‘دیدن آتش’: جورج فلوید و اثرات خشونت آمیز اعتراض

خشونت یک راه موثر برای تغییر جامعه ؟

این سوال مطرح می شود به دلیل غارت و سوختن را گرفت در برخی از شهرستانها در طول اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است. در حالی که مقامات اجرای قانون و مقامات دیگر باید به خشونت به عنوان بی قانونی برخی از تظاهرکنندگان را در دفاع از آن به عنوان وسیله ای برای گرفتن توجه از یک ملت بیش از حد مشتاق به چشم پوشی از مشکلات از آمریکایی های آفریقایی تبار.

“اگر تمام 50 ایالت به دیدن آتش در جهت عدالت به غلبه و سپس پس از آن می شود” گفت: کارن سفید وسط کلاس مادر راهپیمایی در ساوانا گرجستان بیش از آخر هفته.

خشونت علیه اموال با وجود این خطرات ممکن است در آخرین انتخاب ابزار برای تغییر اگر اخلاقی ضروری باعث می شود آن را توجیه می گویند برخی از کارشناسان.

“صدمه به اموال و آشفتگی اجتماعی اغلب فراموش ترویج بیشتر تغییر اجتماعی آنها به عنوان نیروی مقامات به توجه می گوید:” پم الیور یک استاد بازنشسته جامعه شناسی در دانشگاه ویسکانسین که آهنگ های رسانه ای در واکنش به ناآرامی های اجتماعی در ایمیل.

اما “ملک” است که یک کلمه کلیدی. بسیاری از مردم را به تمایز میان اموال آسیب و صدمه زدن به مردم ،

دیوید هریس استاد دانشگاه پیتسبورگ مدرسه از قانون تا حدودی نظر متفاوت است. اما واقعی درد و خشم با این حال منطقی به نظر می رسد به توسل به خشونت برای به دست آوردن توجه آن به ناچار اجازه می دهد تا کسانی که ترجیح می دهند به چشم پوشی واقعی مسائل اساسی به نگاه به دور و جلوگیری از بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“رئیس جمهور نیست صحبت کردن در مورد جورج فلوید یا سیستماتیک عدم صحیح پلیس پاسخگویی. او صحبت کردن در مورد خشونت او می بیند خود را در صفحه تلویزیون می گوید:” آقای هریس.

ساوانا, Ga.

پس از کشته شدن جورج فلوید توسط یک پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس دوشنبه گذشته کارن سفید گریه کرد.

“من گریه برای جورج فلوید به خاطر من گریه برای پسران من” سیاه و سفید طبقه متوسط ساوانا مامان گفت: در حالی که راهپیمایی مسالمت آمیز همراه با 2000 نفر در روز یکشنبه.

قتل یک مرد سیاه پوست توسط یک پلیس را به زانو گردن از خواب بیدار شد چیزی در خانم سفید خود را حساب. قدیمی او می شده اند به وحشت انداخت تصاویر غارت مردم و تنظیم آتش سوزی در اعتراض به خشونت پلیس. اما در حال حاضر او می گوید: از جمله جرائم علیه اموال مناسب به نظر می رسد در صورت سیستمیک نژاد پرستی.

“اگر تمام 50 ایالت به دیدن آتش در جهت عدالت به غلبه و سپس پس از آن می گوید:” خانم سفید.

اعتراض ها شدت از واشنگتن دی سی به Walnut Creek, California, اخلاق در اعتراض به خشونت است که مورد بحث در روش های جدید در یک کشور roiled واکنش به مینیاپولیس پلیس خفگی آقای فلوید.

مطمئن باشید اکثریت قریب به اتفاق از تظاهرات صلح آمیز است.

اما برخی از عناصر تهاجمی در جمعیت همچنان به درگیری با پلیس به ویژه پس از تیره و به خصوص در مکان های که در آن مقامات در پاسخ به اعتراضات خود خشونت به معنی مانند گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

این معترضان خشمگین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که روز دوشنبه به نام دولت و رهبران محلی “ضعیف” برای عدم به “تسلط” آنها را. رئیس جمهور سابق باراک اوباما با اندازه گیری بیشتر زبان خواست پایان دادن به تخریب اموال در یک مقاله منتشر شده روز دوشنبه در رسانه است.

“اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان” آقای اوباما نوشت.

در عین حال به مانند بسیاری از خانم سفید و آنچه آنها را به عنوان مقاوم به درمان سیستمیک نژادپرستی و غیر قابل توجیه افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید آغاز شده است برای دادن مشروعیت به چه کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به نام “زبان بی سابقه”: شورش در برابر بی عدالتی است.

