اولین رئیس پلیس سیاه پوست سیاتل از کاهش بودجه

استعفا داد

سیاتل

تلاش برای کاهش هزینه های پلیس – یک تقاضای کلیدی از تظاهرکنندگان ضد نژادپرستی در سراسر کشور – ادعا کرده اند هدف بعید است: اولین رئیس پلیس سیاه پوست سیاتل، که از حمایت عمیق در جوامع اقلیت خود برخوردار بود، در اعتراض به این موضوع کناره گیری می کند.

کارمن بست اعلام بازنشستگی خود را دوشنبه شب، درست چند ساعت پس از شورای شهر رای به کاهش سالانه 285،000 $ حقوق خود را توسط $ 10،000 ، و همچنین حقوق کارکنان فرماندهی خود را ، و به عنوان بسیاری از 100 افسر از نیروی 1400 از طریق خاموشی و جذب کوتاه.

او سه شنبه گفت که او خوب با کاهش حقوق خود را، اما نه با داشتن به کنار یازیدن افسران جوان، بسیاری از آنها اقلیت ها در بخشی استخدام برای بهبود تنوع بخش. “که، برای من — من تمام شده است. نمی توانم این کار را بکنم.” او در یک کنفرانس خبری گفت.

“واقعا ً در مورد عدم احترام به افسران است”

خانم بهترین، سرباز یکه و سربازی که در سال ۱۹۹۲ به این بخش ملحق شد، دو سال پیش رئیس این اداره نام گرفت. شهردار جنی دورکان در ابتدا او را از لیست نامزدهای نهایی برای این کار، اما او را پس از یک تنفر از گروه های جامعه که مدت ها بود شناخته شده خانم بهترین و می خواست او را انتخاب انتخاب کرد.

خانم دورکان از خدمات و تعهد خانم بهترین ها برای بهبود پلیس در این شهر سه شنبه تقدیر کرد. او خاطر نشان کرد که خانم بِست یک «دفتر همکاری پلیسی» برای تمرکز بر پیشگیری از خشونت جوانان و مسائل دیگر ایجاد کرده بود، کارکنان بهداشت روانی را در حوزه ها اضافه کرد، افسران خدمات جامعه را به عقب آورد، و راه هایی را برای کاهش بار تماس های ۹۱۱ – همه پیش از اعتراضاتی که پس از کشتار جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس به راه افتاد- ایجاد کرد.

خانم دورکان گفت: «از بین تمام شهرهای بزرگ آمریکا، سیاتل رئیسی داشت که نه تنها تجربه زندگی شده آمریکای سیاه را می فهمد- زیرا تجربه اوست- بلکه تجربه عمیقی در پلیس ی دارد که برای تغییر آن لازم است»

معاون رئیس آدریان دیاز که ریاست دفتر همکاری پلیس را بر دست دارد، زمانی که استعفای خانم بهترین در ۲ سپتامبر به کار گرفته شد، رئیس موقت نام گرفت. خانم دورکان گفت که او به دنبال استخدام جایگزینی دائمی، با توجه به چشم انداز اقتصادی وخيم شهر در میان همه گیر و همچنین عدم اطمینان در مورد نقش آینده از سیاست گذاری آغاز نمی شود.

اعضای شورای شهر و ساکنان به طور هم سو از خانم دورکان و خانم بهترین ها به خاطر پاسخ دپارتمان به اعتراضات علیه خشونت پلیس که از کشته شدن آقای فلوید برانگیخته شده بود انتقاد کرده بودند. افسران بارها و بارها از گاز اشک آور، توپ انفجار، اسپری فلفل، و دیگر سلاح های کمتر کشنده به صورت بی اختیار و در مواقع بدون تحریک استفاده می کنند و باعث می شود یک قاضی فدرال استفاده از آن ها را مهار کند.

خانم بهترین اصرار داشت که افسران حق دارند از خود دفاع کنند.

بسیاری از حامیان او – حتی کسانی که پاسخ اعتراضی بخش را سنگین دست می شمرد – بازنشستگی او را تاسف بار می دید.

لینه تای، مدیر عامل موسسه رهبری جامعه ویتنامی می گوید: «همه این سازمان ها که برای اصلاح پلیس فشار می آرند، همه ما معتقدیم رئیس بهترین رئیس خوب است» “ما اونو در حال انجام کار ميخوايم”

Black Lives Matter Seattle-King County با صدور بیانیه ای خواستار آن شد که شورا “اولویت بندی اقدامات انجامی را متوقف کند که صرفاً نشان دهنده ظاهر تغییر است.”

این سازمان گفت: “این هیچ کاری برای ادامه مبارزه ما برای پاسخگویی معتبر پلیس و امنیت زندگی سیاه پوستان، که اولین زن سیاه پوست که سمت رئیس پلیس اداره پلیس سیاتل را بر دارد، توسط شورای شهر سیاتل مجبور به خارج شدن از کار خود شده است، نیست.”

ویلیام بار دادستان کل ایالات متحده نیز از رفتن خانم بهترین ها اظهار بی زار کرد: «این تجربه باید درسی برای رهبران ایالتی و محلی در مورد هزینه های واقعی پیشنهادهای غیرمسئولانه برای استرداد پلیس باشد.»

شورای روز دوشنبه رای به کاهش بودجه 400 میلیون دلاری فعلی این بخش را کمتر از 1٪ ، که طرفداران به عنوان یک پرداخت پایین در کاهش بلند پروازانه تر توصیف — از جمله حذف 911 اعزام از بخش و تغییرات دیگر.

اعضای شورا لورنا گونزالس، ترزا مسجددا و تامی مورالس روز سه شنبه بیانیه مشترکی صادر کردند که گفته بود آنها از خروج ناگهانی خانم بهترین ناراحت هستند. به طور جداگانه، عضو لیزا هربولد تصمیم خانم بهترین را «از دست دادن سرسختانه رهبران جامعه سیاه و قهوه ای» نامیده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de