زاینده رود به بازگشت به $10 میلیون Coronavirus محرک وام

Shake Shack گفته است که بازگشت آن چک برنامه حفاظت از وام پس از این که قادر به افزایش سرمایه اضافی از سهام سرمایه گذاران.

عکس: کارلو احدی/ایسنا

Shake Shack , Inc. گفت: آن را بازگشت به $10 میلیون وام از آن دریافت شده از دولت فدرال coronavirus برنامه کمک های کوچک کسب و کار تلاش ها برای نجات زد که خارج از بودجه در هفته گذشته.

برگر زنجیره ای است که در داد و ستد عمومی و استخدام بیش از 8000 نفر است که یکی از چندین بزرگتر رستوران اپراتور که با دریافت بودجه از اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه. این شرکت بازگشت آن PPP وام پس از این که قادر به افزایش سرمایه اضافی از سهام سرمایه گذاران.

بودجه برای $350 میلیارد برنامه خسته بود به زودی پس از SBA شروع به پذیرش برنامه های کاربردی در اوایل این ماه. SBA گفت: آن را تایید بیش از 1 میلیون برنامه های کاربردی. کنگره و تهمت و دولت در حال مذاکره برای اضافه کردن بودجه اضافی به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

Shake Shack کاربردی برای بخشایش وام در زمانی که آن را روشن است که برنامه بودجه می تواند خسته قبل از همه متقاضیان مورد تایید قرار گرفت, مدیر اجرایی, سفت Garutti در بیانیه ای گفت با رستوران دنی مایر که رستوران گروه تاسیس Shake Shack.

این Travails از کسب و کارهای کوچک

  • Mnuchin دموکرات ها می گویند که آنها در حال نزدیک در کسب و کار کوچک مالی توافق
  • بودجه خسته برای 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک برنامه
  • کسب و کار کوچک کمک بسته مانع بسیاری از فرانچایز
  • نیاز به یک وام کسب و کار کوچک? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن
  • که در آن محرک وام برای کسب و کارهای کوچک در حال رفتن
  • برای این شرکت ها محرک بود و هیچ راه حل

“ما در حال حاضر می دانیم که فاز اول PPP با کمبود بودجه روبرو شد و بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر بدست نمی هر گونه کمک” آقای Garutti گفت.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک شکایت کرده اند که آنها قادر به درخواست برای وام و یا دریافت وجوه در حالی که کسب و کارهای بزرگتر به سرعت دریافت کمک. حتی اگر وام به طور کلی در پوش $10 میلیون اموزش نوازی, گروه , Inc., صاحب روت کریس استیک زنجیره ای قادر به واجد شرایط برای $20 میلیون زیر یک ماده است که اجازه آن را به دنبال وام برای هر یک از دو شرکت تابعه.

وام در نظر گرفته شده برای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند اما زبان در 2 تریلیون دلار محرک لایحه اجازه رستوران ها و هتل های زنجیره ای به شرکت بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مجموع مردم آنها را استخدام کنند. زاینده رود که دارای 189 رستوران گفت: این کار به طور متوسط از 45 نفر در هر محل.

در روز جمعه, Shake Shack گفت: آن را راه اندازی در بازار سهام برنامه به دنبال افزایش تا $75 میلیون نفر است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“Shake Shack خوش شانس بود جمعه گذشته به قادر به دسترسی به سرمایه اضافی ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما ثبات دراز مدت از طریق بازار” آقایان Garutti و مایر گفت: توضیح این تصمیم به بازگشت وام.

Shake Shack سهام بسته جمعه در $43.50 دادن این شرکت با ارزش بازار حدود 1.6 میلیارد دلار. سهام و تجارت بود که بالاتر از 70 دلار در ماه فوریه است.

مربوط تصویری

این کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارگران شاغل است و برخی از خیابان اصلی صاحبان کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند که آن را به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در وهله اول. Photo: B. A. Van Sise/NurPhoto

نوشتن به مت گراسمن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>