دوم محرک پرداخت می تواند ارائه پول نقد و حتی سریع تر

IRS در حال حاضر ابزارهای آنلاین و بانک-اطلاعات حساب برای پردازش سریعتر دوم دور از محرک پرداخت.

عکس: اریک گی/آسوشیتد پرس

واشنگتن—کنگره آماده است برای تصویب دور دوم از محرک های پرداخت برای خانواده های ایالات متحده و پول می تواند به بسیاری از آمریکایی ها سریع تر این زمان.

سرویس درآمد داخلی در حال حاضر روش های, آنلاین, ابزار, بانک-اطلاعات حساب و هماهنگی با سازمان های دیگر است که آن را نمی باید تنظیم کنید تا در زمانی که دور اول از پرداخت تایید شد در بهار.

در حال حاضر آن است تا به کنگره برای تصویب دور دوم پرداخت مجموعه ای از تمام جزئیات و ارسال لایحه به رئیس جمهور تهمت برای امضای خود را. که هنوز هم می تواند هفته اما یک بار اتفاق می افتد که پول می توانید شروع به جریان.

“پس از IRS در حال حاضر مونتاژ اطلاعات آن نیاز به ارائه اولین-محرک پرداخت آنها باید قادر به ارائه یک دوم پرداخت نسبتا به سرعت و در کاهش هزینه های اداری” گفت: جک Smalligan سابق دفتر مدیریت و بودجه رسمی.

خانه دموکرات ها تصویب یک لایحه در ماه مه که ارائه 1200 $در هر فرد بالغ و 1200 $در هر سه وابسته. این امر همچنین گسترش واجد شرایط بودن به گروه که حذف شدند از قبل دور از جمله بالغ وابسته دانشگاه-دانشجو وابستگان و خانواده های که در آن برخی از مردم در حال شهروندان اما دیگران نیست.

جمهوری خواهان مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن می خواهید به تکرار دور اول پرداخت های خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: پنج شنبه. این بدان معناست که 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار در هر وابسته است. این جمهوری خواه مجلس سنا طرح است که به احتمال زیاد شامل پرداخت برای همه وابستگان نه فقط کودکان واجد شرایط برای دور اول گفت: یک فرد آشنا با این پیشنهاد.

مجلس نمایندگان و سنا قصد دارد هر دو را شروع به کاهش پرداخت برای افراد با درآمد بیش از $75,000 و ازدواج با درآمد بیش از 150.000 دلار.

به عنوان آثار کنگره برای تصویب دور دیگری از محرک بخش قابل توجهی پدید آمده اند در میان جمهوری خواهان مجلس سنا در آنچه به شامل در بسته. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib تشریح برخی از آسیب. عکس: مایکل رینولدز/EPA

هنگامی که کنگره می رسد توافق و شامل پرداخت گسترده تر اقتصادی-بسته امداد IRS و وزارت خزانه داری خواهد شد و شروع به آماده شدن برای ارسال پول است. پیچیده تر معیار و بیشتر آنها متفاوت از دور اول دیگر آن را ممکن است به پرداخت کردن.

خزانه داری و IRS مقامات مشخص نیست که چگونه سریع پول ممکن است هر چند آقای Mnuchin روز پنجشنبه گفت که آقای ترامپ تصمیم گرفتند برای پرداخت های بیشتر به جای حقوق و دستمزد-کاهش مالیات به این دلیل که پول می تواند تحویل سریع تر است.

“وجود دارد یک فرصت عادلانه که IRS داده خواهد شد و این فرصت را به آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره و ما خواهد شد” نمایندگان کمیساریای چارلز Rettig گفت: در کنفرانس های مجازی این هفته است. “و ما آن را به عنوان موفقیت به عنوان ما می توانیم. ما قرار داده و همه چیز را به محل.”

آقای ترامپ امضا قانون که مجاز اولین پرداخت در 27 مارس ، در حدود دو هفته دولت ساخته شده 81 میلیون مستقيم سپرده به مراتب سریع تر از برنامه های مشابه در سال 2008. با استفاده از رسوب مستقیم چک و کارت های بدهی دولت بیش از 160 میلیون پرداخت جمعا به مبلغ 270 میلیارد آقای Rettig گفت.

در طول این فرآیند 14 میلیون نفر با استفاده از سیستم های جدید در سایت IRS به دولت ارائه با بانک-اطلاعات حساب آقای Rettig گفت. که گنجینه ای از اطلاعات حساب باید به سرعت بخشیدن به دولت توانایی زیادی دسته اول از لینک مستقیم-سپرده پرداخت.

در بهار دولت در زمان چند هفته به شکل از چگونه به ارسال پول را به افرادی که نمی فایل اظهارنامه مالیاتی از جمله بسیاری از کسانی که از دریافت مزایای از جانبازان’ برنامه ها و اداره امنیت اجتماعی است. آنها نمی خواهد که به تکرار تمام آن کار می کنند.

IRS به درستی محاسبه پرداخت برای حدود 98 درصد از خانواده ها با توجه به بازرس کل گزارش.

وجود دارد برخی از سکسکه ، دولت با صدور کارت های بانکی به منظور تسریع پرداخت به دلیل آن است که ظرفیت محدود به کاغذ چاپ چک, اما برخی از مردم انداخت و آنها را از تفکر آنها ایمیل های ناخواسته.

بیش از $1.4 میلیارد رفت و به مردم مرده پس از IRS اول مشخص شدند واجد شرایط و پس از آن معکوس تصمیم خود را با توجه به دولت پاسخگویی ، گائو نیز یافت می شود که IRS در ابتدا پرداخت می شود بیش از حد کوچک به 450,000 کم درآمد خانواده ها با کودکان. دهها هزار نفر از مردم دریافت دو پرداخت زمانی که آنها باید رفت فقط یکی.

شهری موسسه مطالعه نشان داد که خانواده های کم درآمد و سیاه پوست و لاتین در بزرگسالان کمتر به احتمال زیاد به دریافت پرداخت اواسط تا اواخر ماه مه نسبت به گروه های دیگر.

چون IRS شروع می شود با اطلاعات اظهارنامه مالیاتی بسیاری از خانواده های کم درآمد که اصلا فایل بازده نیست و در دولت های سیستم. حدود 5 میلیون نفر از آنها هنوز در انتظار برای اولین پرداخت, با توجه به برآورد از New America Foundation.

“اختصاص پول کافی نیست اگر آن را دریافت نمی کند به خانواده های نیازمند گفت:” گابریل Zucker یک همکار در بنیاد.

حتی به عنوان دومین پرداخت نزدیک تصویب IRS در تلاش است برای رسیدن به افرادی که دریافت نکرده اند اولین پرداخت از طریق گروه هایی که کار با افراد بی خانمان و در غیر فارسی زبان در جوامع است.

“IRS کامل نیست و مناطق وجود دارد ما نیاز به انجام بهتر و بهتر انجام می تواند” آقای Rettig گفت. “ما در حال کار سخت برای رسیدن به مردم است که ما باید بدست نمی به و در عین حال از نظر پرداخت.”

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im