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

ساوانا پلیس Det. جاشوا فلین بالا-سپاس معترضی به عنوان یک دو ساعت طول ماه مارس به پایان رسید در دشت ایستگاه پلیس در 31 ماه مه سال 2020 است. معترضان به زودی شروع به شعار “راه رفتن با ما.” صحنه هایی از همدلی آشکار در سراسر کشور همراه با بیشتر ناآرامی های اعتراض ها ادامه داد: بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

“عناصر وجود دارد در اینجا است که من آن را قبل از دیده می شود از جمله این که من از شنیدن این منظر است که شاید خشونت نیست به عنوان پوچ که مقامات آن را به می گوید:” Darnell, شکار نویسنده “غربالگری لس آنجلس ‘شورش’: مسابقه دیدن و مقاومت است.” “به نظر می رسد متفاوت این زمان از آنجا که شما در حال شنیدن پژواک از چیزی بزرگتر است.”

آمریکا حساب

ضربه از مقامات به سرزنش آشوبگران و گام به گام پاسخ به “تسلط” خیابان می رود بازگشت به دهه 1960 هنگامی که ریچارد نیکسون سوار به پیروزی ریاست جمهوری در بخش بهره برداری از تنش های نژادی و امیدوار کننده نظم و قانون.

نیکسون استراتژی در بر داشت زمین های حاصلخیز در آمریکا و سپس وضعیتی وخیم از شورش گسترده در تابستان داغ سال 1967 و پس از ترور دکتر کینگ در سال 1968. در آن زمان گارد ملی و ارتش منظم واحدهای مستقر به خیابان های شهر را گسترده غارت و سوزاندن تحت کنترل است.

امروز امریکا به عنوان یک کل مواجه است مشابه حساب می گوید: آقای شکار. ایالات متحده آمریکا رنج می برد از طریق متعدد و به اطلاع عموم حوادث از مردم از رنگ شدن بعد از اینکه به دروغ برفلد به عنوان مشکوک. حتی قبل از خود منصوب فلوریدا نگهبان محله به نام جورج زیمرمن به ضرب گلوله یک پسر نوجوان Trayvon مارتین در سال 2012 به ضرب و شتم رادنی کینگ در سال 1992 و قتل توسط پلیس Amadou دیللو در سال 1999 شان بل در سال 2006 اسکار گرانت در سال 2009 بوده است ریشه دوانده در آگاهی ملی است.

مرگ آقای فلوید بود فقط آخرین جمله حادثه است. در ضمن مسلح به خوبی مردان سفید که حوصلگی داخل میشیگان در کنگره به “آزاد” دولت از آن همه گیر بسته تحت درمان قرار گرفتند به آرامی می گوید: جنیفر Cobbina نویسنده کتاب “دست ها بالا نمی شلیک” و عدالت کیفری استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان در شرق و لانسینگ.

در عین حال مسالمت آمیز تظاهرات و راهپیمایی در واشنگتن در پاسخ به آقای فلوید را کشته بودند اشک آور و گاز کشته بنابراین رئیس جمهور تهمت می تواند ایستادن در مقابل یک کلیسا است.

“وجود دارد یک تضاد در پاسخ به هنگامی که وجود دارد عصبانی سفید مردان معترض با تفنگ در برابر مستند سفارشات و ملاقات با یک نیروی پلیس که بسیار آرام می گوید:” دکتر Cobbina. “بله مردم غارت و شورش … اما کنتراست باقی مانده استارک چون ما دیدن واکنش های متفاوت بسته به نوع که نشان دادن است. [وضعیت] نشان می دهد که چگونه جمعیتی از مردم در اعتراض به اشکال پاسخ پلیس.”

در ضمن در لس آنجلس جمعیتی که در تظاهرات’ استراتژی بزرگتر.

سازمان به طور خاص انتخاب مجلل مناطق مانند gentrified مرکز شهر بورلی هیلز و beachside جامعه از سانتا مونیکا را به پیام خود را در صفحه اصلی.

“ما شده است بسیار سنجیده و گفت که خشونت و درد و صدمه دیده که با تجربه به صورت روزانه توسط سیاه و مردمی در دست سرکوبگر سیستم نیز باید بازدید, بر, به یک مدرک به کسانی که فکر می کنم که آنها فقط می تواند عقب نشینی به سفید فراوانی” Melina عبدالله لس آنجلس سیاه زندگی مهم رهبر گفت KPCC رادیو در صبح روز یکشنبه.

در یک الگوی تکرار در طول تعطیلات آخر هفته تظاهرات مسالمت آمیز آغاز خواهد شد و پس از آن غارت و چپاول را در شب.

سارا Matusek/کریستین ساینس مانیتور

به عنوان خشونت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس ادامه داد: برای پنجمین شب در شهر نیویورک یک شب زنده داری برای مرگ جورج فلوید باقی مانده صلح آمیز در آستوریا, پارک, Queens, New York, ژوئن 1 سال 2020 است.

پلیس لس آنجلس و رهبران سیاسی به طور عمومی ابراز حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و ترس در مرگ آقای فلوید. اما آنها محکومیت غارتگران که آنها می گویند به خوبی سازمان یافته و از این منطقه نیست.

