سنا اینچ نسبت به تصویب تسکین کوروناویروس

واشنگتن

جمهوریخواهان ناامید سنا دوباره شکایت خود را که مذاکره کنندگان دموکرات بیش از حد سخت گرفتن یک خط در مذاکرات در لایحه امداد coronavirus فراگیر، اما بعد از ظهر جلسه مذاکره به ارمغان آورد حداقل امتیازات متوسط از هر دو طرف، حتی به عنوان یک توافق به نظر می رسد دور کردن.

از جلسه ای که روز سه شنبه با مقامات دولت ترامپ برای اعلام پیشرفت بیشتر صورت گرفت، دموکرات های برتر از جلسه ای ۹۰ دقیقه ای بیرون آمده اند. تیم ترامپ با این ارزیابی موافقت کرد و پیشنهاد خود را برای تمدید یک زمان اقامت از مسکن یارانه ای فدرال تا پایان سال برجسته کرد.

ما واقعا ً از اين طريق با مشکل مشکل داشتيم آنها برخی از امتیازات که ما قدردانی ساخته شده است. ما امتیازاتی را که از آنها قدردانی می کردند، به عنوان رهبر اقلیت سنا چاک شومر، دی ان ای گفت: “ما هنوز در بسیاری از مسائل مهم دور اما ما در حال ادامه به عقب است.”

مارک میدوز رئیس ستاد کاخ سفید گفت که جلسه سه شنبه “احتمالا سازنده ترین جلسه ای بود که تا به امروز داشتیم.”

استیون منوچین، وزیر خزانه داری، گفت که دو طرف هدف ی را تعیین کردند که تا پایان هفته به توافق برسه تا هفته آینده اجازه رای گیری بدهند.

آقای میدوز گفت: “من امتیازاتی را که من و وزیر منوچین و دولت ارائه کرده اند، به مراتب بیشتر از امتیازاتی که مذاکره کنندگان دموکرات داده اند، مشخص می کنم.”

مجلس رئیس نانسی پلوسی، دی کالیفرنیا، صادر یادآور اشاره کرد که او و آقای شومر هستند “قانون گذار با تجربه طولانی” و سابقه کار معاملات پیچیده – پیوستن دوباره به منتقدان شکایت که آنها بیش از حد سخت است و مذاکرات طول می کشه بیش از حد طولانی است.

خانم “پروسی” گفت: “ما توافق می کنیم که می خواهیم توافق ی داشته باشد.” “بيا مهندس از اونجا برگرديم به کاري که بايد بکنيم تا اين کار رو انجام بديم”

یکی دیگر از سردرگمی امید به عنوان یک جمهوریخواه کلیدی سنا تلگراف که حزب ممکن است به دموکرات ها در افزایش سود تمبر مواد غذایی به عنوان بخشی از اقدامات نجات بزرگ، که وعده می دهد به مراتب بیش از یک تریلیون دلار هدف تعیین شده توسط GOP.

مجلس سنا کمیته کشاورزی صندلی پت رابرتز ، R -Kan. ، گفت : سه شنبه که “شما می توانید استدلال است که ما نیاز به نوعی افزایش” در تمبر مواد غذایی و که او موضوع را مطرح شده با رهبر اکثریت میچ مک کانل. او افزود که توافق بر سر این موضوع می تواند به پیشرفت کلی بیشتر در مورد این قانون منجر شود، که با وجود مذاکرات روز ها کاپیتول، همچنان متوقف مانده است.

آقای رابرتز به اسوشیتدپرس گفت: «آنها نگاهی به آن می بندند و من فکر می کنم می توانیم نتیجه مثبتی بگیریم» “اگر ما می توانیم دستیابی به موفقیت در آن، آن را می تواند به برخی از چیزهای دیگر منجر شود.”

موضوع تمبر مواد غذایی – سمت چپ از لوایح امداد قبلی – اولویت برای خانم پُلسی، در میان دیگر دموکرات های قدرتمند، که تصویب کرده اند افزایش 15٪ در سود تمبر مواد غذایی به عنوان بخشی از لایحه امداد خود را 3.5 تریلیون تریلیون کوروناویروس.

مذاکرات کلی در حال آسیاب کردن پیش رو به آرامی, هر چند اضطراری در میان جمهوری خواهان سنا در حال رشد است, که چند نفر از آنها با رقابت های سخت انتخاباتی مواجه هستند و مشتاق به ارائه لایحه قبل از رفتن به خانه به مبارزات انتخاباتی این ماه.

سن جان کورنين، آر-تگزاس، دوشنبه گفت که اتاق نبايد بدون عبور از اقدامات امدادي بزرگ، و سن ليندسي گراهام، آر-اس، به حال خود دربيايد. C., ارائه پیشنهاد بی کار سود است که سخاوتمندانه تر از جایگزین در انتظار GOP. هر دو با پیشنهادهای نزدیک تر از امید به انتخاب مجدد در ایالت ها مواجه هستند که باید آسان برای جمهوری خواهان نگه می دارد.

موانع متعدد باقی می ماند، از جمله یک به تعویق بی اندازد در گسترش 600 دلار در هر هفته کمک های بی کار همه گیر به اجاره کنندگان مواجه اخراج. سود کمک کرده است تا حفظ تقاضای مصرف کننده در طول ماه های اخیر به عنوان coronavirus است که خشم وود. خانم پُلی می خواهد آن را تا ژانویه با هزینه ای ۴۰۰ میلیارد دلاری به همراه تمدید کند، در حالی که جمهوری خواهان پیشنهاد یک برش فوری به ۲۰۰ دلار و سپس جایگزینی سود با یک سیستم دست و پنجه نرم که تلاش می کند ۷۰٪ از «دستمزد جایگزینی» کارگر را فراهم کند، می کنند.

همچنین آنها برای تأمین بودجه برای خدمات پستی فشار می کنند. آقای شومر و خانم پُلي، ژنرال لوئيس دجويی، سرمربی را روز چهارشنبه به پايتخت فراخواندتا در باره عملکرد بدتر آژانس و نياز به کمک مالی اضطراری بحث کنند.

آقای شومر گفت: «ما تاخیر نامه را دیده بودیم و بسیار نگران این تاثیر بر انتخابات بودیم»

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im