SEC کمک هزینه وقت اضافی به فایل گزارش

SEC داده است شرکت های اضافی 45 روز به فایل دوره گزارش.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—عمومی شرکت خواهد شد که زمان اضافی به فایل گزارش سالانه و عمده دیگر آشکار به عنوان شرکت اعم از مک دونالد Corp. به هرشی Co. بریس برای ضربه مالی از جدید کروناویروس.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار داده است شرکت های اضافی 45 روز به فایل های دوره ای گزارش می دهد که سرمایه گذاران بستگی به یادگیری در مورد عملکرد مالی و توسعه خطرات. تسکین امر به براده است که شرکت ها به طور معمول را بین 1 مارس و ژوئیه 1.

این وضعیت نیست ایده آل برای سرمایه گذاران است. تاخیر در گزارشگری مالی محروم کردن آنها از اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی عملکرد آینده ترویج سرمایه بالاتر و هزینه های پایین تر از قیمت سهام و بیشتر نوسانات.

“تاخیر همیشه برد یک سوال: آیا آنها نمی گوید و چرا ؟” گفت: Paul Miller, یک استاد بازنشسته حسابداری در دانشگاه کلرادو در کلرادو اسپرینگز. “بازار جمع خواهد شد و پاسخ با قطعیت توسط افسرده قیمت سهم.”

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

ثانیه اقدامات منعکس کننده رشد شناخت در میان سیاست گذاران و سرمایه گذاران است که آن می تواند ماه به منظور تعیین تاثیر اقتصادی همه گیر و تلاش برای مهار آن است.

نظرسنجی این هفته نشان داد رکورد کاهش در آمریکا و اروپا فعالیت های کسب و کار در ماه مارس و برخی از داده ها نشان می دهد که بسیاری از شرکت های کوچکتر—ویژه رستوران ها و خرده فروشان را در تلاش برای زنده ماندن از یک تعطیلی طولانی مدت بیش از چند هفته است.

“همانطور که ما نمی تواند پیش بینی مدت یا دامنه Covid-19 گیر تاثیر منفی مالی به نتایج ما نمی تواند منطقی تخمین زده می شود اما می تواند مواد” مک دونالد گفت: در یک پرونده چهار شنبه.

با تعداد رو به رشد کسب و کار توقیف حاوی ویروس ممکن است آن را غیر ممکن است برای بسیاری از شرکت ها برای ارزیابی دقیق ارزش موجودی, حسن نیت, حساب های دریافتنی یا اوراق بهادار برگزار شد.

“اگر همه از ناگهانی ترین های اولیه خود را به دنبال مشتریان بالقوه در ورشکستگی را به تو عظیم نوشتن فراز در حساب های دریافتنی” گفت: J. W. Verret یک استاد حقوق دانشگاه جورج میسون است. “حسابداران روبرو هستند یک کار غیر ممکن است در حال حاضر.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را

برای شرکت هایی مانند مراقبت های بهداشتی تدارکات شرکت اونز & Minor , Inc., وظیفه آماده سازی صورتهای مالی آخرین سه ماهه است که تا کنون گرفته صندلی عقب به امور مالی تیم را تجزیه و تحلیل کسب و کار بخش های تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“ما احتمالا بیشتر متمرکز بر مشتری رو تصمیم گیری در این نقطه و نه به عنوان ما متمرکز Q1 گزارش شماره” رئیس امور مالی اندی طولانی در مصاحبه ای گفت:. “این چیزی است که کاملا رک و پوست کنده ما در حال رفتن به صرف زمان کمی بیشتر در رفتن به جلو است.”

آخرین دور از SEC امداد است شبیه به آنچه که تنظیم کننده های ارائه شده شرکت ها در مناطق آسیب دیده از طوفان کاترینا در سال 2005 و superstorm سندی در سال 2012 هر چند بسیار گسترده تر در محدوده جغرافیایی.

SEC نمی دهد شرکت های مهار آزاد به خودداری و مواد اطلاعات ،

آژانس صادر هدایت این هفته چگونه شرکت ها باید به روز رسانی سرمایه گذاران در کسب و کار اختلال از coronavirus از جمله اینکه کار از خانه مورد نیاز ممکن است صدمه دیده خود را در عملیات و سیستم های حسابداری.

برخی از تصمیم گیری ممکن است سختتر از حد معمول مانند این که آیا به کتاب اختلال در دارایی های که کمتر با ارزش با توجه به شوک اقتصادی. هنوز هم که اطلاعات باید با توجه به سهامداران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است SEC گفت.

“این کمیسیون در حال رفتن به دوم حدس کسب و کار مردم را که آشکار در ایمان خوب است, اما آنها نیز روشن است که اگر شما آگاهانه و یا بی پروا را misstatements که باعث خواهد شد اجرای” گفت: دیک واکر یک شریک در King & Spalding دفتر سابق SEC اجرای مدیر.

تنظیم کننده نیز با اشاره به افزایش بی خودی تجارت در عصر coronavirus. مدیران ممکن است در داخل اطلاعات در مورد خطرات و یا کسب و کار اثرات ناشی از این بیماری همه گیر است و باید با خودداری از تجارت SEC اجرای بخش گفت: در این هفته.

SEC تمدید مشابه امداد رسانی به برخی از براده های مورد نیاز از مشاوران سرمایه گذاری و صندوق های متقابل اگر عملیات خود را آسیب دیده اند و همه گیر.

نوشتن به پل Kiernan در [email protected] علامت Maurer در [email protected] و دیو مایکلز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>