مکزیکی, معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: تنها 0.5 درصد از مکزیک جمعیت را مریض به اندازه کافی از این ویروس در کل همه گیر برای نشان دادن هر نوع از علائم.

عکس: خوزه مندز/شاتر

مکزیکو سیتی—مرد مسئول مکزیک در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید او نمی متقاعد شده است که این ویروس است که هر کشنده تر از معمولی شیوع آنفولانزای اما او هنوز هم نگرانی در مورد ظرفیت خود را به پایمال کردن این کشور سیستم بیمارستان با توجه به سرعت انتقال آن.

“من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. چه کسی می گوید این می تواند 10 بار که از آنفلوانزا, اما من فکر می کنم ما نیاز به شواهد بیشتری,” مکزیک معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال با اشاره به نحوه مرگبار این ویروس ممکن است.

منتقدان می گویند که آقای لوپز-Gatell رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador همواره در کاهش خطر ابتلا به این بیماری همه گیر. کارشناسان بهداشت می گویند آنها از ترس دولت مکزیک است کم بها دادن به تاثیر بالقوه و خروج از سیستم مراقبت های بهداشتی آمادگی برای نهایی تقاضا برای تخت بیمارستان و مراقبت بحرانی موارد مانند هواکش.

“من فکر می کنم اکثر مردم معتقدند که برخی از این فرضیات هستند بیش از حد خوش بینانه” گفت: Julio Frenk مکزیک سابق وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه میامی است. دکتر Frenk گفت: او تخمین می زند که مکزیک نظام سلامت است که تنها چند هفته به دور از غرق.

آقای لوپز-Gatell, 51, گفت که او تخمین می زند که این ویروس در نهایت آلوده تقریبا دو سوم از مکزیکی ها به سطح که در آن مردم به اندازه کافی توسعه یافته ایمنی است که بیشتر گسترش سخت تر می شود. چپ بدون کنترل این ویروس را اجرا کنید البته خود را در به عنوان کمی به عنوان شش هفته قریب به اتفاق نظام سلامت, او گفت:. اما با اجتماعی فاصله اقدامات آن می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک سال یا بیشتر شبیه به پاندمی آنفلوانزا H1N1 در سال 2009 که اولین ظهور در مکزیک و آن آقای لوپز-Gatell با تجربه نیز به عنوان یک مقام بهداشتی.

اما او گفت: او همچنین تخمین می زند تنها 0.5 درصد از مکزیک جمعیت را مریض به اندازه کافی از این ویروس در کل همه گیر برای نشان دادن هر نوع از علائم. و 80 ٪ از این موارد گفت: به احتمال زیاد خفیف. او گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم آلوده به این ویروس را نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

آقای لوپز-Gatell این فرضیات نشان می دهد مرگ و میر در Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس است که مشابه و یا حتی پایین تر از آنفولانزا که معمولا در حدود 0.1 درصد در ایالات متحده در حالی که بسیاری از کارشناسان گفته اند این است که خیلی زود به قطعی تعیین نرخ مرگ برای Covid-19 بیشتر برآورد قرار داده و آن را به مراتب بالاتر از آن.

سلامت کارگران تست مردم در یک درایو-از طریق coronavirus تست ایستگاه در مونتری, مکزیک

عکس: دانیل بکرریل/ایسنا

“من تکرار کنید: 0.5% از جمعیت خواهد شد برخی از نوع علائم از کل مکزیکی جمعیت. [آله و] خواهد ایمنی تا کنون که بدون دانستن آنها آلوده شدند” گفت: آقای لوپز-Gatell که دارای دکترای اپیدمیولوژی از دانشگاه جانز هاپکینز.

چند کارشناسان بهداشت می گویند آقای لوپز-Gatell را اعداد غیر واقعی است. در ایتالیا, این منطقه لمباردی, مثلا 0.6% از جمعیت در حال حاضر بدست بیمار است. لومباردی یکی از سخت ترین آمار مناطق در جهان است, اما شیوع این بیماری وجود دارد به مراتب بیش از.

