خود انزوا ریشه در دوران باستان

ما هنوز در زمان اجتماعی فاصله و یا به عنوان سازمان بهداشت جهانی به تازگی به خواست مردم به آن تماس جسمی فاصله. این یک تجسم مدرن از یک ایده قدیمی است. مردم شده اند با استفاده از انواع مختلف از انزوا برای محافظت از خود و دیگران و الهام بخش اخلاقی و رشد معنوی برای قرن ها.

کلمه قرنطینه می آید از کلمه لاتین برای 40, quadragintaاما این ایده ریشه در کتاب مقدس است.

بسیاری از کتاب مقدس ارقام تحت یک دوره انزوا و یا تست برای 40 روز و شب به هنگامی که موسی ده فرمان را دریافت در کوه سینا یا عیسی روزه و وسوسه شد در بیابان.

زمانی که 14 قرن ونیزی شهرستانها شروع به جدا ورود کشتی های خود را به بنادر در تلاش برای جلوگیری از طاعون از گسترش آن مناسب به نظر می رسید به آن را 40 روز جدایی یک quarantena در ایتالیایی و قرنطینه در انگلیسی.

قرنطينه هستند اعمال شده توسط مقامات دولتی اما عیسی 40 روز در صحرا نیز با الهام از مردم را به خود منزوی به منظور حذف خود را از وسوسه های دنیا و به اختصاص خود را به طور کامل به خدا.

راهبان قرون وسطی که خارج از جامعه زندگی می کنند با هم در صومعه شناخته شده بودند به عنوان cenobitesاز زبان یونانی koinos (“مشترک”) و بایوس (“زندگی”). برای برخی از مردم و حتی شرکت های همکار recluses بیش از حد بود. آنها شد eremitesیا hermitsگرفتن نام خود را از کلمه یونانی برای بیابان عیسی انفرادی اقامت eremos.

زهد زندگی از rootless انفرادی سرگردان از جایی به جای توجه به مورخ ادی جونز رد بشر کمک اما با تکیه بر کمک خدا در مواجهه با مشکل است.

Anchoritesاز سوی دیگر ماند قرار داده است. آنها خواهد بود و آجر در یک اتاق کوچک متصل به یک کلیسا با پنجره های کوچک که از طریق آنها می توانید ببینید محراب و دریافت مواد غذایی هرگز به خارج دوباره.

در حالی که فیزیکی خود را در انزوا بود شدید آنها نه تنها. آنها اغلب تبدیل به مرکز معنوی خود را در جوامع به دنبال خود را برای مشاوره و نماز است.

قرون وسطی زنان به طور خاص کشیده شد به این جداره-در راه زندگی به عنوان آن را متناقض آنها اجازه نادر آزادی است. این anchoresses می تواند “بیان عشق خود را برای مسیح و وزیر به همکار خود مؤمنان خود را از طریق نماز و مشاور” را به عنوان مورخ Godelinde گرترود جوشیدن توضیح می دهد اعتماد به نفس که “یک عمر نماز از طرف دیگران و حیاتی پشتیبانی جامعه است.”

ما زمان عبارت “اجتماعی فاصله” حمل دور اکو از این قرون وسطی views. این نشان میدهد که حتی در حالی که ما خودمان را نگه دارید از لحاظ فیزیکی از هم جدا, ما می توانیم “اجتماعی” جلو و مرکز. این نشان می دهد که در خود ما-جداسازی ما در حال کار با هم برای خوب دوستان ما و خانواده ها و جوامع است. ما بیشتر شبیه جداره-در anchorites از طاعون قرنطینه کشتی.

من امیدوارم که سازمان جهانی بهداشت را “فیزیکی فاصله” نمی گرفتن. برای من که فقط برای تلفن های موبایل lonely.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de