سایه 1984: دهلی شورش نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که وجود دارد این است که دخالت سیاسی با پلیس

هر چند بخشی از شرح شغل NSA agnew تن به تن بود و قادر به ارائه رهبری برای بازگرداندن برخی از آرامش در مناطق دهلی متزلزل خشونت که منجر به کشته شدن تعداد 42 نفر تا کنون. به عنوان یک پلیس دست او باید چیزهای زیادی برای گفتن به پلیس دهلی (DP) که تا به حال صرفا ایستاده بود به عنوان بخش هایی از پایتخت را دیدم آتش سوزی و ضرب وشتم. اما او گفت: عموم بود وجود دارد نیاز به تصحیح برداشت از “قابلیت های خود و نیت” در ذهن مردم است. یک قاضی دادگاه شد بیشتر بلانت که روز چهارشنبه او ساخته شده DP افسران سازمان دیده بان چهار ویدئوها از BJP رهبران ساخت تحریک آمیز و نفرت سخنرانی. نتیجه خالص این بود که قاضی منتقل شد و جدید نیمکت به پلیس از یک ماه به عمل در این موضوع است. این اقدامات مانند این است که ترویج حس مصونیت از مجازات است که با دخول دو دانه ئی اقدام شده است در صورت آشکار از اقدامات مجرمانه و نقض قانون است.

آن بوده است نزدیک به دو ماه پس نقاب افراد مسلح با چوب و میله و اسید مورد حمله دانشجویان در دانشگاه جواهر لعل نهرو دانشگاه. تقریبا هر کس می داند که این مهاجمان هستند که آیا دو نفوذ, اما تا کنون حتی یک نفر بازداشت شده است. و سپس وجود دارد جامع Millia اسلامی حمله که در آن دانش آموزان در کتابخانه بودند و بر و ضرب و شتم توسط پلیس – یک عمل مانند بسیاری دیگر دستگیر استارک در فیلم ها. این نه فقط در مورد سیاست. در اوایل این ماه پلیس ایستاده بود زمانی که اراذل و اوباش وارد Gargi کالج و از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و تجاوز به زنان و دانش آموزان است. در یکی دیگر از حادثه جامع زنان شکایت کرده است که آنها لگد در بخش خصوصی خود را توسط پرسنل پلیس.

اما پوسیدگی در پلیس دهلی جدید است. در سال 1984 این نویسنده را دیدم آن “کیفیت” دست اول. سیک ها شده بود قتل عام در شهر بدون پلیس بلند کردن انگشت. در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در Trilokpuri ارتش کاپیتان با اشاره به یک بازرس پلیس ایستاده sheepishly و گفت: “این مرد تا به حال خود را قفل شده در داخل ایستگاه پلیس به طوری که ما می تواند هر کسی به راهنمای ما در این تراکم منطقه است.” پلیس استعفا وظایف خود در سال 1984 آنها مشابه در سال 2020 است. دخول دو دانه ئی است نه منحصر به فرد در راه خود را. در سراسر کشور نیروهای پلیس باید وحشتناک شهرت. دخول دو دانه ئی عموزاده در اوتار پرادش خواهد آنها را به یک اجرا برای پول خود را هنگامی که آن را می آید به هر دو مجازات و خشونت. راه آنها رفتار اخیر ضد کا اضطراب است که شهادت به این است. پلیس رفتار آنها انجام می دهند زیرا آنها در خدمت بدبینانه اهداف حاکم بر سیاستمداران آن است که آیا در اذیت و آزار مخالفان یا ملایم بودن با خود و هواداران است. آنها گاهی اوقات اجرای افراد بدون محاکمه یا اشفته مردم در مدنی یا جنایی و بدون پشیمانی.

دخالت سیاسی است اولین و مهم ترین بخشی از مشکل است. دوم شرایط و ضوابط خدمات هر چند در اینجا دو نفوذ نسبتا بهتر از همتایان خود در کشورهای دیگر. مشکل سوم این است که هند نیروی پلیس است که به سادگی بیش از حد کوچک برای مقابله با چالش های مقابله با آنها. 25 درصد از دخول دو دانه ئی است که در VIP وظایف. جای تعجب نیست که آنها به شدت بیش از حد کار کرده و underpaid. چهارم آموزش است. ایده های خود را از کنترل جمعیت است یا هیچ چیز, و یا به سادگی باش تا هر یکی در دید. در مواردی که معترضان با پرتاب سنگ و پرتاب آنها را در پشت آنها. مناطق شهری در حال شورش در معرض ابتلا و نیاز به آموزش خاص و مجهز به زور به مقابله با آنها. اما همه این خواهد بود فایده ای نداشت اگر پلیس نبود پنجمین و مهم ترین عنصر یک قطب نمای اخلاقی. همه ما نیاز به یک, اما قطعا برای کسانی که گفته می شود نگهبان قانون باید آن را اجباری است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im