مشابه ادعاهای ساخته شده توسط مقامات در شهرهای دیگر شده اند تضعیف حقایق است. مینیاپولیس مقامات تا به حال به راه رفتن به عقب اتهامات عنوان شده است که بسیاری از معترضان نفوذی پس از یک تجزیه و تحلیل رسانه از سوابق عمومی نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که دستگیر شدند Minnesotans. شهردار نیویورک, بیل د Blasio استدلال کرد که بخش عمده ای از مشکل بودند out-of-towners اما این هفته خود دختر بود دستگیر کردند.

فرو ریختن “خارج-از-towner” استعاره است شواهدی وجود دارد که مقامات و رسانه های جریان اصلی با داشتن یک زمان سخت به کنترل و شکل دادن به روایت فلوید شورش می گوید دکتر, شکار, دین, علوم اجتماعی در دانشگاه UCLA.

از لحاظ تاریخی “رسانه ها به طور سنتی parroted رسمی ذهن ، به حداقل رساندن اهمیت آنچه در واقع اتفاق می افتد در خیابان ها می گوید:” آقای شکار, دین, علوم اجتماعی در دانشگاه UCLA. او حواس مختلف قوس پوشش در این زمان.

خشونت و توجه

عدم خشونت یک طبقه و موقعیت در جنبش حقوق مدنی. پادشاه معروف طرفدار عدم خشونت به عنوان موثر ترین وسیله برای بلند کردن آمریکایی های سیاه و سفید.

اما خشونت علیه اموال با وجود این خطرات ممکن است در آخرین انتخاب ابزار برای تغییر اگر اخلاقی ضروری باعث می شود آن را توجیه می گویند برخی از کارشناسان.

“صدمه به اموال و آشفتگی اجتماعی اغلب فراموش ترویج بیشتر تغییر اجتماعی آنها به عنوان نیروی مقامات به توجه می گوید:” پم الیور یک استاد بازنشسته جامعه شناسی در دانشگاه ویسکانسین که آهنگ های رسانه ای پاسخ به ناآرامی های اجتماعی در ایمیل.

از لحاظ تاریخی او می گوید که شده است یک “شمشیر دو لبه” به عنوان تمرکز شیفت از ساختارهای زیر بنایی به دامنه خشونت است. اما بسیاری از آمریکایی ها او می گوید: به نظر می رسد به بازشناسی معنای خشونت با توجه به صدمه به اموال. در مینیاپولیس, برای مثال, یک صاحب یک رستوران هندی که رفت تا در شعله های آتش گفته دوستان و بستگان “اجازه دهید من ساختمان سوزاند. عدالت نیاز به خدمت گرفته شود.”

تفاوت در حال حاضر “را به عنوان شما در حال دیدن [این است که] بسیاری از مردم را اخلاقی تمایز میان اموال آسیب و صدمه زدن به مردم است.”

دیوید هریس نویسنده کتاب “یک شهر تقسیم می شود: مسابقه ترس و قانون در پلیس رویارویی” است و تا حدودی نظر متفاوت است. او به تماشای خشونت در مقابل خشونت سناریو بازی کردن فقط مایل از خانه خود را در پیتسبورگ که در آن تظاهرات خشونت تبدیل شد شنبه و که در آن وجود دارد بیشتر درگیری دوشنبه شب گفته تشدید پاسخ پلیس.

“درد و خشم واقعی هستند و بزرگ و صادقانه منطقی می گوید:” آقای هریس استاد دانشگاه پیتسبورگ مدرسه قانون است. “نگرانی از این است که زمانی که تبدیل به تظاهرات خشونت آمیز یا علیه اموال یا پلیس, حتی اگر شما می توانید یک استدلال آن است که به نحوی قابل درک آنچه اتفاق می افتد این است که کسانی که ترجیح می دهند به چشم پوشی اساسی و مسائل واقعی ناگهان همه از یک راه برای جلوگیری از بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

“رئیس جمهور نیست صحبت کردن در مورد جورج فلوید یا سیستمیک عدم صحیح پلیس پاسخگویی. او صحبت کردن در مورد خشونت او می بیند خود را در صفحه تلویزیون می گوید:” آقای هریس.

در همین حال یک توسعه مثبت برجسته در سراسر ایالات متحده در روزهای اخیر شواهدی وجود دارد که معترض هستند به شدت ضد پلیس. در دشت و جاهای دیگر معترضان خواسته اند که پلیس به “راه رفتن با ما!” برخی از اند.

طی هفته گذشته که الگوی تیز کرده به عنوان پلیس استراتژی تقسیم شده است بین تشدید استفاده از زور و آنچه به نام “مذاکره مدیریت” که در آن مقامات دست-رویکرد میان اطمینان از برگزارکنندگان که اعتراض صلح آمیز باقی می ماند.

سرکوب چندین برابر خشونت می گوید: خانم Cobbina. اذعان و همبستگی باید برنده قلب – محدود و آسیب. که پویا می تواند دیده می شود در نیوآرک, نیوجرسی, شهرستان که در آن 26 نفر کشته در شورش در سال 1967 اما که در آن وجود دارد هیچ دستگیری در روز یکشنبه با وجود بزرگ, خشن اعتراض.

نویسنده کارکنان فرانسین Kiefer کمک به این گزارش از لس آنجلس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>