سناتور دموکرات که رهبری رهبر اکثریت میچ مک کانل در حال آماده کردن خود برای حمایت اولیه دور از کمک نقدی به آمریکایی ها است.

عکس: سارا Silbiger/مهر نیوز

واشنگتن—سنا نمایندگان مجلس تبدیل شده و توجه کامل خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برای $1 تریلیون دلار هزینه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله کمک های اولیه برای شرکت های هواپیمایی و پرداخت های مستقیم به خانواده های آمریکایی پس از عبور از یک پرداخت می شود-ترک لایحه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر روز شنبه.

فوری کار در کنگره آمد و به عنوان coronavirus عوارض عبور تیره و تار نقطه عطف با بیش از 200,000 موارد تایید شده در سراسر جهان و در حال رشد زیان کار است. دو قانونگذاران مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart (R., Fla.) و بن مکآدامز (D. یوتا) به طور جداگانه گفت: اواخر روز چهارشنبه آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری برای اولین بار دو کنگره به آمار Covid-19.

وزارت امور خارجه گفته است که تعلیق روال ویزا خدمات در بسیاری از کشورها در واکنش به شیوع کروناویروس جدید, و آقای ترامپ اعلام کرد قصد دارد نزدیک به مرز با کانادا به ترافیک غیر ضروری.

آقای ترامپ که تا به حال ایفا کردن خطرات ناشی از این ویروس تا زمانی که به تازگی در مقایسه با تلاش در برابر ویروس به مبارزه با جنگ. “به نظر من آن حس زمان جنگ رئیس جمهور,” او گفت:. “این یک وضعیت دشوار.”

سهام غرق در وال استریت با میانگین صنعتی داو جونز پایین 6.3%. شرکت هواپیمایی و هتل سهام بودند به شدت پایین نگرانی که بسته محرک کوتاه بود از آنچه که در صنایع به دنبال.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد دو دور از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد برای پاسخ به تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس با مبلغ هر چک بر اساس خانوار و درآمد, با توجه به وزارت خزانه داری یادداشت های بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

سناتور نذر سریع عمل در یک طرح محرک اقتصادی که شامل چک برای آمریکایی, آمریکا, سفر, صنعت می پرسد برای نجات و چهار Brooklyn Nets بازیکنان تست مثبت: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

مستقیم پرداخت در هر دور آغاز خواهد شد در تاریخ 6 آوریل و مارس 18 با توجه به پیشنهاد وزارت خزانه داری به عنوان بخشی از برنامه به طور بالقوه $1 تریلیون بسته محرک کشیده با هم توسط دولت. قانونگذاران صحبت شده است حدود 1000 $یک فرد و یا حتی بیشتر.

“این پول است که ما می توانیم به سخت کار آمریکایی ها حق دور” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

گسترده تشریح این پیشنهاد قبلا گزارش شده است اما این یادداشت اضافه شده جزئیات در مورد زمان و دامنه.

در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا در حال آماده کردن خود برای حمایت اولیه دور از کمک نقدی به آمریکایی ها دیابت جان Thune (R. S. D.) گفت: دو مرحله ای برنامه وزارت خزانه داری پیشنهاد نمی ممکن است تبدیل شدن به قانون است. دیگر جمهوری خواهان در حال بررسی امکان گسترش بیمه بیکاری به جای به طور مستقیم ارائه آمریکایی ها پول است.

“اولین tranche البته چیزی است که اعضای ما باید نوع coalesced اما دیگر من فکر می کنم یک سوال باز” آقای Thune های شماره 2 حزب جمهوری خواه در مجلسی گفت.

در سخنان صبح روز چهارشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) با انتقاد از چشم انداز یک بار پول کمک مالی به آمریکایی ها است. او گذاشته است خود را 750 میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی که شامل گسترش بیمه بیکاری و یک مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت. آقای شومر نیز هشدار داد در برابر قرار دادن تمرکز بر محرک اقتصادی به محرومیت از اولویت های دیگر و گفت: از دیگر مسائل مورد نیاز به خطاب مانند افزایش عرضه از ماسک در بیمارستان تخت و هواکش.

