Selam را bain و موقعیت استرالوپیتکوس در تکامل انسان

استرالوپیتکوس شده است یکی از فریبنده صفات در تعیین انسانی اصل و نسب. به روز رسانی های اخیر گرفته شده است از مطالعه از جمجمه که در اتیوپی کشف شد. آن را فراهم می کند بینش قابل توجهی به موقعیت این گونه در اجدادی ما درخت. کلاس ‘استرالوپیتکوس ‘مورد بررسی قرار گرفت به سرچشمه گرفته از شرق آفریقا تقریبا سه میلیون سال پیش طبقه بندی شده است در خارج از ما جنس (انسان) با توجه به خاص به خوبی تعریف شده میمون مانند ویژگی های. این گونه به دست آورد به ویژه زمانی که باقی مانده از استرالوپیتکوس به نام لوسی کشف شد و در سال 1974. اگر چه لوسی برنده تمرکز چندین فسیل باقی می ماند غیر از لوسی که میریزد متعدد شواهد به پل انتقال از تکامل بشر است.

یکی از حقایق جالب در این زمینه این واقعیت است که میانگین ظرفیت جمجمه A. afarensis است که تقریبا 20 درصد بزرگتر (در حجم) بيشتر از عادی شامپانزه. هنگامی که در مقایسه با ما از آنها هنوز هم در حجم کوچکتر. بنابراین با توجه به اندازه آنها از اندازه مغز یک سوال مطرح می شود که چرا ما طبقه بندی این گونه به عنوان اجداد انسان با وجود این ادعا که ظرفیت جمجمه بزرگتر از ما ؟ در واقع چرا این گونه به نظر می رسد خط خارج از متعارف بشر اجدادی آهنگ که سهم ما با شامپانزه ها?

دوره بین وجود این گونه و اکتشافات از وجود این گونه بود. بنابراین اگر مغز داشت فسیل هیچ سرنخی باقی مانده بود به غیر از جمجمه قفس ساخت آن را بسیار دشوار است برای محققان برای پیش بینی هر گونه قطعی استنباط جدا از طراحی این مقایسه در حجم مغز.

شما خواهد بود شگفت زده می دانیم که به تازگی دکتر Gunz استاد در موسسه ماکس پلانک برای تکاملی انسان شناسی لایپزیگ (آلمان) را توسعه داده است که دو عامل است که می تواند در تعیین موقعیت این گونه تکاملی ردپای. اما بخش هیجان انگیز این است که در حالی که یکی از عوامل پشتیبانی از طبقه بندی های A. afarensis در میمون روند تکاملی دیگر نشان می دهد که این گونه باید متعلق به انسان اجدادی دنباله.

این گروه از محققان با استفاده از سی تی اسکن های مختلف و تکمیلی ابزار برای تجزیه و تحلیل جمجمه Selam – یک فسیل مغز A. afarensis که کشف شد در Dikkia در سال 2000. این مطالعه از دقیقه چاپی و شیار حک شده در داخل مغز او فعال دانشمندان به بررسی هلالی شيار. از هلالی شيار است شقاق-مانند ساختار موجود در لوب اکسیپیتال مغز circumscribing مرز بصری منطقه است. گفته شده است که این سازه های خاص هستند برجسته تر در میمون ها از انسان است. موقعیت هلالی شيار در سالم مغز تعریف تراز A. afarensis با میمون های تکامل به جای تکامل انسان.

علاوه بر این دانشمندان با استفاده از دندان ها باقی می ماند برای برآورد سن از مرگ و مرتبط با اندازه جمجمه. آنها دریافتند که فقط مانند یک انسان این گونه دارای تمدید دوره رشد که مشخصه صفت از میمون ها هماهنگ گونه بیشتر به انسان trendline.

در نتیجه با تمام این یافته ها همراه با جمعیت فرضیه که این گونه توسعه جنبه های مختلف مغز در زمان های مختلف, A. afarensis به نظر می رسد به عنوان یک حلقه مفقوده بین تکامل انسان و میمون تکامل درست مثل Archaeopteryx که به عنوان یک حلقه مفقوده بین پرندگان و مارمولک.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>