به دنبال شفافیت در صورتحساب بیمارستان

دربندی به اتهام صدمه دیده خواهد شد و امور مالی بیمارستان ها و سازش خود را به مدت نزدیک به upgradation برنامه

تصمیم چند کشور از جمله دهلی نو واقع شدهاست و تامیل نادو به طور یک جانبه کلاه اتهامات بیمارستان می تواند لایحه Covid-19 بيمار مایه تاسف است. آنها در نظر گرفته شده اند که بیمارستان ها در بخش خصوصی به دنبال سودجوی از این بیماری همه گیر بدون به رسمیت شناختن است که بسیاری از مداخلات پزشکی است که به شدت بیمار Covid-19 بیماران نیاز به گران هستند. این دولت انجام داده اند بهتر است برای به اجرا درآوردن شفافیت بیشتر در بیلینگز برای کمک به بیماران درک هزینه های درگیر.

درمان Covid-19 عفونت است و نه ساده است و نه ساده. اگر چه آن را یک بیماری است که ریه ها در درجه اول از آن می تواند باعث مشکلات دیگر مانند ترومبوز coagulopathy و حاد کلیه میشود. وضعیت به شدت بیمار بیماران به ویژه کسانی که با شرکت morbidities می تواند بدتر به طور ناگهانی و در نتیجه تقاضا دارم نظارت است. شرکت morbidities گزارش اغلب شامل بیماری های قلبی عروقی و دیابت و بیماری کلیوی که باعث ایجاد عوارض در Covid-19 بيمار.

بخش خصوصی فوق تخصصی بیمارستان اغلب بیمارانی که در مرحله پیشرفته بیماری با نشانه هایی از چند ارگان اختلال. این بیماران به دنبال درمان در خصوصی فوق تخصصی بیمارستان چرا که آنها مطمئن هستند بهترین درمان و بیمارستان ها قرار داده و بهترین تلاش خود را به اطمینان حاصل شود تمام این بیماران به سرعت بازیابی. بیمارستان فوق تخصصی در حال قادر به ارائه مراقبت قابل مقایسه با بهترین ها در جهان فقط به این دلیل که سرمایه گذاری در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات مدرن مورد نیاز برای ارائه مراقبت بحرانی و حمایت از زندگی. هند موفق به حفظ Covid-مرگ و میر ناشی از پایین به دلیل کیفیت خدمات در بخش خصوصی بیمارستان. آن است که غیر ممکن است برای ارائه درمان و مراقبت در سقف 18,000 تومان-20,000 هر روز تصمیم گرفت با برخی از ایالت ها و به طور کلی بیمه شورای.

برای مثال بسیار حیاتی بیماران ممکن است نیاز به ” سنگ شکن غشاء اکسیژن و مستمر کلیه درمان های جایگزین. این عمر گران-روش های صرفه جویی در, که حتی در غیر Covid زمان هزینه های بیماران چندین هزار روپیه. کمتر به شدت بیمار بیماران ممکن است تنها نیاز به برخی از شکل از تهویه. صورتحساب بیمارستان از بیماران در دراز مدت دیالیز که به نوبه خود Covid-19 مثبت بالاتر است به دلیل مراقبت از آنها ارائه شده است به رعایت دقیق بالینی پروتکل به منظور کاهش هر گونه خطرات به زندگی خود را.

حتی به عنوان Covid-19 بیماران در حال درمان و بیمارستان و تلاش بیشتری برای جلوگیری از گسترش عفونت در آن محل و به بیماران دیگر که بازدید و یا بستری برای بیماری های دیگر است. این شامل مکرر sanitisation و غیر قابل انعطاف نظارت بر کیفیت هوا. فشار هوا در اتاق ها نیز نیاز به نظارت برای راحتی بیمار و جلوگیری از آلودگی هوا از مجاری. همه این ها مستلزم اضافی منابع انسانی و مادی برای هزینه های بیمارستان.

تمام بیمارستان ها نیز موظف به حفاظت از زندگی خود را Covid رزمندگان و محدود کردن دوره ای از قرار گرفتن در معرض ویروس. بنابراین پزشکان و پرستاران و دیگر امدادگر حرفه ای مراقبت از Covid-19 بیماران نیاز به بیش از یک تغییر از تجهیزات حفاظت شخصی در طول یک شیفت. آن است که تنها مناسب است که هر بیمار خرس بسیاری از این هزینه های درگیر در درمان خود را.

هزینه های فن آوری

Covid-19 زمان صنعت بهداشت و درمان با تعجب و نشان داد شکاف در زیرساخت ها برای مقابله با بیماری های همه گیر. اما خصوصی بخش بهداشت و درمان انجام داده است یک کار ستودنی گرفتن چالش در ارائه سهم بیشتری از تخت در چند ماه گذشته و موفق به صرفه جویی در هزاران زندگی می کند. این بیمارستان قادر به انجام این کار به دلیل آنها به شدت سرمایه گذاری در برش لبه فن آوری و تجهیزات برای تحقیقات نظارت و حمایت از زندگی و همچنین در انجام تیم فوق العاده مشاوران متخصص و پرستاران با آموزش های پیشرفته.

مانند هر صنعت فوق تخصصی بیمارستان نیاز به تعویض تجهیزات و ماشین آلات قبل از آنها عمر مفید خود و یا تبدیل شدن به فن آوری منسوخ اگر طبقه بالا درمان و مراقبت است که ارائه می شود بر اساس مداوم. تغییر ماهیت بیماری ها و بیشتر تکیه بر تحقیقات به دقت تعیین دوره درمان نیز نیاز به بیمارستان به طور مداوم سرمایه گذاری در فن آوری های جدید در یک موقعیت به حداکثر صرفه جویی در زندگی می کند. که توانایی بخش خصوصی بیمارستان به آماده شدن برای آینده خواهد بود به طور جدی به خطر بیافتد اگر آنها در معرض شدید کلاه در بیلینگز. بیمارستان ها نیاز به اطمینان کافی سود که پس از آن می توان به سرمایه گذاری در دستیابی به تجهیزات بیشتر و گسترش زیرساخت ها است.

Dialogue مورد نیاز

سوء تفاهم در بیلینگز توسط بیمارستان ها باید پاک شود. راه حل برای آنچه به نظر می رسد به برخی به عنوان “باد” صورتحساب است نه خودسرانه سقف. و نه آن است که در ملیسازی بهداشت و درمان به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند. نیاز به ساعت گفت و گو بین دولت و بخش خصوصی در صنعت بهداشت و درمان را به شفافیت بیشتر در بیلینگز. یک فرمت استاندارد برای صدور صورت حساب را می توان متقابلا توافق شده است. به همین ترتیب یک گفتگوی تازه مورد نیاز است بین شرکت های بیمه و صنعت بهداشت و درمان در Covid-19 را پوشش می دهد و محدودیت در بازپرداخت.

بخش خصوصی بیمارستان ها به دنبال سودجوی از این بیماری همه گیر. آنها نیاز به اطمینان معقول سود مورد نیاز برای توسعه و نوسازی برای مقابله با چالش های جدید است که ظهور خواهد کرد. اگر هند در بخش بهداشت و درمان است فلج آن نمی تواند تبدیل به atmanirbhar. امید ما در حال رشد به عنوان مقرون به صرفه hub برای گردشگری پزشکی را نقش برآب می شود و ممکن است یک پرواز فوق العاده-متخصصان از کشور است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de