“در حال حاضر چند از همکاران جمهوری خواه پیشنهاد یک بار پرداخت نقدی از $1,000. اما همکار من آمریکایی ها این است که یک زمان برای فکر کردن. این زمان برای اقدامات کوچک. این زمان برای پررنگ به تهاجمی” او گفت:.

آقای شومر صحبت کرد و در روز چهارشنبه با آقای Mnuchin کار کرده است که از نزدیک با جمهوری خواهان و حضور خود را در حزب ناهار در روز سه شنبه.

در یک barage از توییت لایحه Ackman, موسس و مدیر عامل شرکت از Pershing میدان خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای در نظر گرفتن یک کشور بسته. “به همه آمریکایی ها است که شما با قرار دادن ما در تمدید رخصتی بهار در خانه با خانواده ایم” Ackman در 7:51 صبح روز چهارشنبه. پس از این نظر کارولین جنگل MarketBrief و Carleton انگلیسی از بارون بحث پیامدهای Ackman کلی پیام و چگونه رئیس جمهور تهمت ممکن است در عمل در این مشاوره.

جمهوری خواهان مجلس سنا انتظار به خود طرح های آماده شده توسط پنج شنبه صبح قبل از آنها شروع به مذاکره جدی با دموکرات ها با هدف به تصویب قانون با آغاز هفته آینده.

این تشخیص از آقایان دیاز-Balart و McAdams پرسش در مورد اینکه آیا کنگره می تواند نگه دارید در ملاقات با فرد آن را به عنوان چکش را یک پتانسیل بسته محرک اگر ویروس در حال گسترش است بیشتر به طور گسترده ای در کاپیتول هیل.

دفاتر مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد همچنین شامل 50 میلیارد دلار برای اعطای وام تسهیلات برای حمایت از صنعت هواپیمایی وام که شامل الزامات مورد نیاز برای مشخص ادامه از خدمات و محدودیت های اجرایی پرداخت غرامت تا زمانی که بازپرداخت وام ها. خزانه را تنظیم شرایط وام خواهد بود که توسط امن وثیقه مشخص شده توسط آژانس با توجه به یادداشت.

شرکت های هواپیمایی این هفته تا به حال پیشنهاد 50 میلیارد دلار کمک های بسته اما خواسته بود برای نیمی از این هزینه را پرداخت مستقیم کمک های مالی به ارائه پول نقد بسیاری از حامل نیاز به حق دور. حمل و اعلام کرده اند کاهش شدید در خدمات میان تدبیر و مسافران و آنها تلاش کرده اند برای تقویت نقدینگی در هفته های اخیر با رسم کردن تسهیلات اعتباری و گرفتن وام های جدید است.

“ما با داشتن سازنده بحث و گفتگو با کاخ سفید و کنگره و خوشبین باقی می ماند که صنعت ما را دریافت پشتیبانی برای کمک به حل این بحران” Delta Air Lines اجرایی اد Bastian نوشت: در یک پیام به کارکنان جمعه. شرکت هواپیمایی قصد دارد برای کاهش ظرفیت 70% تا زمانی که تقاضا بهبود و گفت: 10,000 کارکنان بود که تا کنون داوطلب را بدون مزد برگ نبود.

آقای ترامپ گفت: شرکت های هواپیمایی خواهد بود “شماره 1” برای دریافت, دولت تسکین. او از طریق تلفن با مدیران ارشد از چند حامل. “آنها رفت و از حال بسیار خوشحال به حال مردم که در حال اجرا هستند شرکت هایی که در حال رفتن به نیاز به برخی از کمک. و ما به آنها کمک خواهیم کرد” آقای ترامپ گفت.

