در فضای مجازی، کودکان دسترسی نامحدود به همه انواع اطلاعات فیلتر نشده که بدون ارائه پاسخ های جامع، کنجکاوی خود را پیه می کند. گفتگو در مورد سکس و تمایلات جنسی، تابو بودن در هند، عدم بحث در اطراف این حوزه در خانواده ها یا مدارس، کودکان را وادار می کند تا در جای دیگر به دنبال پاسخ باشند. با افزایش تعداد موارد کودک آزاری گزارش شده، نیاز به توضیح لمس خوب و لمس بد به کودکان مورد اذعان قرار گرفته است. اما متاسفانه این موضوع به کودکان زیر 6-5 سال محدود شده و فراتر از آن، ما هرگز بر مفاهیم صمیمیت، بهداشت جنسی، انتخاب آگاهانه، رضایت، پیشگیری از بارداری و دیگر مسائل مرتبط با آن که بر نوجوانان تاثیر می گذارد تمرکز نمی کنیم.

اخیراً، زنی از کرالا به نام Rehana Fatima به اتهام ارتکاب جرائم تحت POCSO، JJ Act و IT Act پس از آن که در یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی ویدئویی از پسر هشت ساله و دختر نوجوان خود را نقاشی سینه برهنه و تورسو، و شرح آن، “بدن و سیاست”. دادگاه عالی کرالا، در حالی که رد درخواست خود را برای وثیقه پیش بینی در این موضوع مشاهده کرد که، “او کودکان برای قدردانی جنسی استفاده می شود چرا که آنها در شیوه ای ناشکیبا و ناپسند به عنوان آنها نقاشی بر روی بدن برهنه مادر خود را نشان داده است”. او استدلال کرد که برهنگی perse به منزله ی مبهم بودن نیست و ادعا کرد که او در حال آموزش جنسی به فرزندانش در حالی که به صورت عادی سازی شکل زن است. همچنین او استدلال کرد که نگرش گسترده تر به بدن زنان تنها می تواند از طریق آموزش و پرورش با شروع در خانه تغییر. با رد کردن تنفرات ش، دادگاه حکم داد که مادر آزادی دارد که طبق فلسفه اش به فرزندانش آموزش دهد، اما این باید به چهار دیوار خانه محدود می شد. در حالی که سوال از کودکان در سن رشد از عمل خود را جمع آوری، دیوان عالی نیز درخواست خود را برای نامه های پیش بینی در این موضوع رد کرد و برگزار شد که عمل خود را از آپلود ویدیو در رسانه های اجتماعی برابر با گسترش مبهم است.

قانون رفتار ناپسند یکه و بی داد را مجازات می کند یعنی رفتاری که از نظر اخلاقی و حس جمال ی جامعه منزع است. با این حال، آنچه اخلاقی است و آنچه که هنوز هم دشوار است برای مشخص کردن باقی نمی ماند چرا که آنچه ممکن است در یک وضعیت خاص بی هوش یکه و یکسان باشد ممکن است در یک وضعیت متفاوت یکسان نباشد. آزمون مبهم بودن بر اساس قانون هند از قانون انگلیسی وام گرفته شده است. در مورد هیکلین (۱۸۶۸) برگزار شد که فصیحی باید مانند تمایل به تبهکار کردن و فساد کسانی باشد که ذهنشان به چنین تأثیرات غیراخلاقی باز است و ممکن است انتشاری از این نوع به دست شان بیفتد. این موضوع توسط دیوان عالی کشور در رانجیت دی اودشی در ایالت ماهاراشترا (AIR 1965 SC 881) مورد تایید قرار گرفت.

بخش های ۲۹۲ و ۲۹۳ قانون مدنی، قبیع را جرم ی کیفری می دونن. این مقررات در سال ۱۹۶۹ اصلاح شد تا قانون مبهم سازی را به نفع آثار علم، ادبیات و هنر آزاد کند در حالی که مراقبت می کند تا از انتشار و اشیاء ناپسند و مقهوم تحت نام و لباس آثار علم، ادبیات و هنر جلوگیری کند. آثار هنری، اما، ناپسند آنها ممکن است به یک فرد عادی ظاهر می شود، در نظر گرفته نشده است ناپسند. هنر دارای چنین چهره های متنوع و چنین جذابیت های فردی است که در همان شی بی احساس می بیند تنها فصیص است زیرا توجه خود را اسیر است، نه توسط تجدید نظر هنری عمومی و یا پیام است که او نمی تواند درک بلکه با آنچه او می تواند ببینید. روشنفکر زیبایی و هنر می بیند اما هیچ چیز ناخالص. برای تعیین فصیص، باید دید کلی از کل کار گرفته شود تا ببینیم آیا احتمال دارد کسانی را که ذهنشان به چنین تأثیراتی باز است و در دست شان مواد به احتمال زیاد سقوط می کند، تفاله و فساد کند یا نه. با این کار، باید بدون اینکه مانع آزادی بیان و آزادی بیان فردی که بر اساس قانون اساسی ما تضمین شده است، تأثیر مواد را در اخلاق اجتماعی جامعه معاصر در نظر گرفت.

بخش 67 قانون فناوری اطلاعات که در مورد فوق مورد استناد قرار گرفته است، در مورد انتشار و انتقال مواد ناپسند اعمال می شود و یک وب سایت، توزیع ایمیل و همچنین ردی دیجیتال در بخش سی دی 67A مجازات ی را برای کسانی که منتشر، انتقال یا علت منتشر یا انتقال به شکل الکترونیکی هر ماده ای که حاوی عمل یا رفتار صریح جنسی است، تجویز می کند. همچنین او تحت بخش ۱۳ POCSO رزرو شده است که استفاده از کودک را در هر شکلی از رسانه ها برای مقاصد پورنوگرافی ممنوع می کند. بخش 14 مجازات برای استفاده از کودک برای مقاصد پورنوگرافی تجویز می کند. بر اساس بخش 15 ذخیره سازی یا در اختیار داشتن مواد پورنوگرافی که شامل کودک می شود، برای انتقال مجازات است. بنابر بخش 15(2) هر شخصی که مواد پورنوگرافی را به هر شکلی که شامل کودک برای انتقال یا انتشار یا نمایش یا توزیع به هر شکلی باشد ذخیره یا در اختیار دارد در هر زمانی جز به منظور گزارش، آنگونه که ممکن است تجویز شود یا برای استفاده به عنوان مدرک در دادگاه، مجازات حبس هر یک از دو شرح یکه ممکن است به سه سال تمدید شود، خواهد بود. ، یا با خوب، یا با هر دو.

عدالت میشرا، به عنوان سه عضو نیمکت دیوان عالی کشور او را با نام عمل او را به عنوان نوعی مزخرف است. با هزینه موعظه صدا، من نمی توانم خودم را از گفتن که اگر چه مادران مجبور به تخلیه مسئولیت های پیش پا افتاده طراحی قطب نمای اخلاقی فرزندان خود را متوقف کند و آنها ممکن است روش های غیر متعارف برای رانندگی به خانه نقطه نظر خود را انتخاب کنید، اما در حالی که ضبط و انتقال همان، او باید در برابر خطر قابل توجهی از حساسیت های دریافت کننده ناخواسته و یا قرار گرفتن در معرض نوجوانان محافظت. او استدلال می کند که حکاری های نیمه برهنه از بت های هندو در معابد توهمی الوهیت و نه احساس برانگیختگی جنسی. اجازه دادن به چنین سابقه ای ممکن است خطرناک باشد اگر برخی از پدر و مادر تصمیم به آموزش کودکان کوچک خود را در مورد فرم مرد در حالی که تداول به شیوا لینگا در معابد. من مطمئنم که هیچ کدام از ما قادر به دیدن چیزی جز بدبینی شدید در اعمال پدر نیستیم.

سکس یک غریزه اولیه انسانی است. آن چیزی است که می تواند یا باید محدود نمی شود. آنچه مورد نیاز است، توسعه نگرش های جنسی سالم در میان نسل جوان است. این تنها زمانی امکان پذیر است که ما مکالمات اطراف بدن انسان و تمایلات جنسی را عادی سازی کنیم. موضوعيت روش هاي اتخاذ شده براي آموزش جنسي توسط والدين يا معلم ممکن است توسط يکي مناسب تلقی شود اما ممکن است براي ديگران قابل قبول نباشند. یک رویکرد قطعی باید در ذهن ایجاد شود استانداردهای جامعه معاصر که جنبه های اجتماعی، اخلاقی، پزشکی، اخلاقی و حقوقی را در بر می گیرد. برای این کار، یک برنامه جامع درسی باید با دخالت والدین، معلمان، پزشکان، کارشناسان حقوقی، دولت و همه ذینفعان دیگر طراحی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im