که به احتمال زیاد یکی کردن. این نشان دهنده تغییر در نحوه هوبئی مقامات طبقه بندی بیماران به عنوان داشتن بالینی تایید عفونت پس از آنها تشخیص داده شده توسط پزشک مانند از طریق X-ray به جای فقط شمارش آن دسته از بیماران که باید مثبت آزمایشگاهی شناسایی ویروس.

مربوط تصویری

دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ووهان coronavirus امیدوارند یک روش برش لبه به نام “پاسخ سریع سیستم عامل” را به سرعت عملکرد دستیابی به موفقیت. وال استریت ژورنال است Jason بلینی توضیح می دهد که اینها چه هستند و چگونه کار می کنند. عکس: Tolga Akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جدید عمل نیست یک روش استاندارد برای تشخیص حضور یک ویروس خاص.

“این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر شیوع” گفت: Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه. او به نام پرش در موارد “پس از واقع گزارش کنند.”

دکتر رایان گفت: حرکت خواهد به مقامات اجازه می دهد به انجام بیشتر بهداشت عمومی و تحقیقات و چنین به عنوان ردیابی کردن بيماران در تماس هستند که مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اکثریت قریب به اتفاق پنج شنبه به تازگی تایید موارد— 13,332 شد عطف به ماسبق درجۀ. اما گسترده تر طبقه بندی قوانین ميانگين روزانه افزایش در تعداد موارد جدید می تواند همچنان برای به دست آوردن دلیل بیشتر موارد تشخیص داده نشده ممکن است به نور آمده است.

زونگ, اتباع, رئیس ملی کمیسیون بهداشت نیروی کار این ویروس در پی در روزهای اخیر برای کاهش نگرانی های عمومی گفت: شیوع این بیماری ممکن است اوج قبل از مارس.

روز چهارشنبه تنها چند ساعت قبل از هوبئی مقامات بهداشتی خود را اعلام کرد شماره جدید چین رسمی شین هوا اخبار آژانس تبلیغ یک کاهش در تعداد روزانه جدید تایید موارد است. ایسنا اشاره کرد و آن را به حال به طور پیوسته کاهش یافته و از نزدیک به 4000 در فوریه. 4 به بیش از 2000 روز سه شنبه با استناد به ملی کمیسیون بهداشت داده است.

Goldman Sachs Group Inc. با اشاره به این اعداد و ارقام گفت: مشتریان در یادداشت روز شنبه که “گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و به تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به تدریج کاهش یافته است.” مدت کوتاهی پس از بازار سهام ایالات متحده باز با داو جونز صنعتی ظاهر.

پنجشنبه پرش در موارد تهدید به مرطوب که خوش بینی هر چند کارشناسان باقی مانده تقسیم در مورد اینکه آیا این تغییرات در دراز مدت چشم انداز.

گلدمن در یک توجه داشته باشید پس از آمار و ارقام جدید منتشر شد گفت که در حالی که افزایش شدید به این معنی نیست تجدید شتاب در گسترش Covid-19 به عنوان بیماری شناخته شده است, از آن خواهد بود “از لحاظ نظری ممکن است” برای دیدن تغییرات دیگر به تعریف از موارد در هوبئی دوباره و یا استان های دیگر در آینده است.

مقامات هنوز نمی باید برآورد دقیق از تعداد افراد آلوده در ووهان چن Yixin گفت: در اوایل این هفته. آقای چن, یک مقام اجرای قانون بالا از پکن کمک به نظارت بر بحران در ووهان اضافه شده که “تعداد پایه به طور بالقوه آلوده ووهان هنوز هم ممکن است نسبتا بزرگ است.”

جان نیکولز یک coronavirus متخصص و استاد بالینی آسیب شناسی در دانشگاه هنگ کنگ گفت که “تغییر در معیارهای معنا نیست که وجود دارد افزایش در عفونت های واقعی” بلکه آن است که “مصاحبه net گسترده تر را انتخاب کنید تا آنچه را که درست بروز عفونت است.”

نیکولز با این حال هشدار داد که این طبقه بندی از اوایل موارد در هوبئی را “ارائه یک چالش به صورت گذشته نگر و تحلیل داده ها” ساخت آن را سخت تر برای به دست آوردن یک حس از مسیر بزرگتر از coronavirus را گسترش.

هوبئی استان روز شنبه شمارش از 242 مرگ و میر شامل 135 بيمار شده بود تنها از نظر بالینی مبتلا به کوروناویروس. آن را به حساب نمی هر زودتر مرگ و میر بود که تنها بالینی تشخیص داده می شود.

به استثنای هوبئی بقیه چین همچنان ادامه دارد و به دیدن مداوم کاهش در تعداد موارد جدید گزارش فقط 312 چهارشنبه نهم مستقیم روز کاهش می یابد.

هنوز شیوع این بیماری می تواند شدید تر از آمار و ارقام نشان می دهد. بر خلاف هوبئی دیگر نقاط چین هنوز هم نیاز به هر دو توالی ژن یا تست های آزمایشگاهی برای تایید پاتوژن به این معنی نیست که در همه موارد ممکن است در حال شناسایی و شمارش.

