به دنبال تجارب جدید

سام کاس یک انحرافی.

او آشپز کاخ سفید به اوباما – کسی که پخته شده برای اولین بار از خانواده و همه خود را بالا نورد مهمانان. او همچنین مواد غذایی فعال در نهایت تبدیل شدن به یک سیاستگذاری سلامت ساز برای امریکا است. متولد طبقه متوسط او پس از تعقیب خود را به ظاهر نامربوط منافع در آشپزی, هنر و تاریخ/ سیاست. در ازای شبانه روزی و معاش او به سفر جذاب در گوشه و کنار جهان به عنوان یک آشپز (این همه زمانی آغاز شد که او به طور داوطلبانه به عنوان یک sous-سرآشپز برای یک دوست, رستوران, فقط برای تفریح) در حالی که در سکوت تعمق به کتاب سیاست در وقت آزاد خود را.

او آن را انجام دهد نه با قصد پیوستن به جهان قوی ترین مرد یک روز به طلیعه چیزی بودن در یک انقلاب در تغذیه و ضد چاقی فعالیت برای کشور است. او این کار را کرد چرا که او در بر داشت آن را سرگرم کننده است. این افراد گرفتار علاقه خود را و تخیل و به جای سکندری همراه برخی به خوبی مورد ضرب و شتم مسیر حرفه ای که جامعه از او خواست به دنبال او به سادگی رفت و در جستجوی خود را. نگاه کنید که در آن آن را به رهبری او را!

او با تکیه کمتر بر پیش بینی حرفه ای خود را راه انداخت و خود را به تجربه های جدید. به جای بالا رفتن از مجموعه ‘حرفه ای-نردبان’ سام فقط به دنبال خود هنری و اصل, درمان زندگی مانند ماجراجویی است و نشان داد تا برای آنچه که او دوست داشت!

زندگی بیش از حد غنی به صرف در یک جعبه سفت و سخت شغلی انتظارات. ما آن را مدیون خود را برای کاوش وسعت و عمق وجود انسان است.

آیا شما یک چند پرشور چند استعداد فردی با چندین جنبه های شخصیت خود را و در نتیجه مدیریت و یا همگرا مشاغل متعدد? فکر می کنم ریچارد برانسون – کسی که ساخته شده است یک علامت در حدود 40 صنایع مختلف از فضا به موسیقی به کولا! و یا اپرا وینفری رسانه ها ملکه است که یک کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم dabbling در یک لژیون متنوع سرمایه گذاری. و یا آیا شما مانند لیزر متمرکز بوکس محمد علی شاه به دنیا آمد و دانستن شور و شوق خود را و هدف – با یک نقطه تمرکز به درایو و استاد ؟ آیا شما کسی است که نوسانات بین این دو ناب پارادایم در طی مراحل مختلف سفر خود را? این همه فوق العاده است. و بیشتر از آن – آن را همه قابل قبول است. خوب خود را به چلپ چلوپ در مورد در عرصه های مختلف و آن را نیز خوب به شیرجه رفتن به خوشمزه اعماق یک شور و شوق. نمی نوسان با مردم قضاوت با شما – یا برای اینکه بیش از حد وسواس خود را با هنر و یا اینکه بیش از حد اکتشافی از طیف وسیعی از افراد است. ادعای آزادی خلاق خود را. ادعای عشق خود را برای همه چیز است که کشش در قلب خود را. این است که چه چیزی باعث زندگی ارزش زندگی است.

که در آن شور و شوق جریان پول رشد می کند! خود موضوع عمیق تخصص می افزاید: به شخصی و حرفه ای خود ارزش. خود را ترکیبی از احساسات و دانش نیز افزایش می دهد بازی خود را. هوشمندانه اعمال نفوذ نمایشگاه و بستن نقاط قوت خود را منسجم طراحی شده برای هر پروژه شما انجام خواهد شد کمک به شما تاثیر مردم در هر یک از خود را سرمایه گذاری و ساخت یک زندگی حرفه ای بر پایه و اساس خود را معتبر و با شخصیت. زندگی می شود شادی سوار هنگامی که ما در حال تلاش برای جا به خارجی حرفه ای قالب!