مربوط به پوشش

  • گام های عملی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد
  • دولت پیشنهاد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد
  • برای ردیابی ویروس دولت وزن ابزار نظارت
  • Coronavirus می فرستد سفر کسب و کار و میلیون ها نفر را در استخدام به همه از بحران
  • نسل جنگ است دم بیش از Coronavirus
  • چگونه کره جنوبی قرار داده و به جای جهان را تهاجمی ترین Coronavirus تست برنامه
  • گزارش ویژه: Coronavirus بحران

دولت پیشنهاد همچنین شامل 150 میلیارد دلار در امن وام و وام برای تضمین آنچه در این یادداشت خواستار “دیگر به شدت مضطرب بخش از اقتصاد ایالات متحده” که آقای Mnuchin گفت شامل هتل ها و دیگر کسب و کار است که نیاز به وام بلافاصله. صنعت هتل به نام به حال برای $150 میلیارد مستقیم, نقدی, کمک های مالی برای هتل و کازینو و اضافی 100 میلیارد دلار برای کسب و کار مرتبط در صنعت گردشگری و سفر در بخش های مانند شرکت های اجاره خودرو و کنوانسیون تامین کنندگان.

این پیشنهاد نیز اجازه $300 میلیارد برای یک کسب و کار کوچک وقفه در برنامه وام است که وام به طور موقت به پوشش هزینه های حقوق و دستمزد برای کارکنان.

کنگره عطف توجه خود را به طرح محرک اقتصادی به عنوان بخشی از عجله خود را به تصویب قوانین برای مقابله با شیوع. در اوایل این ماه آن را به تصویب اولیه $8.3 میلیارد و اندازه گیری, به صندوق توسعه یک واکسن جدید در میان چیزهای دیگر.

روز چهارشنبه سنا به دنبال خانه در عبور از یک لایحه ارائه رایگان تست برای Covid-19 بیماری ناشی از ویروس و نیاز به کوچکتر کارفرمایان به ارائه حداقل دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای بسیاری از کسانی که تحت تاثیر این بحران است.

این لایحه همچنین افزایش مدیکید بودجه گسترش بیمه بیکاری را فراهم می کند و پول بیشتری برای مواد غذایی تمبر با هدف ارائه اولیه خالص ایمنی اخراج شروع و coronavirus موارد آمار هر دولت است.

این لایحه به تصویب کنگره با وجود سوء ظن عمیق در هر دو طرف—به دلایل مختلف—بیش موقت نیاز است که کسب و کار با کمتر از 500 کارکنان ارائه دو هفته از پرداخت, ترک, با اضافی 10 هفته از مرخصی در دو سوم پرداخت برای کارگران است. کسب و کار با کمتر از 50 نفر می تواند برنده معافیت و پاسخ اضطراری و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است واجد شرایط اگر کار وزیر تصمیم می گیرد در مقابل اجازه می دهد آنها را ترک در طول بحران.

کسانی که در قرنطینه کسانی که مراقبت از زده اعضای خانواده و کسانی که کودکانی که در مدارس یا مهد کودک را بسته خواهد بود واجد شرایط اولیه دو هفته از پرداخت را ترک کنند. کسب و کارهای کوچک نیز مجبور به پرداخت اضافی 10 هفته از مرخصی در دو سوم پرداخت برای افرادی که از دست فرزند خود مراقبت به دلیل مدرسه و مهد کودک را تعطیل.

جمهوری خواهان مجلس سنا نگران بودند که این حکم را به اثبات بیاستفاده برای بسیاری از تلاش کارفرمایان که می توانید بازپرداخت توسط دولت در قالب اعتبار مالیاتی. حزب دموکرات ابراز نگرانی کرد که این دستور را ترک بیش از حد بسیاری از کارگران در پشت, در بخشی به دلیل آن را پوشش نمی دهد تمام کارفرمایان است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Siobhan هیوز در siobhan.hughes@wsj.com کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com و اندرو Duehren در andrew.duehren@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de