سنگال به دنبال ادامه حضور نظامی آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وزن آن کاهش

وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیاده روی با سنگال با وزیر خارجه Amadou Ba روز یکشنبه در داکار.

عکس: اندرو caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

داکار, سنگال—به عنوان برگ برنده دولت در وزن و احتمال کاهش حضور نظامی در غرب آفریقا یکی از متحدان خود در منطقه تجدید نظر یکشنبه برای ادامه پشتیبانی ایالات متحده.

اما وزیر امور خارجه Amadou Ba سنگال ملاقات با وزیر امور خارجه مایک Pompeo, متعادل درخواست خود را با به رسمیت شناختن کشور از مسئولیت خود.

“ما می خواهیم آنها را [نظامی] به باقی می ماند در حال حاضر, ما امیدواریم که که آنها همچنان به حمایت از امنیت مناطق ما امیدواریم که آنها همچنان به حمایت از, به عنوان در آموزش و هوش” آقای Ba گفت: در یک کنفرانس خبری در داکار با آقای Pompeo در کنار او.

او افزود که رئیس دولت احترام می گذارد موضع ایالات متحده و مشاهده “است که به طور کلی همانطور که گفت می رود شما برای حمایت خود را. خیریه در خانه آغاز می شود.”

ایالات متحده است و با توجه به کاهش نیروی خود را از حدود 6000 کماندوهای مربیان و دیگر پرسنل نظامی در سراسر آفریقا اختصاص داده شده به تلاش برای مبارزه با سازمان های افراطی در این قاره. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال بررسی آن نیروی وضعیت آن را به عنوان وزن آن اختصاص منابع بیشتر به آسیا و اروپا و مقامات گفته اند که تصمیم گیری با توجه مارس.

آقای Pompeo سابق سازمان اطلاعات مرکزی مدیر ابراز اطمینان کرد که آمریکا و شرکای آن خواهد اعتصاب مناسب نیروی-ساختار تعادل در آفریقا است.

“ما روشن ساخته است که وزارت دفاع است که به دنبال در غرب آفریقا به مطمئن شوید که ما نیروی سطوح مناسب,” او گفت:, و اضافه کرد که آمریکا و شرکای اروپایی از جمله فرانسه و سنگال نیروهای خواهد تعهدات خود را به اجازه می دهد برای این منطقه رشد اقتصادی است.

آقای Ba صحبت از طریق یک مترجم گفت که در جریان بررسی متحده آفریقا فرمان “به این معنا نیست که سربازان آمریکایی را ترک خواهد کرد.”

سنگال تا حدودی واقع در منطقه ساحل آفریقا که در آن کشور با حمایت آمریکا و فرانسه نیروهای در حال مبارزه با شبه نظامیان اسلام گرا تقویت شده توسط جهادگران چاشنی در سوریه و عراق است.

در علاوه بر این به آقای Ba آقای Pompeo ملاقات با رئیس جمهور سنگال Macky Sall. در این گفتگو آقای Ba گفت: مذاکرات در لمس نیاز به حضور ایالات متحده در این منطقه است.

“ما فکر می کنیم مهم این است که آفریقا را نشان می دهد برای شروع کار خود” و باید تضمین امنیت شهروندان, آقای Ba گفت: پس از استناد آقای Sall پیشنهاد برای کشورهای آفریقایی به منظور توسعه یک ساختار بودجه برای عملیات در ساحل. “متاسفانه ما اصلا به این معنی است.”

او افزود: “ما در حمایت از دولت ایالات متحده و…خواسته ما از وزیر امور خارجه به ما مدافع است.”

در واشنگتن جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران به تازگی ترغیب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عقب البته در طرح خروج نیروهای نظامی از آفریقا به نقل از افراطی تهدید وجود دارد.

فرانسه حدود 4500 سرباز در منطقه و مقامات گفته اند که تعداد آنها در ایالات متحده آمریکا پشتیبانی هوایی و تدارکات و دیگر کمک کند.

داکار آقای Pompeo اولین توقف در سه کشور تور از طریق کشورهای جنوب صحرای آفریقا—اول خود را به عنوان وزیر امور خارجه. او به رهبری به آنگولا در روز یکشنبه و برنامه ریزی شده برای توقف در اتیوپی قبل از سفر به عربستان سعودی و عمان است.

مقدار زیادی از تاکید در آفریقا است که در مورد مسائل اقتصادی از جمله ملاقات با رهبران کسب و کار و کارآفرینان محلی و در تلاش برای بهبود آب و هوا برای سرمایه گذاری در آمریکا.

این دیدار نیز می آید هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعمال محدودیت در سفر چهار کشور آفریقایی اریتره و سودان تانزانیا و نیجریه دومی قاره پرجمعیت ترین. کشورهای آفریقایی زودتر هدف از این محدودیت های عبارتند از لیبی سومالی و چاد.

نوشتن به کورتنی مک براید در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im