من اخیرا یک سخنرانی در یک کسب و کار اصلی کنفرانس. آنها به عنوان طلیعه من در این زن جوان معرفی من به عنوان خوانده شده مشخصات من – کلمات و عناوین که من می دانستم که تنها بیش از حد خوب. کلماتی که مرا صدا مانند یک موفقیت داستان که سقوط از آسمان! آن را مانند گوش دادن به توضیحات یک غریبه. من مانند صدا پیچیده جلا کسب و کار ربات! این بود آنچه به آنها گفته که من ناراحت کننده است. این چیزی بود که آنها به سمت چپ ، آنها ذکر شده من برنده بسیار sassily اما آنچه نبود ذکر شده بود من واقعی داستان خنده دار – من شرم آور سفر-یو پی اس در محل کار, کار سخت به آن را نگه دارید در دسترس نباشد خو توسط یک طوفان وحشی تخیل عزم و متعادل خیط و پیت کردن-یو پی اس با جسارت سکته مغزی از نبوغ (یک.k.یک احضار شجاعت به گام خط از انتظارات و پس از برخی از خیالی چشم انداز) برای رسیدن به جایی که بودم. از یک کابوس به بخش منابع انسانی از شرکت های که در آن من تا به حال یک رویا-come-true, از اراذل و اوباش rouser به یک بازی تعویض کردم scoured کل محدوده در آزمایش زندگی است.

من آغاز شده به عنوان یک بسیار امیدوار کننده نرم افزار مهندس از پیشرو کالج مهندسی. یک سال من روشن از من مهندسی حرفه ای برای تبدیل شدن به یک روابط عمومی و روابط رسانه ای متخصص در یکی از جهان بالا و روابط عمومی در شرکت های با رنگ آبی تراشه مشتریان در نمونه کارها من. در کنار هم برای بیش از 3 سال من دست آمده اعتبار در شیوه زندگی پزشکی با تمرکز بر تناسب اندام, تغذیه و سلامت عاطفی. من تا به حال برای انجام این کار از آنجا که من متوجه شدم که خوب بودن یک هسته مورد علاقه من است. من تا به حال صفر مدارک را که حرفه ای انتقال. بنابراین در حالی که من ساخته شده است کسانی که از من قوی تر قدرت و علاقه به ارتباطات و روابط مردم. همه از این در نهایت منجر به شروع خود من سرمایه گذاری که کراوات همه این مهارت ها ، بدون خسته کننده مهندسی صلاحیت من نیست که من و تحلیلی چپ مغز, مهارت. بدون روابط عمومی تجربه من هرگز تا به حال رابطه-ساختمان ظرفیت برای راه اندازی در خود من. بدون تو-چرخش و پیچ و خم-چرخش من می خواهم هرگز شخص من امروز هستم.

ما نه مستقیم اما بسیاری طرفه بسیاری از splendoured چند بعدی از شاهکارهای! و برای همه غیر conformists در خارج وجود دارد, پیام های من است: یک مظهر حاکمیت soulfulness و untethered قدرت. در برابر جزر و مد از کنوانسیون در صورتی که آنچه در آن طول می کشد برای شما را به بازی تمام است. رسیدن به کامل بودن. سعی کنید چیزهای جدید و خطر. اما همچنین گسترش نیست خودتان را بیش از حد نازک است. هنگامی که شما نقطه خود را مروارید شیرجه رفتن عمیق… و واقعا قرار داده و در تلاش برای رسیدن به تسلط که در آن مهم است. تمرکز دوره های بسیار مهم برای تخصص.

وجود دارد بسیاری از بی نهایت انواع و موفق زندگی می کند. زندگی رقص جنون بین تمرکز و اهل تفریح و بازی اکتشاف.

این مهم است که اجازه دهید به جزر و مد از عادت اجتماعی نرمال و حرفه ای بی حالی نگاهی بر زندگی ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de