خود- وکالت: مهم است که قدرت خود را حتی در همه گیر

از دست نداده باشید

هر روز زنان را می بینیم – و مردان – با صحبت کردن در مورد خود به روش های خودپرهونده، دور زدن قدرت شان را از دست می دهد. فردی که حدود 20 امکانات بهداشتی و تناسب اندام را زیر نظر داشته است، 650+ نفر را استخدام می کند، که پس از آن برای گرفتن فوق لیسانس در توسعه سازمان به مدرسه بازگشته بود، خود را به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی توصیف کرد. یکی دیگر از افراد که یک پروژه تحلیل بازاریابی بسیار موفق در اپل اجرا کرده بود، به طور مداوم در مکالمات به خود به عنوان جوان ترین و کم ترین فرد ارشد در واحد خود و تنها زن در سطح خود اشاره کرد.  تعجب آور در این عصر از رسانه های اجتماعی که در آن مردم پف کردن تصویر خود را.

مردم در این ادراکات محدود کننده خود عمل می کنند، و باور می کنند که آنها واقعا ً شایسته فرصت های بزرگتری در کار نیستند. حتی مهمتر از آن، دیگران به کسانی که موفق به دفاع زوراازی برای خود اعتبار کافی نمی کنند، نمی بخشد. یک مطالعه در سال ۲۰۰۲ نشان داد که مردم اظهار نظر مثبتی در مورد خود نمی کنند، به عنوان یک سیگنال منفی در مورد توانایی های خود گرفته شده A 2002 study اند. بنابراین، فرصت های شغلی افراد می تواند از طریق رفتار خود محدود شود.  

خود- کاهش خود خوب است هنگامی که کسی ساخته شده است شهرت عظیم و دارای نقش قدرت بزرگ.  قبل از آن، مردم باید به حکمت گلدا مِیر نخست وزیر اسرائیل که در آن زمان به این فکر می کرد، گوش کنند: «اینقدر متواضع نباش، تو آنقدر خوب نیستی.»

چرا مردم خود مدافع نیست

تحقیقات نشان می دهد که افراد متواضع بیشتر مفید و بهتر از کسانی که مباهات و خود ترویج است که منفی توسط دیگران درک دوست. بسیاری از مردم می خواهند دوست داشته باشند، و قابلیت شبیه سازی در تأثیر بین فردی مفید است. 

تجزیه و تحلیل جیم Good to Great کالینز از رهبران سطح 5 در خوب به بزرگ توصیف بهترین رهبران به عنوان کسانی که توسط عزم شدید و بلکه با تواضع بزرگ شخصیت.  Collins خاطر نشان کرد که بسیاری از رهبرانی که در کتاب پرفروش خود برجسته کرده اند در مطبوعات تجاری شناخته شده نبودند زیرا آنها سخاوتمندانه به دیگران اعتبار می بخشیدند و در پس زمینه باقی مانده بودند.  

به اضافه اینکه، تواضع – و نه اعتبار بیش از حد ادعا – در بسیاری از ادیان و فرهنگ ها فضیلت به حساب می شود.  بنابراین، مردم یاد می گیرند، در راه های مختلف، به خود می بالد و، در واقع، به دست آوردهای خود را به پایین.

مدرک

پژوهش توسط پروفسور برکلی کامرون اندرسون و همکاراننشان می دهد که نشان می دهد که نشان دادن اعتماد به نفس، حتی زمانی که آن را بی حکم واقعیت عینی است، با این حال کمک می کند تا مردم را در دستیابی و نگه داشتن بر روی موقعیت های رهبری. تحقیقات دیگر نشان می دهد که خودشيفته بودن، برعکس تواضع، به طور قابل اعتمادی استخدام، ترفيع اترات، و حتی برخی ابعاد عملکرد شغلی را پيش بينی می کند.

منطق: احساسات مسری هستند. افرادی که اعتماد به نفس را از طرف دیگرانی که آنها را رعایت می کنند، نشان می دهد. به اضافه این که مردم دوست دارن با موفقیت همراه باشن البته، فهم اينکه کي قراره موفق بشه سخته. افرادی که به نظر می رسد اعتماد به نفس در توانایی های خود و موفقیت جذب دیگران با بهبود شانس است که ناظران آنها را به عنوان در حال حاضر، و یا رفتن به، موفق است.

پس، چه کار باید بکنید؟

  1. برای افرادی که نگران به ظاهر مباهات هستند، دیگران (حتی ماموران پرداخت شده) را به تمجیدهای خود بنشاند. داشتن دیگران در مورد پروژه های یک فرد کانونی که فردی بیشتر دوست داشتن و غلبه بر معضل خود ترویج – نیاز به خود را مثبت ارائه در حالی که به ظاهر مباهات.

2. درک کنید که در حالی که دوست می شود بدیهی است خوب است، آن است که واقعا ضروری به ایجاد نفوذ نیست. به عنوان مدیر عامل سابق شرکت کازینو سزار گری Loveman گفته است، “اگر شما می خواهید به دوست، دریافت یک سگ.”  استیو اسپریه مربی معروف فوتبال آمریکا خاطرداشت: «اگر افرادی بیش از حد شما را دوست داشته باشد، احتمالاً به این دلیل است که شما را کتک می زدند.»

3. مهمتر از همه، هرگز، هرگز، استفاده از کلمات و عبارات است که ممکن است توسط دیگران به عنوان پایین بردن موفقیت ها و توانایی های خود را گرفته شده است. اگر شما به خوبی به خودتان فکر نمی کنید، اگر قرار نیست از خودتان دفاع کنید، اگر به توانایی هایتان اعتماد نخواهید داشت، چرا باید کسی دیگر؟

خارج شدن از راه خود تان اولین چیز مهم در مسیرداشتن قدرت و موفقیت شغلی بیشتر است.

دکتر Pfeffer رهبری گورو و استاد رفتار سازمانی در دانشکده کسب و کار تحصیلات تکمیلی استنفورد است. دکتر مونير از موسسين و رئيس موسسه غيرانتفاعي مديچي است توییتر @MuneerMuh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im