چندین ایالت حرکت به بازگشایی اقتصاد به عنوان Coronavirus اختلالات افزایش

پرسنل پزشکی در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در تنسی که در آن اقامت-در-خانه سفارشات منقضی خواهد شد در پایان ماه.

عکس: برت کارلسن/گتی ایماژ

چندین ایالت های جنوبی گام خود را برای بازگشایی کسب و کار در این هفته به عنوان تلفات اقتصادی از coronavirus صعود جهانی با هزینه از مزایای بیکاری در حال افزایش و تقاضا در بازار نفت سقوط.

برخی از ایالت کارولینای جنوبی خرده فروشان برای باز کردن کسب و کار سه شنبه-اجتماعی فاصله اقدامات پس از رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر سست محدودیت در جای خود قرار داده در اوایل این ماه. همسایه گرجستان, یکی از آخرین متحده به استناد stay-at-home اقدامات را بازگشایی غیر ضروری کسب و کار از جمله سالنهای بولینگ کوچه ها و آرایشگران شروع جمعه—اول شدن دولت به انجام این کار.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: دولت stay-at-home منظور خواهد منقضی مارس 30 اما توصیه می شود بیشتر در معرض خطر ساکنان خانه ماندن تا زمانی که ممکن است 13. گرجستان نیز برای تقویت تست برای ویروس.

آخرین Coronavirus

 • تایید عفونت در ایالات متحده پیشی گرفته 788,000 و مرگ و میر بالا 42,000.
 • جهانی موارد نزدیک 2.5 میلیون مرگ و میر گذشت 170,000.
 • گرجستان, کارولینای جنوبی و تنسی به استراحت محدودیت در مارس 30.
 • بیش از 40 متحده در حال پرداخت اضافی 600 دلار در هفته در افزایش مزایای بیکاری در بالا از حالت معمول پرداخت.

تنسی shutdown نیز منقضی خواهد شد در پایان ماه اجازه می دهد که “اکثریت” از تحت تاثیر قرار کسب و کار برای بازگشایی, آوریل 1 Gov. بیل لی گفت. وی کم بستری نرخ بالا و میزان بازیابی و همچنین رکورد نرخ بیکاری اعداد.

“برای خوب از ما, دولت, اجتماعی فاصله باید ادامه یابد اما ما اقتصادی shutdown نمی تواند” جمهوریخواه فرماندار گفت.

بسیاری از مقامات هشدار داده اند که بازگشایی خیلی زود و بدون انجام تست می تواند منجر به افزایش عفونت های جدید. عمومی-کارشناسان بهداشت خواسته اند مقامات توجه به دستورالعمل های خاص در هنگام بازگشایی از جمله کاهش میزان عفونت حداقل 14 روز قوی تست و مناسب بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت.

موارد گزارش شده از کروناویروس در آمریکا سخت ترین بازی جهان-آمار کشور پیشی گرفته 788,000 شنبه با بیش از 42000 مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود دارد نزدیک به 2.5 میلیون نفر و مرگ و میر صعود گذشته 170,000 هر چند کارشناسان می گویند آمار رسمی درک میزان این بیماری همه گیر.

نگران است که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند باعث یک موج جدید در عفونت فرمانداران در نیویورک و کالیفرنیا در میان کشورهای دیگر تمدید اقامت-در-خانه سفارشات این ماه است. دشوار محدودیت اعتبار شده اند کمک کند عفونت نرخ. بسیاری از ایالت ها نیز کار به سطح شیب دار تا تست و گسترش تماس با ما-ردیابی تیم های.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio ابراز نگرانی کرد و گفت اگر متحده باز کردن کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی خیلی زود آن می تواند منجر به ویروس “reasserting در بسیاری از جاهای دیگر است.”

“اگر برخی از این reopenings انجام می شود در راه اشتباه آن را به تحت تاثیر قرار همه ما” آقای د Blasio گفت: در سی ان ان “روز جدید است.”

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت که او “از دست دادن” به همین دلیل رژیم صهیونیستی. کمپ سست محدودیت در گرجستان است. “همانطور که من به آمار نگاه کنید و به عنوان صحبت من با ما-مقامات بهداشتی من نمی بینم که آن را بر اساس هر چیزی که منطقی,” او گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان.

گرجستان کسب و کار را بازگشایی با برنامه ای برای نظارت بر کارکنان’ سلامت و با احتیاطی دیگر در محل. روز دوشنبه در سینما می تواند بازگشایی و رستوران ها می توانند رزومه ناهار خوردن در خدمات. دولت همچنین رزومه انتخابی روش های پزشکی.

“اگر ما یک مثال که در آن جامعه شروع به تبدیل شدن به یک نقطه داغ, پس از آن من را بیشتر عمل” گفت: آقای کمپ یک جمهوری خواه است. “اما در حال حاضر من احساس می کنم ما در یک نقطه خوب به جلو حرکت کند.”

بیش از 19300 بی مردم در گرجستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 774 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کسب و کار و کارگران در سراسر کشور مبارزه کرده اند, پس از همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده آمریکا ایالت نیویورک خواسته است دولت فدرال برای 4 میلیارد دلار بدون بهره وام را پوشش بیکاری پرداخت مردم از کار آن را به عنوان و کشورهای دیگر از طریق سوزاندن بودجه کنار گذاشته برای رفع بیکاری.

بیش از 22 میلیون آمریکایی برخی جذب افزایش یافته و گسترش منافع به دنبال بیکاری کمک در طول ماه اول که در آن خاموش شدن ناگهانی فراگیر شد. کار, منشی, یوجین Scalia روز دوشنبه گفت که کشورهای در حال گرفتن یک نتیجه از مزایای ادعا می کند که بیش از 40 متحده در حال پرداخت اضافی 600 دلار در هفته در افزایش مزایای بیکاری در بالا از حالت معمول پرداخت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) گفت: صبح روز سه شنبه به اعتقاد او رهبران کنگره به توافق رسیده اند در کمک به کسب و کارهای کوچک بروز خاموش شدن ناگهانی و انتظار می رود سنا قادر خواهد بود به تصویب امداد لایحه بعد شنبه.

ایالات متحده کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارگران شاغل است و برخی از خیابان اصلی صاحبان کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند که آن را به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در وهله اول. Photo: B. A. Van Sise/NurPhoto

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر وقت روز دوشنبه او برنامه ریزی شده برای امضای یک فرمان اجرایی تعلیق مهاجرت به آمریکا گفت: این اقدام لازم بود برای محافظت از مشاغل در آمریکا. تاثیر کامل این تصمیم روشن نیست که دولت تا به حال همه اما متوقف تقریبا هر شکل از مهاجرت در حال حاضر.

زیان کار هستند نیز رو به افزایش در اروپا به عنوان دولت نژاد به ارائه برنامه های کسب و کار است که پرداخت به نگه داشتن به کارگران به عنوان طول مستندات تخلیه درآمد خود را.

دولت بریتانیا گفت: 1.4 میلیون نفر تا به حال کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه مارس زمانی که ویروس-مهار محدودیت زمان نگه دارید. که چهار برابر متوسط رقم در 12 ماه گذشته. سوئد است که با تکیه بر داوطلبانه اجتماعی-فاصله شمارش 76,000 کمتر افراد مشغول به کار در ژانویه نسبت به یک سال پیش. در این کشور آمار آژانس آن را به نام اولین افت قابل ملاحظه ای پس از ماه جولای 2009.

در روسیه مردم خواستار بالاتر کمک های عمومی برای گذاشته شدن کارگران و توقیف کسب و کارهای کوچک در صحنه مبارزات پراکنده آنلاین. سخنگوی ریاست جمهوری دیمیتری Peskov گفت: کرملین بود با توجه به سختی ابراز شده توسط معترضان.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

جهانی انرژی صنعت در ضمن تکان تاریخی سقوط قیمت نفت است. سقوط در قیمت عمیقتر شنبه, بازتاب سقوط در تقاضا آنقدر عمیق است که فضای ناکافی برای فروشگاه جهان بیش از حد بشکه.

آشفتگی آمار قیمت سهام با سهام ایالات متحده پس دیگر بازارهای پایین تر است. روسیه را تضعیف روبل به عنوان نفت-کاهش قیمت اشتراک از طریق پول نفت کشورهای تولید.

مشکل اساسی برای بازارهای انرژی است که از سقوط در تقاضا ناشی از ویروس-مهار اقدامات است که مبتنی هواپیما متوقف میلیاردها نفر از مردم از رانندگی به کار می کنند و مختل تجارت جهانی.

دولت آلمان از بایرن لغو این سال را جشن اکتبر یک آبجو جشنواره که جذب بیش از شش میلیون بازدید کننده از سراسر جهان در هر سقوط. آلمان شروع تدریجی بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور این هفته اما بایرن دولتی برتر مارکوس Söder گفت: خطر سرایت در این گردهمایی بزرگ بیش از حد بالا است. “ما در زمان های مختلف و زندگی با کروناویروس معنی زندگی را به دقت,” او گفت:.

دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال تلاش برای مدیریت خطر از جمعیت خود را از coronavirus به عنوان بسیاری از کشورهای گزارش کاهش میزان عفونت و حرکت با احتیاط به سهولت محدودیت.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: او قصد دارد این هفته به طرح یک سیم پیچ را از محدودیت. این ویروس به آمار ایتالیا سخت تر از هر کشوری به جز آمریکا اما در روز دوشنبه به مقامات گزارش اول خود را روزانه کاهش در یک شاخص کلیدی: تعداد افراد آزمایش مثبت برای این ویروس کاهش یافته و به 108,237.

در هنگ کنگ دولت تمدید محدودیت در تجمعات و برخی از کسب و کار تعطیلی با وجود شهرستان, گزارش بدون عفونت های جدید در روز دوشنبه گفت: اقدامات باقی مانده لازم است.

تاکشی کسایی سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام, اذعان کرد که این روز را در محدودیت های اقتصادی باید “طرح میتوانست به میلیون ها نفر از مردم زندگی می کند و تا به حال عمده اقتصادی تاثیر است.” اما او هشدار داد که دولت نباید بالابر اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی.

“این است برای رفتن به یک نبرد طولانی,” او گفت:. “ما باید خودمان را آماده برای یک راه جدید زندگی را برای آینده قابل پیش بینی.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه توسط انستیتو پاستور زده مشابه توجه داشته باشید از احتیاط. محدودیت در فرانسه کاهش گسترش ویروس آن گفت: “مهم تلاش را باید حفظ شود” برای جلوگیری از موج دوم از عفونت است.

بیشتر ویروس خرید اینترنتی

 • Coca-Cola, فروش اسلاید
 • کسب و کار در تلاش برای بازگشایی
 • سنا یک معامله کسب و کار کوچک کمک شومر می گوید:
 • Coronavirus می فرستد یک پنجم از کارگران به بیکاری خط در برخی از ایالت ها
 • نفت-قیمت سقوط عمیق تر وزن در بازارهای جهانی
 • مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت متوقف مهاجرت به ایالات متحده در میان Coronavirus بحران

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected] دن Strumpf در [email protected] و اموزش در بندر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de