“من فکر می کنم کسانی که تخمین زده می شود کم مسخره به خصوص با توجه مکزیک اواخر و ناقص پاسخ به این ویروس گفت:” جیمی Sepúlveda اجرایی مدیر موسسه جهانی علوم سلامت در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و معاون سابق وزیر بهداشت در مکزیک است.

آقای لوپز-Gatell گفت که او پایگاه خود را از مفروضات در تجربه هوبئی چین, این استان که در آن ویروس اولین ظهور در اواخر ماه دسامبر سال گذشته و در آن حدود 0.1 درصد از جمعیت آلوده به اندازه کافی به بیمار است.

اما چند تن از کارشناسان گفت: پایگاه پیش بینی ها در چین با مشکل مواجه است از جمله شک و تردید در مورد چین اعداد. رژیم کمونیستی قادر به پیاده سازی یک کل مستند است که متوقف virus تا حد زیادی در آهنگ های خود را. مکزیک ممکن است به مراتب کمتر با موفقیت و با این حال و در نهایت به دنبال بیشتر شبیه لمباردی یا نیویورک گفت: آقای Frenk سابق وزیر بهداشت.

در حالی که مکزیک و چین نسبتا جوان جمعیت مکزیک تا کنون درصد بالاتر از چین از مردم در خطر سقوط به طور جدی بیمار با کروناویروس از جمله کسانی که با فشار خون بالا و دیابت و چاقی و آقای Frenk گفت.

پیش بینی در مورد چگونه بسیاری از مردم ممکن است آلوده و بیمار مهم هستند زیرا آنها کمک به کشورهای دانید که چگونه بسیاری از فشرده-تخت های مراقبت آنها ممکن است نیاز به عنوان مثال. در مورد مکزیک آقای لوپز-Gatell تخمین کشور نیاز به تامین بیش از این دوره از بیماری همه گیر—تخت بیمارستان به برخی 95,000 مردم و مراقبت های ویژه به 31,700.

آقای لوپز-Gatell را برآورد تعداد افرادی که نیاز به خدمات بیمارستان ممکن است توان طی یک یا دو ماه به جای یک سال گفت: رافائل Lozano مدیر سیستم های سلامت در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است.

“بهتر است در این شرایط به آماده شدن برای یک نتیجه بدتر و نه چیزی بیش از حد خوش بینانه گفت:” آقای Lozano است که در پایان یک مدل پيشبينی چگونه همه گیر ممکن است بازی در مکزیک در ماه های آینده و تقاضا برای استفاده در بیمارستان.

مرتبط

  • شمارش ویروس موارد: چرا آن را سخت تر از آن ممکن است به نظر می رسد
  • Coronavirus مرگ و میر در اروپا به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از اولین گزارش, مارس 14
  • New Orleans منطقه بدترین Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا (4 آوریل)
  • Coronavirus مرگ و میر در ووهان پایین تر از برآورد اولیه مطالعه جدید می یابد (19 مارس)
  • کروناویروس در مقابل آنفولانزا: که ویروس مرگبارتر? (10 اسفند)

Carlos del Río, متخصص اپیدمیولوژی در اموری واکسن مرکز در آتلانتا به توافق رسیدند. آقای لوپز-Gatell را “اعداد ممکن است راست, اما در عرض دو یا سه ماه” او گفت:. “سرعت انتقال این چیزی است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون کار کرده است.”

مکزیک تا به حال 6,297 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه, نرخ نسبتا کم است که می تواند تا حدودی توضیح داده شود با کمبود گسترده تست. در آمریکا و مکزیک است که جلوتر از تنها گواتمالا و ونزوئلا و بولیوی در تعدادی از آزمایشات سرانه آن را انجام داده است. ایالات متحده به عنوان مثال انجام داده است بیش از 3.2 میلیون آزمون در حالی که مکزیک را آزمایش کرده است در مورد 45,000 مردم با توجه به آمار رسمی.

آقای لوپز-Gatell به راحتی اذعان می کند که به احتمال زیاد تعدادی از موارد در این لحظه است که حداقل هشت برابر بالاتر و در حال حاضر در اطراف 56,000.

تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس در مکزیک است که چیدن تا به سرعت و می ایستد در 486 با 74 افراد در حال مرگ در روز سه شنبه به تنهایی. در حال حاضر در برخی از نقاط کشور مانند شهر مرزی تیجوانا بیمارستان می گویند که آنها در حال کامل و یا نزدیک شدن به ظرفیت.

فرماندار Baja California state, Jaime Bonilla گفت: پزشکان و پرستاران در تیجوانا و مخیکالی شد “رها مثل مگس” پس از آلوده شدن توسط یک موج Covid-19 بيمار در 10 روز گذشته.

دکتر ادواردو رضا, 39, اورژانس-اتاق دکتر در یک بیمارستان در مونکلووا یک شهر از یک چهارم میلیون نفر در مرز شمالی ایالت کواویلا شد مبتلا به کروناویروس در اواخر ماه مارس پس از درمان یک بیمار با Covid-19. بیمار صرف سه روز در اتاق اورژانس در نهایت آلوده کردن برخی از 20 نفر در کارکنان بیمارستان, او گفت:.

پس از سه پزشک و بیمارستان مدیر اداری فوت کرده اند و شده اند وجود دارد 116 تایید coronavirus موارد در مونکلووا.

دکتر رضا گفت که او معتقد است مکزیک است که در یک زمان دشوار است. “من فکر می کنم ما غرق خواهد شد,” او می گوید. “نگاهی به تعدادی از افراد مبتلا به این ویروس وجود دارد نمی توان فضای کافی در بیمارستان است.”

به عنوان ویروس شروع به گسترش در مکزیک در اوایل ماه مارس آقای لوپز Obrador ادامه داد: برای برگزاری تظاهرات در آغوش حامیان و بگویید مکزیکی آنها نباید ترس به بیرون رفتن به رستوران. تحت فشار از آقای لوپز-Gatell رئیس جمهور در نهایت کوتاه آمد و شروع به گفتن مکزیکی مورد نیاز برای اجتماعی فاصله.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

مکزیک به عنوان یک کل تحمیل کرده است در میان حداقل اقدامات محدود کننده در آمریکا است. دولت هنوز به اصرار شهروندان به عنوان مثال به پوشیدن ماسک های جراحی. در اوایل ماه مارس آقای لوپز-Gatell در برابر بسته شدن مدارس و سایر مراحل از آنجا که او گفت: هیچ شواهدی از محلی انتقال ویروس است. اما مقامات تنها تست افرادی که تا به حال سفر در خارج از کشور, معنی آنها را از دست ندهید اولین موارد انتقال محلی.

“آنها گرفتار خود را در دایره منطق” گفت: آقای Frenk. “لوپز Gatell بسیار خوبی آموزش دیده اپیدمیولوژی. من به او احترام فکری. اما من فکر می کنم در این مورد وجود دارد تلاش برای توجیه اولیه نقص—که یک رهبر سیاسی به حداقل رساندن و trivializing تهدید به نمایندگی از همه گیر.”

مکزیک بسته مدارس و دانشگاه ها در اواسط ماه مارس امن تامین تجهیزات حفاظتی و کار برای افزایش تعداد هواکش به حدود 15000 آقای لوپز-Gatell گفت. دولت نیز به مقابله با بیمارستانهای خصوصی برای ارائه خدمات مانند C-بخش زخم یا endoscopies به طوری که بیش از 3000 تخت در بیمارستان های دولتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای Covid-19 بيمار.

آقای لوپز-Gatell گفت: زمان از بیمارستان مطالبات امر بستگی دارد که چگونه به سرعت گسترش ویروس و اثربخشی اجتماعی-فاصله گرفته است. با اقدامات کنونی او برآورد اوج این بیماری همه گیر می تواند تقریبا در ماه جولای و در ادامه از طریق زمستان که در آن وجود دارد می تواند یک دوم افزایش ممکن است در مواردی.

“من گفت: مرگ از این شبیه به آنفلوانزا است. اما چینی ها تجربه…روشن ساخته است که سرعت انتشار بسیار سریع است که حتی اگر آن را بسیار تلخ آن هنوز هم می تواند اشباع ظرفیت بیمارستان,” او گفت:.

نوشتن به دیوید Luhnow در david.luhnow@wsj.com و سانتیاگو پرز در santiago.perez@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو