به عنوان آن منجر به جهانی مبارزه با کروناویروس سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است افراد برای مدیریت ذهنی خود را به خوبی به عنوان آنجا که سلامت جسمی خود را. این توصیه به ویژه برای صدها میلیون نفر از افرادی که خود-جدا شده در طی این بیماری همه گیر. که نشان می دهد درگیر شدن در فعالیت های سالم برای استراحت و خوردن و نگه داشتن خواب منظم روال.

در عین حال که او نیز می داند که چنین مشاوره ممکن است به اندازه کافی برای کسانی که مردم ماندم, به در خانه با احساس ترس و تنهایی و غم و اندوه است. این سازمان همچنین توصیه می کند مردم همدلانه نسبت به کسانی که با COVID-19 دنبال اطلاعات دقیق در مورد بحران و پیدا کردن راه امن برای کمک به دیگران در انزوا.

“کمک به دیگران در زمان خود از نیاز می تواند به نفع شخص دریافت پشتیبانی و همچنین به عنوان یاور” این سازمان اعلام کرد.

به عبارت دیگر در یک خانه است که در حال حاضر هر دو یک پناهگاه از ویروس و جایی برای تجدید نظر در اصول است که باید برای اداره زندگی. ما به دنبال راستگو منابع خبر ؟ چگونه می تواند ما را در بهتر آرام یک دوست با محبت تضمین? چه راه های جدید برای بیان زندگی ممکن است در طول هنوز سکوت خود انزوا?

برای بسیاری از این بیماری همه گیر است reshuffling مفهوم خانه به عنوان یک پناهگاه و یا پناه فضای که اجازه می دهد تا یک به لنگر اندیشه ها و ارزش ها است. مردم در حال بازتعریف خود را در کابل پیوست در راه های جدید است. به جای رفتن به مراسم مذهبی در فرد آنها پرستش آنلاین. به جای رفتن به مهمانی و مراسم عروسی و رویدادهای ورزشی و یا حتی تشییع جنازه آنها در حال برگزاری دیجیتال کرده است.

تنظیم به یک زندگی جدید قرنطینه پاداش خود را داشته باشند. “همه از این می تواند خسته کننده, اما آن را نمی باید” نوشت: رهبران کلیسای متحد متدیست در Simsbury, کانکتیکات, در یک پیام به عبادت. “این می تواند یک زمان که در آن ما می تواند به تعمیق نماز در زندگی, افزایش مراقبه ما زمان و کار برای گسترش صلح از خدا در اطراف ما به عنوان کسانی که نزدیک و عزیز دست و پنجه نرم کردن با افزایش اضطراب است.”

که برای تماس مردم به خود را حفظ ذهنی است که به معنای به عنوان یک چالش. در محراب از خانه برخی از روش های قدیمی از فکر کردن در مورد روابط و مهارت و منافع باید افکار. این جداسازی می تواند یک هدیه است نه یک سخت کار کردن به خصوص به عنوان یک داخلی جدید زندگی منجر به بهتر خود و همچنین زندگی دیگران.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net