دید از ناظران سیاست هند نمی خواهد که شگفت زده شده توسط Jyotiraditya Scindia خروج از کنگره است. به همین دلیل Scindia رو پوشش بیشتر از برخی از دیگران که خالی از کنگره این است که او دیده می شود به عنوان یکی از برجسته تر و در بیان رهبران حزب. علاوه بر این, یک نسبتا جوان قلمه از سابق خانواده سلطنتی همیشه توجه بیش از یک اجرا از آسیاب سیاستمدار.

Uday Deb

در حالی که شکی نیست که Scindia حرکت خواهد demoralise در حال حاضر ضرب و شتم کنگره خود را تبدیل به بی جی پی را می توان در راه های مختلفی. در یک سطح Scindia حرکت می تواند دیده می شود به عنوان رتبه فرصت طلبی. پس از از دست رفته در سال 2019 Lok سبها انتخابات آن را به طور کلی پذیرفته شده است که Scindia شده بود تا حدودی کنار در مادها پرادش سیاست است. پس از آن بود نه غیر طبیعی برای Scindia به دنبال مراتع سبزتر.

که او بی درنگ نامزد بی جی پی برای خالی Rajya سبها صندلی می دهد اعتبار به این نظریه که Scindia ترجیح امتیازات قدرت و اقتدار به مخالفت با سیاست است. آینده وعده اتحادیه کابینه اسکله ممکن است بیشتر شیرین کرد. آن را نیز می توان استدلال کرد که او در زمان راه آسان را به جای شروع یک, سیاسی, ساز و برگ خود را که پدرش Madhavrao انجام داده بود بدون موفقیت های زیادی.

در سطح دیگری Scindia می تواند دیده می شود به عنوان سوئیچینگ به یک حزب است که با خانواده اش تا به حال عمیق انجمن. مادر بزرگ او شد عضو موسس BJP و دو تا از خاله خود را طولانی-زمان اعضا و MLAs از BJP. آن است که کمتر به یاد داشته باشیم که Madhavrao بیش از حد به عنوان یک کشور مستقل حمایت جانا Sangh سلف به BJP قبل از حرکت به کنگره برای بسیاری از فعالیت های سیاسی او.

که کنگره شده است و قادر به متوقف کردن یک جریان ثابت از defections از جمله مشخصات بالا آنهایی که مانند Scindia است به عنوان مثال کاهش مداوم از حزب ایستاده است. آن را نیز اثبات از ناتوانی در حفظ و ترویج جوانتر رهبران و همچنین شواهدی از فرسایش ساختارهای سازمانی به آدرس بندى و نارضایتی.

فراتر از ویژگی Scindia سوئیچ به ارمغان می آورد به تمرکز بر نقش ایدئولوژی در سیاست یک سوال است که bedevilled دانشمندان علوم سیاسی. وجود دارد یک خط طولانی از دانشمندان برجسته که استدلال کرده اند که سیاست در هند رانده است توسط ایدئولوژی. این خط از استدلال است بر اساس متعارف تقسیم بین راست و چپ مشخصه غربی لیبرال دموکراسی تا حد زیادی بودن وجود ندارد و در هند است. تاثیر گذار دانشگاهیان مانند لوید و سوزان رودلف همچنین اظهار داشت که یکی از ویژگی های سیاست هند بوده است در آن ماندگار بود.

یک کتاب اخیر توسط دانشمندان علوم سیاسی Pradeep Chhibber و راهول ورما گفته است که دو ایدئولوژیک محور است که در کنار آن احزاب سیاسی هند در حال تقسیم هستند ‘سیاست chp را جهتدهی میکند’ یعنی نقش دولت و سیاست از به رسمیت شناختن و یا گنجاندن قومی و گروه های اقلیت در سیاست های دولت. در حالی که این مفید است تمایز آنچه ما امروز می بینیم افزایش همگرایی گروههای سیاسی و احزاب در اولویت دولتگرا و رفاه سیاست. این رفته دست در دست با یک هندو اکثریت شیب پس BJP به دست آورد قدرت در سال 2014 است که طرح میتوانست این بود که Rudolphs در مورد نوشت.

بنابراین در اقتصاد وجود دارد کمی بحث میان دو ملی احزاب و احزاب منطقه ای که همه سعی در شکست دادن هر یک از دیگر در رفاه سیاست. کنگره و نادر منطقه ای حزب تلاش کرده اند به مسابقه اکثریت به نوبه خود, اما این ضعیف چالش است. در طیف وسیعی از مسائل از abrogation از ماده 370-Ram معبد در ایودیا غیر BJP احزاب یا تلاش برای بیان منسجم پاسخ یا فقط رفته همراه با BJP را ایستاده. آن را تنها در تابعیت (متمم) قانون که یک طیف سیاسی و اجتماعی بازیگران می تواند کوه هماهنگ چالش است.

این یک حزب تسلط و یا “تک قطبی ایدئولوژیک جهان” – به عنوان تحلیلگر سیاسی Suhas Palshikar شرایط آن – ساخته شده است که بسیار ساده تر برای سیاستمداران مانند Scindia به سوئیچ طرف به BJP. البته تغییر سیاسی تعلقات یک بازی قدیمی است که در هند. با توجه به PRS بین سال 1967 و در سال 1983 حدود وجود دارد 2,700 defections در سطح دولت با 15 جداشدگان تبدیل شدن به رئیس وزیران.

در واقع عبارت ‘آیا Ram, Gaya Ram’, محبوب شد و پس از یک هاریانا قانونگذار مناسب به نام گایا لعل پناهنده سه بار در سال 1967 از کنگره به طرف دیگر و در طول دو هفته. سپس راش defections تا به حال رخ داده است با توجه به کنگره تسلط به چالش کشیده برای اولین بار در چندین ایالت در سراسر هند است. در حال حاضر آن را خیلی بیشتر در مورد سیاستمداران ترکیه به حزب حاکم.

وجود دارد یک سوال نهایی به چه رای دهندگان فکر می کنم در مورد حزب قیف یا turncoats. دانشمند علوم سیاسی ژیل Verniers است crunched داده ها نشان می دهد که رای دهندگان تمایل به پاداش کسانی که تغییر حزب تعلقات. دیگر وجود دارد مطالعات نشان می دهد که رای دهندگان بیش از حد ناراحت حزب قیف و تمایل به رای دادن به حزب و نه نامزد.

صرف نظر از آنچه آمار می گوید در ترجیحات رای دهندگان تعویض احزاب باقی خواهد ماند تفریح و سرگرمی محبوب. با توجه به ایدئولوژیک تسلط BJP و آن جنگ بزرگ سینه ترافیک است که به احتمال زیاد یکی از راه های در آینده قابل پیش بینی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im