دانشمندان می گویند Coronavirus جهش نمی کشنده تر یا مسری

یک میکروبیولوژیست آماده coronavirus آزمایش در یک آزمایشگاه در Austin, تگزاس,

عکس: باب Daemmrich/زوما پرس

دانشمندان ردیابی جهش جدید کروناویروس می گویند هیچ شواهد و تغییرات آن را ساخته اند این ویروس مرگبارتر یا بیشتر مسری است.

اما آنها در حال ردیابی ویروس, تغییرات ژنتیکی, که شایع هستند و معمولا خوش خیم به درک بهتر آن است که چگونه منتقل می شود در سراسر جهان و کمک به مبارزه با گسترش آن.

رمان coronavirus یا Sars-CoV-2 و سایر coronaviruses ساخته شده از RNA است که کمی با ترکیب شیمیایی مختلف از DNA است. ویروس ها با یک RNA کد ژنتیکی نیز جهش به راحتی. هنگامی که این ویروس باعث می شود یک کپی از خود را در آن اغلب باعث می شود اشتباهات و تغییر یک قطعه کوچک از آن ژنوم کمک می کند که این انطباق با محیط زیست است.

“این یک فرایند طبیعی از یک ویروس یک ویروس” گفت: Nathan Grubaugh یک استادیار اپیدمیولوژی بیماری های میکروبی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی.

اما این تغییرات نمی ذاتی خطرناک است. Virologists می گویند اکثر جهش های “سکوت” به معنی آنها را تغییر دهید هر یک از این ویروس در رفتار.

مربوط تصویری

جهانی گسترش این رمان coronavirus مؤثر است بسیاری از جنبه های زندگی روزانه و به زودی که ممکن است شامل آنچه که در قفسه دارو خود را. وال استریت ژورنال به چارلی کمک مالی توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

جهش نیز می تواند فلج یک ویروس ها و به طور موثر آن را بکشند. دیگران می تواند این ویروس بیشتر عفونی و خطرناک و یا کمتر شدید گفت: نویل تاریخ بشر ژنتیک و bioengineer در نیویورک ژنوم مرکز غیر انتفاعی تحقیقات موسسه. هر چند در حال حاضر بیماری های عفونی کارشناسان می گویند وجود ندارد هر گونه شواهد است که Sars-CoV-2 جهش ساخته شده اند این ویروس متفاوت رفتار می کنند.

این ترفند کوچک در کد ژنتیکی نیز ساخت تا به عنوان یک ویروس گسترش می یابد کپی بیش از همه از قبلی جهش هنگامی که آن را تکرار و در حالی که با اضافه کردن امکانات جدید. و به عنوان ویروس گسترش در جهات مختلف جغرافیایی انجام آن جهش ساخت ژنومی شاخه است که محققان می توانند به دنبال بازگشت به ریشه.

“فقط با این کمی اثر انگشت است که در درون هر یک از این ویروس ها, شما می دانید که آن را به دست آورد از آنها گفت:” Elodie Ghedin مولکولی parasitologist و virologist در دانشگاه نیویورک جهانی بهداشت عمومی. “شما می توانید پیگیری انتقال است.”

در روز سه شنبه, محققان از دانشگاه پکن مدرسه علوم زندگی و انستیتو پاستور از شانگهای گفت که رمان coronavirus تکامل یافته بود به دو نوع عمده” با توجه به مقاله منتشر شده در ملی علم را نقد کنید. یکی از این نوع بود بیشتر شایع در 70 درصد از بيماران نمونه مورد مطالعه منجر محققان نشان می دهد که این نوع ممکن است بیشتر “تهاجمی” اگر آنها اشاره کرد این یافته ها هنوز مقدماتی.

اما مطالعه فقط تحليل 103 ژنوم از بیش از 101,000 جهانی عفونت کارشناسان که نیست درگیر در مطالعه اشاره کرد. و در حالی که کمی وجود دارد تنوع ژنومی است که انتظار می رود وجود نبود شواهد کافی برای ادعا در مورد تفاوت در شدت و یا چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد ، virologists گفت.

“گفتن این آلوده کردن بیشتر مردم به دلیل آن را تهاجمی تر است که یک جهش بزرگ” دکتر Grubaugh گفت. “ما نمی بینیم که جهش در ارتباط با بالاتر مورد مرگ و میر و یا نرخ انتقال.”

نویسندگان این مطالعه نمی پاسخ به درخواست روز جمعه درخواست دهید.

اگر چه جهش رخ می دهد درک آنچه در آن به معنی برای مرگ و میر و گسترش نرخ دشوار است برای مطالعه و سالها طول می کشد از آزمایش آزمایشگاه برای رسیدن به یک نتیجه گیری دکتر Grubaugh اضافه شده است.

هنوز هم محققان در حال نگه داشتن سرعت با تغییرات رمان coronavirus اتصال نقطه بین موارد توسط های تغییر کدهای ژنتیکی مختلف در نمونه های بیمار. در Jan. 10 دانشمندان در چین ساخته ویروس ژنوم در دسترس آنلاین و محققان پس از توالی حداقل 167 نمونه های گرفته شده از بیماران مختلف در سراسر جهان است.

“وجود دارد گروه در سراسر جهان هستند که های دنباله داده ها در زمان واقعی گفت:” ترور Bedford, یک عضو وابسته واکسن و بیماری های عفونی بخش در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل.

دکتر بدفورد یکی از سازندگان Nextstrain یک پلت فرم آنلاین که در دسترس ژنومی داده ها و نقشه ها روابط خود را با پیروی از جمع جهش با هدف کمک به سلامت عمومی پاسخ به ویروس.

محققان در اوایل این هفته در مقایسه با ژنوم از دو نفر در ایالت واشنگتن بود که بازگشت Jan. 15 از ووهان چین–مرکز اصلی شیوع و کسی که تشخیص داده شد در اواخر فوریه اما نمی مسافرت خارج از کشور و یا باید تاریخ با کسی که آلوده شد. هر دو نفر در شهرستان اسنوهومیش در نزدیکی سیاتل King County است.

دو ژنوم ویروسی شد بسیار شبیه دکتر بدفورد نوشت در وب سایت خود را در زمان به اشتراک گذاری یک نادر ژنتیکی گونه های مختلف. اتصال قویا حاکی از آن است که مورد دوم مربوط به اولین محققان می گویند به جای اینکه متصل به یکی دیگر از ناشناخته های اخیر مسافر.

محققان در حال حاضر فکر می کنم که این ویروس از واقع است گردش در سیاتل شهری برای چند هفته. به احتمال زیاد وجود دارد صدها نفر از موارد کشف نشده است که بخشی از این خوشه محققان می گویند که خواهان گسترده تر سلامت عمومی پاسخ و گسترده تر تست.

شده اند وجود دارد حداقل 19 تایید موارد Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در شهرستان اسنوهومیش و 58 مورد در شهرستان کینگ که از روز شنبه با توجه به محلی مقامات بهداشتی که مشکوک وجود دارد. حداقل 13 نفر در کشور فوت کرده اند از این بیماری است.

در حالی که این لینک های ژنتیکی می تواند ارائه قدرتمند بینش دانشمندان می گویند اطلاعات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین این پاتوژن انتقال الگوهای به خصوص که تعداد کل ژنوم توالی است که هنوز هم به مراتب بیشتر از تعداد کل موارد.

نوشتن به Brianna ابوت در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im