در ابتدا مقامات بهداشت و درمان در استان هوبئی شمارش بود یک بیمار به عنوان یک تایید عفونت مورد تنها در صورتی یک تست آزمایشگاهی ارائه شده پاتوژن شواهدی از ویروس. پرسش در اطراف پايايی آزمون با این حال تحت فشار قرار دادند, مقامات به گسترش معیارهای خود را شامل تشخيصهای بالينی است که در آن پزشکان می تواند تایید یک مورد بر اساس نشانه های بیماری زا بدون شواهد در یک تست آزمایشگاهی.

در سند منتشر شده به بیمارستان در سراسر چین آخرین هفته ملی سلامت کمیسیون به روز شده در مورد آن دسته برای هوبئی جدا بالینی تشخیص موارد خارج از موارد مشکوک. هوبئی بیمارانی که قفسه سینه اسکن نشان داد نشانه هایی از ذات الریه خواهد بود در این مجموعه گنجانده شده در حالی که کسانی که قفسه سینه اسکن نمی خواهد باقی می ماند به عنوان موارد مشکوک.

هوبئی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: هدف این بود که اجازه بیشتر بیماران درمان می شود, به عنوان موارد تایید شده به طوری که بیشتر می توان درمان کرد. مقامات صرف چند روز گذشته از طریق ترکیب موارد مشکوک در این بیانیه گفت: برای شناسایی هزاران نفر از موارد اضافه شده به این استان را تایید کرد شمارش در روز پنج شنبه که در حال حاضر در بیش از 48000 موارد است.

در همان زمان, هوبئی شروع پتو غربالگری با استفاده از شل تر تشخیصی استاندارد چیدن بيماران مبتلا به تب که قفسه سینه اسکن نشان داد عفونت ریه و ارسال آنها را به تعیین بيمارستان.

تنها 20 ٪ تا 30 ٪ از تمام موارد پنومونی می شود در تست های مرتبط به هر پاتوژن تانگ Zhaohui یک بیماری تنفسی, دکتر, از پکن چینگ بیمارستان گفت: دولت چین پخش.

تغییر سیاست شد و با انگیزه در بخش افزایش اخیر در بیمارستان ظرفیت در ووهان از جمله دو تازه باز پیش ساخته بیمارستان با توجه به هو یانگ یک متخصص بیماری های تنفسی مستقر در شانگهای.

اعضای یک تیم بین المللی از کارشناسان به رهبری خواهد شد که شروع به ورود در چین این هفته دکتر رایان گفت. سه فرد پیشرفت تیم شده است در پکن این هفته بحث و گفتگو با مقامات چینی دامنه بزرگتر تیم ماموریت. دکتر رایان کاهش یافته است به افشای نام و یا کشورهای عضو این تیم است.

ژو یو 32 ساله ویولن سل معلم در ووهان و دو پدر و مادر تمام آزمایش منفی برای coronavirus در تست های آزمایشگاهی. آنها با تلاش برای متقاعد کردن مقامات که آنها رنج می برند از این ویروس با وجود برگزاری نمایشگاه ثبتشده علائم مانند سرفه و تب است.

A chest x-ray از خانم ژو پدر نشان داد که یکی از ریه های خود آلوده شد هر چند آن را بی نتیجه بود که آیا او تا به حال coronavirus. از آنجا که عدم قطعیت خانم ژو ناموفق بوده است در کمک به پدرش دریافت قرنطینه تا پنجشنبه طبقه بندی.

این طبقه بندی می اندازد آچار به تلاش های کارشناسان برای به دست آوردن یک حس دقیق دامنه شیوع. بدون آمار قابل اعتماد در مورد تعداد بیماران آلوده, آن است که سخت تر برای محاسبه میزان مرگ و میر و میزان تولید مثل ویروس شناخته شده به طور رسمی به عنوان Sars-CoV-2 که برای کمک به آنها تصمیم می گیرید اقدامات برای مبارزه با شیوع.

Zeng Guang, برجسته اپیدمیولوژی وابسته چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد در Weibo account شنبه که حتی اگر شیوع نقطه عطف رسیده این اپیدمی می تواند انتخاب کنید تا به سرعت پس از 160 میلیون نفر در بازگشت از زادگاه خود که بسیاری سفر کرده بود برای سال جدید قمری تعطیلات به جایی که آنها کار می کنند.

“آنچه که من نگران است که روند رو به پایین دیدیم به تازگی است زیرا دادههای آماری پشت زمان عفونت و در نتیجه اتحاد نقاب واقعی روند رو به بالا ناشی از بازگشت سفر, مردم استراحت هوشیاری خود را” آقای Zeng گفت.

بیشتر

  • چین Ousts مقامات سطح بالا به عنوان Coronavirus موارد افزایش می یابد
  • ژاپن گزارش اول مرگ مرتبط با کروناویروس
  • چین محرک استراتژی چهره جدید تست ویروس
  • آنچه ما می دانیم از علائم تا درمان

نوشتن به Wenxin فن در Wenxin.Fan@wsj.com Natasha خان در natasha.khan@wsj.com و دنگ چائو در Chao.Deng@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su