رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است صورتحساب به هند سفر در آخرین هفته از ماه فوریه است. اگر آن materialises زمان نمی تواند بیشتر مهم است. روابط میان هند و ایالات متحده span هر دو امنیتی و اقتصادی دامنه. تجارت دو جانبه در سال 2018 شد در مورد $142.6 میلیارد, ساخت آمریکا, هند, مهم ترین شریک اقتصادی. روابط تجاری با این حال مشخص شده توسط اصطکاک در این زمینه از حمایت محوری در هر دو کشور. در نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار دیدار ممکن است قبل که یک هیئت تجاری به چکش محدود کرد.

از ما نظر خیلی محرک است هند سیاست مالکیت معنوی حمایت می کند. اخیر مبدا سیاست های واردات از ما محصولات کشاورزی و قیمت کلاه در دستگاه های پزشکی. ما بیش از حد محدود کرده است واردات کالاها مانند فولاد با در نظر گرفتن مراجعه به قوانین مبتنی بر امنیت ملی است. دو دیگر اقدامات است که تا به حال تاثیری منفی در هند شده اند این تصمیم را سال گذشته به پایان Generalized System of Preferences و سفت کردن ویزای H-1B قوانین. ما به اشتراک گذاری از درون حواله در حدود 23% بعدی تنها به امارات متحده عربی. هیچ یک از این تفاوت ها این آشتی ناپذیر.

این مهم است که به این نتیجه محدود معامله تجارت به زودی. این امر نشان دهنده برگشت از رگرسيون در روابط اقتصادی و ارائه بتن تحویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کنید. دو کشور باید اجازه نمی دهد مسائل استراحت وجود دارد اما فشار رو به جلو به انعقاد یک توافقنامه تجارت آزاد (FTA). این شدنی است به عنوان وجود دارد بسیاری از جنبه مکمل بین دو اقتصاد. هند اتفاق می افتد به اجرای یک مازاد تجاری در هر دو کالا و خدمات است که باید خنثی داخلی لابی خواستار حمایت از تولیدات داخلی. پس از انتخاب به اقامت در خارج از RCEP و هند و اقتصاد نیاز به این FTA. آن را نیز یک چرخش مثبت در هند مهم ترین روابط استراتژیک.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو