خود انزوا باز می شود درب به خدمات ملی

فقط در زمان برای ملی داوطلب ماه در مارس, آمریکایی ها در حال کشف معنای فداکاری در خدمت به دیگران است. آنها خود منزوی در طول یک بیماری همه گیر هر دو برای محافظت از خود و جوامع خود. این همان آگاهی از خدمات می توان گفت که از پرداخت مالیات, پیوستن به ارتش, و یا انجام وظیفه هیئت منصفه. در عین حال این آخرین نوع از توده حسن نیت در حال حاضر خشکیده به حافظه جمعی می تواند خود را تاثیر طولانی پس از شکست نهایی COVID-19.

در خانه ماندن است و نه تنها به نوبه خود خوب در زمان بد. برخی از آنها در حال بهره برداری از اینترنت به معلم دانش آموزان کم درآمد کاهش احساس تنهایی در سالمندان یا اطمینان مردم از دریافت اطلاعات دقیق. دیگران که می دانند چگونه به سفر با خیال راحت را در پاسخ به تماس برای داوطلبان به ارائه وعده های غذایی کمک به بیمارستان ها و یا فقط یک توده یونجه یا کاه چمن همسایه.

دقیق اندازه گیری داوطلبانه ممکن است هرگز شناخته شده است. اما برای کسانی که در حال شرکت در این منحصر به فرد مشارکت مدنی وجود دارد یک طرح جدید در مورد نحوه ادامه تجربه.

در 25 مارس فدرال کمیسیون تنظیم سه سال پیش به تقویت امریکا فرهنگ خدمت صادر شده و گزارش نهایی خود را. کلید آن توصیه: ایجاد یک ملی فهرستی از آمریکایی ها با مهارت های انتقادی آماده به خدمت در اورژانس. پانل تنظیم یک هدف گسترش خدمات ملی فرصت های به طوری که 1 میلیون آمریکایی شرکت در سال 2031.

کنگره تاسیس 11-عضو کمیسیون ملی نظامی ملی و خدمات عمومی عمدتا بیش از یک سوال در مورد چگونگی بهبود گسترش انتخابی سیستم خدمات. در واقع پانل توصیه می شود که زنان ملزم به ثبت نام برای ارتش پیش نویس است. اما آن حکم شامل تمام جنبه های خدمات است که ممکن است بهبود امنیت در هر نوع اضطراری است. و یا به عنوان یک کمیسر دبرا Wada قرار داده و آن را “از جمله زنان در روند ثبت نام تعهد اساسی ملت اعتقاد مشترک دفاع و سیگنال های که همه آمریکایی ها ممکن است انتظار می رود به خدمت می کنند.”

از بدو تاسیس ایالات متحده اغلب به دنبال افزایش روحیه خدمت از طریق برنامه هایی مانند سپاه صلح یا AmeriCorps. که روح میدارد تا پس از یک بحران بزرگ مانند 9/11 حملات. در حال حاضر coronavirus بحران دوباره در کانون توجه قرار می دهد در داوطلب شدن برای خوب بیشتر. هنگامی که در مواجهه با یک تهدید مشترک بیشتر مردم مشاهده و خدمت به دیگران به عنوان بازتابی از یک بالاتر خوب یکی قادر به برطرف کردن این تهدید است. وقتی دیده می شود که نور و پایدار قربانی مانند جداسازی آسان تر ساخته شده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im