سناتور ” جو مک کارتی: اصل پلاریزه سیاسی شکل

گفته شده است که بانک مرکزی وظیفه یک شرح حال است تجدید نظر. این بخشی از لری تای ماموریت خود را در سال 2016 کتاب “بابی کندی: ساخت یک لیبرال آیکون” و رویزیونیسم می شود مضاعف مهم است که آن را می آید به موضوع تای جدید کتاب “عوام فریب: زندگی و سایه سناتور” جو مک کارتی.”

به عنوان تای نقاط بلافاصله مک کارتی است که بخشی از یک نسبتا کوچک بازیگران از کاراکتر ها در آمریکا مدنی عامه که به طور مشخص به عنوان صرفا بد – به عنوان قصه های احتیاطی. با مک کارتی رویزیونیسم بازدید یک دیوار آجری است. در سطح بنیادی او غیر قابل انکار است unsalvageable.

تای بیشتر به نظر می رسد این را می دانند. “من به دنبال به گرو در اوردن ویسکانسین و سناتور بلکه به چیزی را اشکار متعصب و fabricators در همه طرف در راه است که ارائه یک صحت بیشتر به طور کامل سه بعدی تصویری از یک شکل به طوری مرکزی به روایت آمریکا,” او می نویسد. “کشیدن باز کردن پرده پیدا کنیم و سناتور مک کارتی نشان داد که نه چنگیز خان دشمنان خود را به تصویر کشیده و نه Joan of Arc ارائه شده توسط دوستان شما.”

واقعی مرد تای معتقد است در جایی بین سنت و گناهکار و به منظور flesh خود پرتره تای تحقیق گسترده و مشورت بیشتر آرشیوی از مواد در دسترس است به هر قبلی مک کارتی شرح حال از جمله اطلاعات از FBI, CIA, وزارت خارجه روسیه, و خاطرات شخصی از مک کارتی و همسر خود و خانواده و فرزندان خود را های مختلف قربانیان.

همه از این تحقیق اجازه می دهد تا به تای برای اصلاح زندگینامه رکورد در چند نسبتا جزئی نقاط, اما صرف اصلاحات فراهم نیست و زنگ دفاع. مک کارتی را پس از جنگ شغلی تنها باعث می شود آن را مشکل تر برای هر کسی که در تلاش برای پیدا کردن یک relatable انسان زیر اسطوره: او سناتور ویسکانسین در سال 1946 و ostentatiously شکار کمونیست ها و همجنس در یک سری از اتهامات و اتهامات که به اوج خود رسید در مشارکت خود در ارتش-مک کارتی سنا در جلسات از سال 1954. جلسات بودند یک احساس. “گالوپ نشان داد که حیرت انگیز 78 میلیون آمریکایی درک هزینه های اولیه و countercharges,” تای می نویسد: “که بود قابل ملاحظه ای بیشتر از می تواند نام خود را سناتور خود را در کنگره و احتمالا Lassie.”

و اگر چه تای تاکید می کند که مک کارتی نشان داد در جلسات خصوصی است و حتی بدتر از یک آمریکایی را دیدم در تلویزیون زندگی می کنند وجود دارد شاعرانه تقارن در این واقعیت است که فقط به عنوان مک کارتی را به افزایش بی شعور قلدری قدرت اتفاق افتاده در دوربین بنابراین بیش از حد را آغاز سقوط خود را. در 9 ژوئن 1954 ارتش مشاور رئیس جوزف نای ولش معروف خواسته مک کارتی “آیا شما هیچ حس نجابت آقا ؟ در گذشته شما در سمت چپ هیچ حس نجابت?” به عنوان تای می نویسد: “این سوال در هوا آویزان از شنیدن اتاق و اتاق نشیمن در سراسر امریکا شد و شعار ارتش-مک کارتی حماسه. … مخاطبان در ابتدا به نظر می رسید مبهوت, سپس, هجوم رئیس دیرینه اندرز آن را پشت سر هم به صدای بلند و تشویق طولانی در حمایت از ولش.”

به سرعت پایان گرفت پس از آن. افکار عمومی علیه مک کارتی سنا رای به سرزنش او و مرگ او در سن 48 در سال 1957. تای روایت همه این جزئیات بیشتر و با همدردی بیشتر از هر قبلی شرح حال او به رسمیت می شناسد و نه تنها این کار دشوار و حتی بخشی از مک کارتی بلکه تاریکی انجمن با حضور سیاسی حاضر است.

تای تساوی یک لینک بین مککارتیسم و Trumpism. “برای ایجاد حس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خبرنگاران swarmed به امریکا افزوده برای مصاحبه با او قهر سفید مؤمنان” او می نویسد. “یکی دیگر از راه حیاتی به درک آنچه اتفاق افتاده است به نگاهی به قلدر که مجموعه ای از راهنمایانی که.” درس که مک کارتی موفق به یادگیری از حوادث زندگی خود تای می نویسد: ساده هستند: “کشش حقیقت اغلب به اندازه کافی و نه تنها مردم را هرگز به شما اعتماد اما حتی شما مشکل به خاطر سپردن آنچه واقعی است. كه مردم به اندازه کافی و آنها را به مبارزه با عقب در نوع شواهد به عنوان نیمه پخته به عنوان مال شما.” آن را به هر عوام فریب معضل او می افزاید: “آنها نمی تواند کمک کند دروغ گفتن و لکه.”

“عوام فریب” نشانی از یک کار قابل توجه از ریختن نور را در جو مک کارتی اما بیشتر به نور ریختن بیشتر دافعه او به نظر می رسد. “بیشتر ما را یاد بگیرند” تای می نویسد: “کمتر قهرمانان این داستان است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de