مشترک خبر اما: Covid-19 به ارمغان می آورد multilateralism پشت در جدول

خطوط گسل در حال تجلی در نبرد دشوار مقابل Covid-19 اما “natpop” سیاستمداران مسئول سقوط multilateralism مبارز باقی می ماند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و آن را به نام یک “خارجی ویروس” سرزنش چین برای تخم ریزی شیوع و اتحادیه اروپا برای عدم جلوگیری از گسترش آن به ما. در همین حال رسانه های چینی شده اند و تبلیغ این تصور که این ویروس سرچشمه در ایالات متحده و برجسته چینی دیپلمات پیشنهاد کرد که به تازگی ارتش آمریکا کاشته ویروس در ووهان این بیماری همه گیر را epicentre. در خاورمیانه و کشورهای عربی در حال گرفتن umbrage در ایران برای ماندن بیش از حد طولانی در انکار و حتی ایران به عنوان مقصر ما تحریم برای آن گرفتاری.

با وجود تفاوت های جهانی سازمان ملل می تواند در نهایت همگرا به مشابه امتیاز در پاسخ های خود را. پس از اولیه secretiveness چینی به تازگی بیشتر شده است باز کردن در به اشتراک گذاری اطلاعات مشخصه و دموکراسی لیبرال. ایتالیایی ها یاد گرفتیم درس از هوبئی مستند و دیگران ممکن است به دنبال. ناسیونالیسم مطالبات کل پایبندی به “همه خوب است” عقیده حتی زمانی که ترک تبدیل شده مشهود است. این توضیح می دهد که چگونه چین و ایران از دست رفته نشانه هایی از مشکل است و می تواند lulling مغلوب ساختن پیشی جستن بوریس جانسون و دیگر populists به دام همان. یکی تنها می تواند دعا همان چیزی که اتفاق می افتد نیست در هند.

به تصویر کشیدن تمام تهدیدات خارجی glosses بیش از مشکلات در خانه از شکست حکومت ضعیف آمادگی. علاوه بر این, حتی ممکن است باعث بیگانه پاسخ از یک پاچه مردم. جغرافیای سیاسی می توانند یاد بگیرند از ‘unsiloed’ علمی و پزشکی جوامع است. موفقیت چین در جداسازی رمان coronavirus و قرار دادن ژنوم توالی کمک کرده است تا دیگر کشورهای توسعه کیت های آزمایش, با, که حمل و نقل 2.5 لاخ کیت های آزمایش در اوایل فوریه. پزشکان به طور مداوم های درمان و پیشگیری از پروتکل های. که نقش به عنوان لنگر ورق تایید می کند چرا چند جانبه نهادهای کلیدی برای مبارزه با تغییر آب و هوا حفظ صلح جهانی و حفظ تجارت است. هستند populists گوش دادن ؟

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im