بخش خدمات در ایالات متحده نشان می دهد نشانه هایی از بهبود

رستوران ها بوده است به خصوص ضربه با این بیماری همه گیر. تاریخ و رستوران در نیویورک در اواخر ماه گذشته.

عکس: علامت Lennihan/آسوشیتد پرس

ایالات متحده خدمات صنایع نشان داد نشانه هایی از بهبود در ماه ژوئن به عنوان کسب و کار در زمان مراحل اولیه برای بازگشایی پس از کاهش برخی از coronavirus مربوط به مستندات بر اساس دو نظرسنجی از مدیران خرید در دوشنبه منتشر شد. اما تحلیلگران هشدار داد کسانی که سود می تواند بازگشت در ماه جولای به عنوان تجدید حیات از موارد در برخی از کشورها منجر به یکی دیگر از خاموش کردن کسب و کار.

کسب و کار در هر دو نظرسنجی گزارش ماه گذشته که تقاضا در حال شروع به ایجاد ثبات و صادرات شد و شروع به انتخاب کنید تا. سرعت کار کاهش آهسته با برخی از شرکت ها شروع به استخدام دوباره. قیمت گل رز نشانه دیگری از تقاضای تجدید. بررسی پاسخ دهندگان نیز گفت: آنها به طور فزاینده ای خوش بینانه در مورد چشم انداز حتی اگر به طور کلی کسب و کار, اعتماد به نفس باقی می ماند و اندک است.

شاخص فعالیت های خدمات داده های وارد شده توسط شرکت IHS Markit ثبت نام 47.9 در ماه ژوئن تا از 37.5 در ماه مه. این مطالعه نشان می دهد که در حالی که فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده در بخش خدمات همچنان به قرارداد آن در حال انجام است به طوری که در سرعت کندتر. خوانش از 50 یا بالاتر هستند نشانه ای از گسترش در حالی که خوانش زیر 50 سیگنال انقباضات.

جداگانه شاخص وارد شده توسط موسسه مدیریت عرضه شده 57.1 در ماه ژوئن اولین ماه بیش از ماه انبساط پس از دو ماه رکود است.

مرتبط

در سال های اخیر مدیران خرید شاخص تبدیل شده اند شاخص های مهم که در آن اقتصاد جهانی ممکن است عنوان شود. اما در زمان کاهش سرعت که در آن کسب و کارهای کوچک بودند و برخی از سخت ترین آمار شاخص مدیران خرید بخش اعداد ممکن است گفتن داستان کامل. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

بخش خدمات به خصوص مهمان نوازی و اسکان صنعت سخت بود-آمار خاموش شدن ناگهانی این بهار. خدمات خصوصی کارفرمایان ریختن 17.4 میلیون شغل در ماه آوریل قبل از چنگ پشت 2.5 میلیون در ماه مه و یکی دیگر از 4.3 میلیون در ماه ژوئن با توجه به وزارت کار.

کسانی که کاهش کار ضربه لاتین کارگران به ویژه پس آنها را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از تمام خدمتکاران و خانهدار کارگران ساختمانی و roofers با توجه به وزارت کار. در ماه ژوئن نرخ بیکاری برای کسانی که از لاتین یا دانشگاهیان بود 14.5% بالاتر از نرخ بیکاری برای سفید پوستان در 10.1%.

خدمات حساب برای تقریبا دو سوم از اقتصاد ایالات متحده به این معنی که بهبود در این بخش می تواند جواب خوبی برای رشد در سه ماهه سوم. اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال در ماه ژوئن گفت که انتظار می رود اقتصاد به رشد 14.2 درصد در سه ماهه سوم سال 2020 پس از یک انتظار 33.5% کاهش در دوم.

اما خیلی بستگی به مسیر ویروس در هفته پیش رو است. مقامات در تگزاس و فلوریدا است که در میان اولین متحده برای بازگشایی, اعلام جدید تعطیلی و محدودیتی در رستوران ها و کافه ها در پایان ماه ژوئن به عنوان موارد افزایش یافت. نیویورک و میشیگان و کالیفرنیا نیز دستور داد تا کسب و کار برای بستن دوباره به عنوان مورد تعداد افزایش یابد.

“وجود دارد باقی می ماند یک احتمال قوی است که رشد می دم پس از اولیه دوباره بجای اول برگشتن گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit. “نیاز به معرفی مستندات برای مبارزه با دوم امواج از coronavirus عفونت را در برخواهد داشت خطر خاص برای بازیابی حرکت و درایو می تواند یک بازگشت از رکود است.”

آنتونی نیوس که سر ISM خدمات نظرسنجی اشاره کرد که با وجود بازگشت به رشد در ماه ژوئن فعالیت های باقی مانده و زیر قبل از همه گیر سطوح.

“این همه در رفتن در مورد کسب و کار باز ماندن,” او گفت:. “این برای تلفن های موبایل ساده و حس مشترک است اما من فکر نمی کنم این اقتصاد می تواند تحمل طولانی مدت بسته شدن دوباره.”

شاخص در زمان واقعی ردیابی, رزرو رستوران و یا بازدیدکننده داشته است به فروشندگان نشان می دهد که ملی فعالیت درست به عنوان یک موج جدید از موارد باعث مردم را به ماندن در خانه گفت: مایکل پیرس ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد سرمایه.

آقای پیرس گفت که او انتظار دارد رشد مصرف به تخت در ماه جولای که می تواند غرفه نوپای بازیابی.

“ما تنها شش روز به ماه ژوئیه اما تا کنون آن را بسیار دلگرم کننده است,” او گفت:.

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de