SEC اتهامات فیلم هالیوود اجرایی با تقلب

ویلیام Sadleir راست با حضور در نیویورک اکران فیلم ‘آرامش’ در ژانویه 2019.

عکس: پل Bruinooge/پاتریک McMullan/گتی ایماژ

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روز جمعه ظ اتهام تقلب علیه یک فیلم هالیوودی اجرایی برای سرقت پول از یک BlackRock , Inc. صندوق.

تنظیم کننده مدعی است که ویلیام Sadleir منحرف برخی از $25 میلیون از BlackRock چند بخش درآمد اعتماد, حدود 600 میلیون دلار صندوق که تامین مالی خود را توزیع فیلم شرکت برگزاری Aviron ، SEC گفت: آقای Sadleir siphoned پول به یک شرکت جعلی او ایجاد شده است.

او همچنین با استفاده از برخی از پول برای خرید تسلا خودرو و یک بورلی هیلز عمارت و به عوض کردن خانه خود را با توجه به SEC طرح دعوی در دادگاه.

برخی از آقای Sadleir اقدامات گزارش شده در وال استریت ژورنال ستون در ماه فوریه است. یک بلکراک صندوق سرمایه گذاری کرده بود حدود 10 درصد از دارایی های خود را در آقای Sadleir را سرمایه گذاری.

آقای Sadleir با توجه به SEC راه اندازی یک شرکت با یک نام شبیه دیگر واقعی رسانه شرکت سرمایه گذاری و ایجاد ساختگی فردی کار برای این شرکت به عنوان بخشی از این طرح است. در سال 2016 و 2017 او صورتحساب جعلی فاکتورها درخواست که Aviron پرداخت به شم شرکت SEC گفت.

در سال 2019 او جعل امضا برای آزادی ادعا می کند در Aviron دارایی بنابراین او می تواند فروش آنها SEC گفت. که در ماه جولای او ایجاد شده جعلی موافقت نامه های بین بلکراک صندوق و Aviron که او در آن کپی امضا از صندوق سپس-مدیر نمونه کارها سفت رابرتسون. آقای Sadleir فیلم شرکت بازیگران آقای رابرتسون در یکی از آن فیلم. در اوایل این سال بلکراک اخراج مدیر آقای رابرتسون پس از weekslong تحقیقات داخلی.

در یک مصاحبه با مجله آقای Sadleir گفت که او پشیمان کپی کردن مدیر صندوق را امضا.

“من باید آن را انجام داده است.” “آن بد قضاوت در بخشی از من. من می دانم که بهتر است.”

آقای Sadleir از دست داده کنترل های مختلف Aviron تابعه در اواخر سال گذشته با توجه به SEC. آژانس درخواست دادگاه وادار آقای Sadleir به بازگشت سود دریافت از طریق تقلب در معاملات و پرداخت جریمه های مدنی. SEC گفت: تحقیقات ادامه دارد.

در همین حال وزارت دادگستری در روز جمعه unsealed یک شکایت در دادگاه فدرال منهتن ادعا آقای Sadleir انجام تقلب و جعل.

دولت آمریکا او را متهم به دو فقره تقلب سیم و یک تعداد از تشدید سرقت هویت. اگر محکوم آقای Sadleir چهره تا 20 سال برای هر تعداد از تقلب سیم و دو سال زندان برای بار دیگر با توجه به گروه.

Aviron منتشر کرده است فیلم هایی مانند “خصوصی جنگ” و “افراد” با بازی هلی بری. BlackRock نظارت برخی از $6.5 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت.

“بلکراک خوشحال است که دولت نقل مکان کرد و به سرعت بررسی و به آقای Sadleir به عدالت” به گفته یک سخنگوی شرکت. این شرکت در ماه فوریه گفت: این کار به بهبود ارزش برای سرمایه گذاران و اقداماتی به منظور افزایش سطح نظارت و علت سعی و کوشش در انجام معاملات است.

نه آقای رابرتسون و نه آقای Sadleir در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. تماس به Aviron به دفتر شرکت بدون جواب رفت.

نوشتن به سحر Lim در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>