سی ورلد اجرایی Sergio ریورا استعفا داد پس از پنج ماه

SeaWorld شده بود دست و پنجه نرم با حضور در حال سقوط حتی قبل از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

عکس: Nelvin C. کپدا/زوما پرس

سی ورلد, سرگرمی, Inc. گفت: مدیر اجرایی Sergio ریورا به استعفا از شرکت موثر در مارس 4, پس از اینکه در این پست برای حدود پنج ماه است.

تم-پارک شرکت گفت: رئیس امور مالی و خزانه دار مارک سوانسون است که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی موقت, در حالی که رئیس حسابداری افسر الیزابت کاسترو Gulacsy پله در موقت به عنوان رئیس امور مالی و خزانه دار. سی ورلد نیز منصوب والتر Bogumil شرکت رئیس استراتژی افسر خود را به عنوان افسر ارشد عامل.

خروج از آقای ریورا سابق بهره وری منقسم زمانی-رفت و آمد مکرر اجرایی که تا زمان و موقعیت در نوامبر سال 2019 می آید پس از یک رشته از تغییرات رهبری در چند سال گذشته است. Gustavo Antorcha آقای ریورا را سلف استعفا از سی ورلد در سپتامبر سال 2019 هفت ماه پس از به دست گرفتن سکان در اورلاندو فلوریدا., شرکت. آقای سوانسون پا به عنوان مدیر عامل موقت و سپس بیش از حد.

آقای ریورا استعفا داد و بیش اختلاف نظر در هیئت مدیره دخالت در تصمیم گیری این شرکت گفت: در اوراق بهادار پر کردن.

SeaWorld شده است دست و پنجه نرم با حضور در حال سقوط و زیان های عمیق تر پس از یک 2013 مستند به نام “Blackfish” وقایع این شرکت شیوه های مربوط به درمان آن اسیر orcas, همچنین شناخته شده به عنوان نهنگ قاتل.

این شرکت در ماه فوریه گفت: این امر پرداخت $65 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند که این نقض قوانین اوراق بهادار با اینکه جلو با سرمایه گذاران در مورد اثر انتقادی مستند تا به حال در آن کسب و کار است.

در سال 2018 جیمز مریام که استعفا داد به عنوان رئیس اجرایی در سال 2014 حل و فصل بیش از 1 میلیون دلار با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در اتهامات مشابه مربوط به “Blackfish.”

این شرکت همچنین گفت: ماموران اجرایی در حال برش پایه حقوق 20 درصد تا خود پارک رزومه عادی عملیات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به پارک تعطیلی. سی ورلد ماه گذشته گفت: آن furloughing بیش از 90 درصد از کارکنان خود را به عنوان آغاز ماه آوریل است.

اصلاحات & Amplifications
الیزابت کاسترو Gulacsy پله در سی ورلد موقت امور مالی رئیس و خزانه دار. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: نام او شد کاسترو Gulacsy. (6 آوریل سال 2020)

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>