هفت چیزهایی که هند می تواند برای Covid مدیریت از جمله تزریق بیشتر نقدینگی به سیستم

به عنوان همه گیر عمیق تر از آن است که زمان به درخواست هند که در آن می توانید انجام دهید بهتر است. از آنجا که مودی تیم helming پاسخ این کشور تمرکز بر دولت مرکزی عملکرد و گزینه های مناسب است حتی اگر ما بپذیریم دولت بیش از حد نیاز به بررسی مداخلات خود را. جدا از کندی دولت در پاسخ به همه گیری آن را به عنوان (mis)موفق شهروندی (متمم) قانون و دهلی نو در شورش شرکت رئیس جمهور Donlad تهمت و سرنگون کرد, Madhya Pradesh, دولت چگونه می توانید آن را بهتر انجام دهید در حال حاضر است که آن را به نظر می رسد جدی تر در مورد بحران ؟

در حالی که نخست وزیر نارندرا سخنرانی بودند نمادین مهم خود را استراتژیک ارتباطات به سرعت در حال از دست دادن تاثیر است. هند یک فئودال کشور تا ما راحت با یک paterfamilias سرزنش و تسلی ما. اما زمان برای آن رفته است. مودی باید یاد بگیرند از Jacinda protocol wine studio جوان نیوزیلند رهبر که masterclass: مستقیم کاندید شرکت همدلانه و unpatronising. و او در کنفرانس های مطبوعاتی.

دوم آن است که زمان به فرانک در مورد جامعه انتقال است. هر متخصص بهداشت ارزش نام حواس حقیقت به جز لرزشی شورای تحقیقات پزشکی هند. برای کنترل این بیماری همه گیر فئودال فکر دولت هند برای جلوگیری obfuscating و شروع به تطبیق با مردم است.

سوم مودی باید متوقف پیشرو همه چیز. یکی از غمگین ترین اظهارات در مورد هند رسمی Covid گروه ضربت است که یک مقام ارشد: “بسیاری از دستورالعمل آمده از PM. حتی در مسائل فنی چشم انداز خود و دانش نمونه هستند. ما همیشه احساس او این است که جلوتر از ما.” این کشور نیاز به یک گروه ضربت با استعداد کارشناسان یکی نیست پر از خوبی به این معنی وفادار مقامات. است که آن را فراتر از مودی به جمع آوری بهترین و درخشان ترین در سراسر خطوط حزب و پیدا کردن استعداد رئیس?

چهارم, در ادامه, هند نیاز به سازمان های غیر دولتی به واسط بین دولت و مردم است. در آوریل 1, دولت مرکزی در نهایت رسیده به سازمان های غیر دولتی. در عین حال حتی در حال حاضر دهلی همسترینگ عملکرد خود را با اصرار دارد که خارجی تامین مالی اشخاص فایل گزارش ماهانه. در میان بدترین بحران پس از تجزيه دولت می خواهد سازمان های غیر دولتی برای تبدیل شدن به میز محدود babus! مودی باید در موفقیت بنگلادش غیر دولتی – آن است که یک نمایشگاه شرط می بندم که ما همسایه را تحمل بحران بهتر از ما است.

پنجم داشتن خراب مراقبت از مهاجران فقیر و پس از مستند مودی می تواند در انجام سه کار مهم restitutive چیز است. به او باید انتشار foodgrain لوازم. هند سهام هستند. بسیاری از آن فاسد در ذخیره سازی. اگر از آن استفاده نمی شود در حال حاضر ، فراتر از مواد غذایی هند نیاز به دریافت پول به مردم از طریق مختلف مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات. در بهره از ساده ترین پیاده سازی های اساسی جهانی درآمد صرف نظر از وضعیت اقتصادی ممکن است راه را برای ادامه حداقل برای یک مدت زمان محدود. فراتر از این دهلی نیاز برای تزریق به مراتب بیشتر نقدینگی به سیستم و نگرانی کمتر در مورد کسری مالی.

ششم هند نیاز به پناهگاه و بیمارستان. امکانات باید در کنار مجموعه ای از مهاجران و بیمار. به علاوه کسانی که با خفیف Covid علائم و دیگران تحت مراقبت های پزشکی که نیاز به محافظت از ویروس باید منزوی. برخی از امکانات نیاز به اختصاص; برخی از نیاز می شود ساخته شده است. بدنام توقیف مراکز برای “non-شهروندان” ساخته شده پس از کا می تواند قرار داده و به مثبت استفاده کنید.

در نهایت بیش از thali-thumping مراقبان نیاز به کمک. این به این معنی ویژه دنده در حالی که در وظیفه و دفاع در برابر سوء استفاده و خشونت ، در غیر این صورت هند را ببینید فروپاشی آن نظام سلامت است. در دنده محافظ دفاع SOEs باید وظیفه. از آنجایی که آنها تا حد زیادی شکست خورده در حال توسعه بومی, سلاح, سیستم, شاید آنها می توانید از گرو در اوردن خود را با تجهیزات بهداشت و درمان. در دفاع از مراقبان ما نیاز به در نظر گرفتن استقرار پلیس و طرف مقابل باید در بیمارستان ها و درمانگاه ها.

با وجود این اظهارات طرفدار دولت Pollyannas هند Covid تعداد در حال افزایش نگران کننده. مودی نیاز به تجدید نظر در رویکرد خود را به بحران است. بالاتر از همه خود را در ارتباطات استراتژیک و مدیریت عمومی نیاز به یک تغییر جهت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im