نیویورک

قبل از خیره کننده سه ماهه چهارم باز گشت زمانی که Kansas City Chiefs برنده 31-20 بیش از سان فرانسیسکو 49ers یکشنبه شب سوپر جام وزوز محور خیره کننده حاصل کار دو تیم نشان می دهد.

تصرف فرصت خود را برای ایجاد یک فرهنگی, بیانیه, جنیفر لوپز و شکیرا حاوی the Super Bowl halftime show با سرزندگی و شادی است که خود را جشن گرفتند, لاتین, میراث.

خود نفس ورزشکاری همسان که از بازیکنان فوتبال در حال انتظار در اتاق قفل است.

شکیرا باز با بله هیپ-تکان دادن عملکرد “او گرگ” و یک حرکت سریع medley که شامل بیت “او گرگ,” “هر جا” و یک قطعه از لد زپلین “در کشمیر.” او موفق یک حلقه از طناب رقص و حتی حمایت به یک جمعیت گشت و گذار. شکیرا به پایان رسید و با امضای او آهنگ “Hips don’t Lie.”

خانم لوپز در چرم سیاه و سفید لباس که او رقصنده همسان با آغاز دلتنگ قطعه از “جنی از بلوک.” او به نمایش گذاشته برخی از شگفت انگیز قطب رقص و حرکت و اشاره به او بسیار مشهور به نوبه خود در فیلم “زرنگ.” در یک نقطه و او خم به چمباتمه زدن در حالی که ایستاده بر شانه یک رقصنده که به احتمال زیاد به عضلات و درد در سراسر کشور در همدردی.

او پاره از طریق “Love don’t Cost a Thing,” “دریافت حق “بر روی زمین” و “Que Calor,” پیدا کردن زمان به لغزش به دور از چرم سیاه و سفید به نقره درخشان ساز و برگ.

داشتن اساسا یک عمل باز برای یک کنسرت است که امتداد نه بسیار طولانی تر از ده دقیقه شد یک حرکت مخاطره آمیز. در برابر عملکرد به نظر می رسید با عجله به عنوان اگر آنها در تلاش بودند برای گفتن بیش از حد در بیش از حد کوتاه از زمان. مهمان عمل می کند, J. Balvin و اسم حیوان دست اموز بد بودند اضافی و تنها در خدمت به بهتر تاکید بر استعدادهای headliners.

اولین نتیجهی نمایش برای جشن هنرمندان لاتین می تواند به درستی اعلام شود یک موفقیت است و این نیز نشانه خوبی برای مدیریت Jay-Z که در بسته بندی این برنامه برای اولین بار در یک معامله جدید با NFL.

فراموش نشدنی خانم لوپز, دختر, Emme پیوست مادر او را برای یک آیه از “بیایید با صدای بلند” که در آن 11 سال دختر سنگ کر از بروس اسپرینگستین را “Born in the U. S. A.,” مادر او پس از آن برگزار شد از آغوش او و نشان داد یک قرمز و سفید و آبی کیپ به جمعیت بود که به نمایندگی از پورتوریکو پرچم در آن پوشش داخلی با ستاره و راه راه ،

این یک یادآوری برای مخاطبان تلویزیونی که نزدیک 100 میلیون دلار است که بخش های مختلف امریکا بود از ساختن یک بیانیه قدرتمند در حمایت از شمول است.

آن دو با هم آمدند و در پایان به خواندن “Waka Waka (This Time for Africa),” آهنگ شکیرا تشکیل شده بود که با موضوع جام جهانی 2010.

“از شما بسیار سپاسگزارم,” شکیرا گفت: به عنوان دوربین دور کشیده.

“از شما بسیار سپاسگزارم,” خانم لوپز گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو