سنا عظیم بسته محرک

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin چپ همراه با کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع پیاده روی به دفاتر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

واشنگتن—سنا تصویب دومین بسته محرک اقتصادی در سال های اخیر, حافظه, حرکت حدود 2 تریلیون لایحه به مجلس به عنوان کنگره به دنبال به خانواده های آمریکایی و کسب و کار مالی سپر در برابر نابسامانی های جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

سناتور تصویب قانون 96-0 با چهار سناتور غایب پس از round-the-clock, مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن admiistration و پیشرو سناتورهای. زیر ناگهانی کاهش می یابد و سرمایه گذاران در دو روز گذشته فرستاده اند سهام ایالات متحده افزایش در پیش بینی از تصویب این لایحه. رئیس جمهور تهمت گفته او ثبت خواهد آن را بلافاصله.

Steny Hoyer (D., Md.), این رهبر جناح اکثریت مجلس گفت: اواخر روز چهارشنبه که خانه را در نظر بگیرید محرک لایحه در روز جمعه.

در صورت تصویب قانون جدید خواهد ارائه وام و پرداخت به یک نوار گسترده ای از اقتصاد از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و وام به شرکت های کوچک و بزرگ.

این لایحه نیز تا حد زیادی گسترش بیمه بیکاری را به پوشش مستقل و فرفره کارگران پر کردن مجدد خشک خزانه دولت و گسترش منابع اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“مبارزه فرا رسیده است ما در سواحل” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) گفت: در طبقه سنا که در آن او تشبیه اندازه گیری به “جنگ سرمایه گذاری است.” او افزود: “ما نه به دنبال آن است. ما نه آن را می خواهم. اما در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را برد.”

آقای مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) به دنبال تصویب این لایحه به سرعت گذشت اما با اتفاق آرا موافقت شد و آهسته پس از رتبه بندی-و-فایل اعضای ابراز اعتراض در حالی که قانونگذاران در تکمیل این لایحه را کامل متن.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اعتراض به بیکاری مفاد این لایحه و از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I. Vt.), یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که او می کند این لایحه اگر گروهی از جمهوری خواهان نمی برداشت خود را تهدید ایجاد یک ریسک بالا بن بست در مراحل نهایی مذاکرات است.

برخی از خانه دموکرات ها گفته اند سنا بسته به اندازه کافی رفتن نیست.

آخرین Coronavirus

 • مرگ و میر در کشور اسپانیا, سبقت چین
 • جهانی موارد فراتر از 450.000; بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند
 • ایالات متحده تایید موارد بالا 60,000
 • هند پیاده سازی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونگذاران معتقدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک

مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او انتظار دارد مجلس به بحث قانون در طبقه یک شیفت از اظهارات قبلی که در آن او گفت که او می خواست به تصویب آن به اتفاق آرا رضایت تقریبا بی سابقه از روند مانند یک تکه بزرگ از قانون است که می تواند مسدود شود یک نماینده مجلس.

“جمهوری خواهان به ما گفته اند که ممکن است از سمت خود را” به تصویب آن به اتفاق آرا رضایت او گفت:. “این 2 تریلیون دلار بیل, من می خواهم برای دیدن خوب بحث بر روی زمین است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی.

عکس: استفانی رینولدز/CNP/زوما پرس

خانه است که به احتمال زیاد به تصویب آن توسط یک صدا رای که در آن عضو از تماس “Aye” یا “هیچ” است و نه یک رول-تماس با رای گیری که در آن نام آنها ثبت شده است. این گزینه اجازه می دهد تا کاربران که در حال حاضر به ثبت نام مخالفت اما این لایحه هنوز هم می تواند منتقل شود بر اساس رای کسانی که در واشنگتن و اجازه می دهد تا کسانی که با احتیاط از بازگشت به خانه بمانند.

این قانون را فراهم خواهد کرد یک بار چک 1200 $برای آمریکایی با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 برای افراد و $150,000 برای زوج های متاهل. افراد و زوج های واجد شرایط برای اضافی $500 برای هر کودک است. دولت تخفیف خواهد بود در مقایسه با 5 دلار برای هر 100 دلار از درآمد بیش از کسانی که آستانه کاملا تدریجی برای افرادی که درآمد بیش از $99,000, $146,500 برای رئیس خانواده با یک فرزند و $198,000 مشترک filers که بچه ندارم.

واجد شرایط ساکنان ایالات متحده باید یک کار واجد شرایط شماره امنیت اجتماعی برای دریافت چنین بررسی و نباید ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان با توجه به سنا اسناد و مدارک. بر خلاف زودتر پیشنهاد گردد توسط سنا جمهوری خواهان پرداخت نمی شود و در سطح پایین تر برای برخی از آمریکایی های کم درآمد.

چک در دسترس خواهد بود به کسانی که هیچ درآمد و همچنین افرادی که با تکیه بر درآمد سود برنامه های چنین به عنوان مکمل امنیتی درآمد از اداره تامین اجتماعی.

کسانی که پرداخت می شود در ضمن گسترده ای گسترش مزایای بیکاری که می تواند به گسترش غیر متعارف از کارکنان از جمله فرفره کارگران و مترجمان آزاد است. این توافق مجموعه ای برای افزایش زمان بیکاری کمک 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه.

وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib به نظر می رسد در چهار تفاوت کلیدی بین این نجات و یکی از سال های 2008 و 2009. عکس: Saul لوئب/گتی ایماژ

قانون ضربه گیر در چهار شنبه هنگامی که یک گروه از جمهوری خواهان مجلس سنا اقدام به اصلاح این قانون به حذف 600 دلار اضافی هفتگی پرداخت برای کسانی که دریافت بیمه بیکاری دلیل آن می تواند در نتیجه مردم بیشتر پول در حالی که از کار از آنها در شغل خود.

“این لایحه می پردازد و شما را بیشتر به کار از اگر شما مشغول به کار بودند” گفت: سناتور. لیندزی گراهام (R. S. C.). او همراه با چند نفر دیگر سعی در اصلاح این قانون است.

$600 در سراسر-هیئت مدیره افزایش بود و هر دو حزب توافق رسیده چند روز پیش انجام شد چرا که هر دولت متفاوت است بیکاری برنامه و ایجاد یک طرح برای هر ایالت را بیش از حد زمان و مشاوران از هر دو طرف گفت.

“برخی از کارگران از, برخی از, ممکن است در نهایت در آینده پیش رو است. من قصد ندارم به اینجا ایستاده و می گویند که من احساس می کنم به شدت در مورد آن توضیح ، Dick Durbin (D. بیمار است.). “اجازه دهید آنها را که دست یاری و نه عذر خواهی برای آن را برای یک دقیقه.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا این بسته محرک آدرس مسائلی که نگرانی شما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بسته محرک شامل 350 $میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک در تلاش برای نگه داشتن آمریکایی ها در اشتغال به عنوان فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور به وقفه می آید. تحت این برنامه جدید پول وام است که کسب و کارهای کوچک استفاده برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد اجاره بهره تعهدات وام مسکن و آب و برق بخشوده خواهد شد. این قانون نیز ارائه میلیاردها دلار در بدهی در وام های موجود.

یک چالش عمده در مذاکرات شد 500 میلیارد دلار در شرکت کمک های زیادی از آن را به سمت backstopping فدرال رزرو وام. وزیر خزانه داری خواهد شد که قدرت به طور مستقیم به قرض دادن یک تکه از آن وجوه و دموکرات ها به دنبال به جای کنترل در پول است. توافق ایجاد خواهد شد بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای نظارت بر کمک.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

شرکت کمک بخش همچنین شامل $17 میلیارد دلار برای کمک به شرکت ها تلقی می شود بسیار مهم امنیت ملی که می تواند شامل شرکت هایی مانند Boeing Co. و General Electric Co.

“ما نمی توانیم به دنبال ندارد و قصد دارد به درخواست بودجه از این ارائه” جنرال الکتریک سخنگوی گفت.

“شما می توانید تصور کنید وجود دارد افتضاح بسیاری از شرکت هایی که می توانید برای واجد شرایط که توضیح ، پت Toomey (R. Pa.) گفت که در مورد امنیت ملی و صندوق اضافه کردن آن نباید از فکر به عنوان به طور خاص برای بوئینگ.

بوئینگ دنبال شده حداقل 60 میلیارد دلار در عمومی و خصوصی برای کمک به خودی خود تامین کنندگان و گسترده تر در صنعت هوا فضا.

این قانون همچنین می دهد کمک های مالی از $25 میلیارد دلار برای مسافر هوایی 4 میلیارد دلار برای تهویه-حامل محموله و 3 میلیارد دلار برای پیمانکاران است. این پول است که در بالای وام و ضمانت وام در دسترس از طریق خزانه داری. شرکت های هواپیمایی به دنبال چنین مستقیم کمک های مالی اما در ابتدا شده بود رد شده توسط خواهان.

این قانون نیز ایجاد خواهد شد یک کمک مالی جدید برنامه به ارسال به 100 میلیارد دلار به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در زور زدن برای پاسخ به افزایش تعداد عفونت در سراسر کشور است. اضافی $16 میلیارد را به سمت ساختمان یک انبار تجهیزات پزشکی از جمله شخصی دنده محافظ که کمیاب تبدیل شده است.

گسترش telehealth بالاتر مدیکر بازپرداخت برای پزشکان و بیمارستان ها و تاخیر در برخی پزشکی کاهش به بیمارستان ها بخشی از coronavirus بسته با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی نیاز در طول بحران.

بسته خواهد اطمینان متحده می توانید یک 6.2 درصد افزایش در تطبیق بودجه فدرال برای مدیکید و تاخیر برنامه ریزی شده کاهش به بیمارستان که برای مراقبت از یک سهم بزرگ از بیمه و یا کم درآمد بیماران. پرداخت بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس همچنین می تواند 20 درصد افزایش یافت.

دموکرات ها گفت: این لایحه شامل 150 میلیارد دلار به طور مستقیم به دولت های ایالتی و محلی زین با هزینه های مربوط به این ویروس است.

در یک گرم تماس با قانونگذاران مجلس از منزل خود در ایالت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که دولت را دریافت تنها 4 میلیارد دلار در مستقیم کمک های اولیه به عنوان بخشی از یک بسته به 150 میلیارد دلار به کشورهای, با توجه به یک فرد آشنا با تماس بگیرید. او استدلال کرد که بودجه دولت باید بالاتر باشد و آن یک استخر جداگانه از پول در علاوه بر این به طور مستقیم کمک های دولت باید در دسترس برای شهرستانها با توجه به اینکه مرگ و میر در شهر نیویورک به تنهایی حدود یک چهارم از کل کشور. بر اساس این لایحه هر گونه پول به دنبال یک فرد شهر را کاهش می دهد مقدار در دسترس بقیه از دولت است.

دموکرات ها همچنین امن یک ماده است که ممنوعیت کسب و کار کنترل توسط آقای ترامپ, معاون رییس جمهور و اعضای کنگره و سران بخش های اجرایی از دریافت وام و یا وجوه دیگر از محرک لایحه. فرزندان و همسران این افراد نیز ممنوع, با توجه به ارشد دموکرات aide.

مربوط به پوشش

 • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
 • جهانی افزایش شاخص سهام آمریکا پیاپی محرک معامله
 • در برابر Coronavirus بانک فدرال بانکداری تست استرس نمی تا بد
 • شنیده ام در خیابان: چرا 2 تریلیون دلار می تواند فقط شروع
 • Coronavirus موارد نزدیک به 60 ، 000 در ایالات متحده آمریکا; اسپانیا تلفات سبقت چین
 • هنگامی که آن را امن برای شل Coronavirus مستندات?

نوشتن به جاشوا Jamerson در joshua.jamerson@wsj.com اندرو Duehren در andrew.duehren@wsj.com و ناتالی اندروز در Natalie.Andrews@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو