به دولت اجازه می دهد تا رستوران و مراکز خرید و حتی ورزشگاه به بازگشایی با سخت دستورالعمل جدید مدارس ظاهری یک سیاست چاره اندیشی موقت برای بسیاری از. در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار فرمانداران به بازگشایی مدارس در فرد سقوط می آیند. در عین حال با COVID-19 موارد نوردی در سراسر بسیاری از ایالات و چند شهری بزرگ سیستم مدرسه در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به صورت آنلاین-تنها و یا ترکیبی, آموزش کامل بازگشت به مدرسه به نظر می رسد بعید است که رخ می دهد برای بسیاری از دانش آموزان است.

اما مشکل باقی می ماند: اقتصاد نمی تواند رشد بدون فرزند در امن و تمام وقت مراقبت. رقابت اولویت های یک رگه هایی از فردگرایی و شاید مهمتر کشیده منابع – نه به ذکر است نامشخص علم در اطراف COVID-19 و نگرانی پدر و مادر احساس می کنید در مورد فرستادن بچه های خود را به تنظیمات گروه – توطئه برای ترک خانواده و کارفرمایان خود را در طولانی مدت برزخ است. در عین حال اگر با دقت برنامه ریزی شده, بازگشایی مدرسه را می توان در بسیاری از مکان های کارشناسان نشان می دهد.

“ما یک سیاست راه حل برای سرگرمی و خدمات شخصی و رستوران ها. ما می تواند همچنان به انجام بیکاری حمایت و وام برای کسب و کارهای کوچک می گوید:” سارا Cohodes دانشیار اقتصاد و آموزش و پرورش در دانشگاه کلمبیا. “در حال حاضر ما نمی هر گونه سیاست ها یا راه حل های برای کودکان و نوجوانان دیگر از برای گفتن به خانواده ها ‘شانس دشوار آن را کشف کردن.'”

تورنتو و بوستون

Karla هیوارد کار پدر و مادر در نیوفاندلند در نهایت به او در ماه ژوئیه در حالی که دختر خود را به خانه می آیند از اردوگاه هر بعد از ظهر به عنوان مادر آن قرار می دهد “عرق و گرسنه فقط به عنوان من می خواهم او را به بود.”

در عین حال زمانی که او به نظر می رسد پیش رو به سقوط او هیچ ایده اگر او هنوز هم در این کار در بازاریابی است که او را دوست دارد چرا که او 5 ساله ممکن است در خانه گیر کرده دوباره. اگر چه کارفرما او را نمیفهمد چگونه به کارکنان به کار و بچه اردوگاه تابستانی عامل وجود ندارد و طرح توجیهی بتن – یا حتی بهترین حدس در بسیاری از مکان ها – برای چگونه برای به دست آوردن میلیون ها نفر از کودکان در سن مدرسه در شمال امریکا با خیال راحت به کلاس.

او احساس می کند که مقامات ترک خانواده و به خصوص زنان – به سادگی “آن را کشف کردن.”

“وجود دارد یک فراگیر فکر که زنان می دانید که چگونه برای مقابله با این کودکان و زنان آن را کشف,” او می گوید. “اما مقابله با چیزی است که برای چند ماه است بسیار متفاوت تر از مقابله با چیزی است که به دنبال بیش از یک سال. من به معنای واقعی کلمه نمی دانم که چگونه من آن را انجام دهید در بالای کار تمام وقت است.”

به دولت اجازه می دهد تا رستوران و مراکز خرید و حتی ورزشگاه به بازگشایی با سخت دستورالعمل جدید این 2020-21 سال تحصیلی ظاهری به بسیاری از سیاست چاره اندیشی موقت چیزی برای مدرسه محلی ولسوالی ها و یا خانواده ها را حل کند.

در ایالات متحده بحث اتحاد رسید و در روزهای اخیر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار فرمانداران به بازگشایی مدارس در فرد سقوط می آیند. در عین حال با COVID-19 موارد نوردی در سراسر بسیاری از ایالات و چند شهری بزرگ سیستم مدرسه در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به صورت آنلاین-تنها و یا ترکیبی, آموزش کامل بازگشت به مدرسه به نظر می رسد بعید است که رخ می دهد برای بسیاری از دانش آموزان است.

اما مشکل باقی می ماند: اقتصاد نمی تواند رشد بدون بچه ها در امن و تمام وقت مراقبت. در آمریکا پدر و مادر با فرزندان صغیر را تا نزدیک به یک سوم از نیروی کار و از سال 2017 41 درصد از کودکان با تکیه بر مادر خود را به عنوان تنها و یا اولیه نان آور خانواده خود را.

رقابت اولویت های یک رگه هایی از فردگرایی و شاید مهمتر کشیده منابع – نه به ذکر است نامشخص علم در اطراف COVID-19 و نگرانی پدر و مادر احساس می کنید در مورد فرستادن بچه های خود را به تنظیمات گروه – اتحاد توطئه به ترک خانواده و کارفرمایان خود را در طولانی مدت برزخ است. در عین حال اگر با دقت برنامه ریزی شده, بازگشایی مدرسه را می توان در بسیاری از مکان های کارشناسان نشان می دهد.

“ما یک سیاست راه حل برای سرگرمی و خدمات شخصی و رستوران ها. ما می تواند همچنان به انجام بیکاری حمایت و وام برای کسب و کارهای کوچک می گوید:” سارا Cohodes دانشیار اقتصاد و آموزش و پرورش در دانشگاه کلمبیا. “در حال حاضر ما نمی هر گونه سیاست ها یا راه حل های برای کودکان و نوجوانان دیگر از برای گفتن به خانواده ها ‘شانس دشوار آن را کشف کردن.'”

رقابت اولویت

مارگریت رضا مدیر Edunomics آزمایشگاه در دانشگاه جورج تاون می گوید: مدارس کاهش یافته است پایین فهرست اولویت با وجود نقش کلیدی در اقتصاد به عنوان پیش فرض مراقبت از کودک. مدارس تولید نیست مالیات بر درآمد و هزینه دولت پول. عمومی و مدرسه و معلمان و مدیران در ادامه به کسب حقوق کامل خود را در طول آموزش از راه دور. “وجود ندارد طبیعی وکالت پایه برای باز کردن مدارس” او می گوید.

دکتر Cohodes همچنین معتقد است که فردگرایی به خصوص در جامعه آمریکا نقش مهمی در چرا مدارس باید گرفته نمی شود در مرکز صحنه در بحث های اقتصادی. “کسب و کار خود می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه برای بازگشایی شده است. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه شما احساس می کنید راحت سایه دار از یک فروشگاه و یا رفتن به خود را قطع مو,” او می گوید. “ما بسیار فردی جامعه, اما آن را نیز قرار می دهد مسئولیت و تعهد در فرد و مدارس یک مسئولیت جمعی.”

آن همچنین باعث می شود آن را سخت به طرح بازگشایی به عنوان یک جامعه به رسمیت شناختن است که میله ممکن است نیاز به در حال حاضر اگر مدارس برای باز کردن بعد می گوید الیزابت قدرت دانشیار در وزارت اقتصاد در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. “آنها همه بد را انتخاب کند. ما نمی خواهیم مردم به کار در کافه ها و رستوران ها, اما من فکر می کنم وجود دارد به گفتگو. ما فقط می توانید باز کردن همه چیز را در سراسر هیئت مدیره.”

ژولیت Kayyem سابق دستیار وزیر امنیت داخلی تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما. مدرسه در نظر گرفته نشده است “زیرساخت اساسی” راه ارتباطات و حمل و نقل هستند که این سیستم که “جدا کردن ما از هرج و مرج,” او می گوید.

این روشن ساخته شده بود و هنگامی که مدارس تعطیل شد, به “صاف منحنی” با هیچ برنامه در محل برای بازگشایی – در حالی که ایالات آریزونا و فلوریدا بازگشایی زود هنگام با وجود بهداشت عمومی هشدار. “من فکر می کنم ما فقط نمی مفهوم نقش مدارس در ساخت جامعه ما تابع در راه همان است که ما را اگر طوفان به ارمغان آورد یک شبکه برق می گوید:” خانم Kayyem مدرس ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت است. “پس از بسته شدن تمام مدارس که به نظر می رسید مانند رویکرد مناسب در ماه مارس به نحوی ما منتظر تا جولای به مرتب کردن بر اساس از این رقم است.”

سرخوردگی رشد کرده است بیش از رسانه های اجتماعی با #schoolsbeforebars روند. در برخی از راه های آن را شدید تر در کانادا پس از تعداد موارد تایید شده و بستری شدن در بیمارستان همچنان در روند نزولی کاهش و سال تحصیلی تبدیل شده است و نه سیاسی گوه موضوع است. آکادمی آمریکایی اطفال و بیمارستان برای کودکان بیمار در تورنتو استدلال کرده اند به صورت عادی بازگشت به کلاس به عنوان امکان پذیر است – با توجه به ظهور علم در اطراف خطرات مرتبط با کودکان و به عنوان مدرسه دهانه در جای دیگر نمی کشت همان نوع از شیوع بیماری به عنوان کنسرت و یا کنفرانس.

زمانی که اتاوا-بر اساس سیاست تحلیلگر لورن Dobson-Hughes نوشت: یک ستون در کانادا گلوب و ایمیل در اوایل این ماه از مکالمه روشن شمالی از مرز. “آموزش و پرورش یک حق انسانی. اما شما نمی خواهد می دانم که این در بسیاری از کشور کانادا,” او نوشت. “با رستوران ها, میله گلف باشگاه و ورزشگاه بازگشایی آن است که به طور فزاینده آشکار است که ما باید اولویت های ما کاملا عقب مانده است. آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان باید ما بزرگترین اولویت نه صرفا یک چاره اندیشی موقت واگذار شده به انجمن ها و مدارس.”

“من فکر می کنم هر مادر من می دانم که رفت:” بله. به علاوه یک هزار” می گوید: “الکس Usher رئیس عالی آموزش و پرورش, استراتژی همکاران تورنتو-بر اساس مشاوره. آقای آشر می داند وجود دارد اتحادیه های کارگری و مقررات دسترسی به حمل و نقل و یک میزبان از دیگر موانع به نظر برای امن reopenings – اما این که چرا استان باید بسیج در حال حاضر با هر بیت از خلاقیت آنها می توانند او استدلال می کند. کار خود را متمرکز شده است در آموزش عالی پس از او به خوبی آگاه است که چگونه فضا در آن موسسات در دسترس خواهد بود مدت است.

“در تورنتو, ما باید یک مرکز کنوانسیون نشسته خالی است. چرا استفاده از مراكز? چرا استفاده از کلیساها” او می گوید. “هیچ یک از این راه حل ایده آل, اما آنها گزینه های فراتر از آنچه دولت به نظر می رسد با توجه به.”

شش هفته دور از سپتامبر انتاریو وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه نشان داده است چیزی بیش از که انجمن ها باید برنامه ریزی در سه سناریو: کلاس های آنلاین; و تمام وقت در کلاس آموزش; یا یک مدل ترکیبی. معلمان داخل استان بزرگترین هیئت مدیره مدرسه در تورنتو می گویند آنها داده نشده است هر گونه راهنمایی برای سال آینده. انتاریو برتر داگ فورد روز دوشنبه اعلام کرد که بسیاری از قطعات انتاریو خواهد شد در حال حرکت به مرحله 3 این هفته اجازه می دهد برای میله داخل و ناهار خوری به رزومه و عصبی پدر و مادر که می گویند که موارد باید نگه داشته شود به عنوان کم که ممکن است برای اطمینان از امن بازگشت به مدرسه.

نیاز به صبر و شکیبایی

جان بیلی همکار مدعو در موسسه انترپرایز آمریکا در واشنگتن و همکاری نویسنده “یک طرح برای بازگشت به مدرسه می گوید:” برخی از صبر و شکیبایی است. “من فکر می کنم باز کردن یک نوار یا رستوران است که بسیار ساده تر از باز کردن یک عملیات پیچیده مانند یک مدرسه,” او می گوید. برنامه باید منعکس کننده سریع-تغییر ماهیت این بیماری همه گیر است که نعمت صبر کنید و ببینید رویکرد و نگرانی از معلمان و کارکنان مدرسه ترس برای سلامت خود.

سیاست تنها پیچیده مسیر رو به جلو است. “ما فقط شاهد توییتهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن و [وزیر آموزش و پرورش] بتسی DeVos گفت: بازگشایی مدارس به طور کامل در پاییز. به من که سیاسی چیزی است که نباید سیاسی شود – اما من فکر می کنم که خارج از آن طول می کشد سیاسی وجود دارد این افکار واهی و پوچ است که ما می توانیم بازگشت به حالت عادی در پاییز” می گوید: دکتر Cohodes. “ما از دست ما پنجره که اگر آن را تا به حال وجود داشته است. هنگامی که ما در مورد گزینه های مختلف در حال حرکت رو به جلو فکر می کنم چیزی که ما باید به یاد داشته باشید این است که ما در مقایسه با آن به مدرسه ما می دانستیم اما بسیار تغییر را تجربه کنند.”

به علاوه کسانی که نیاز به باز کردن اکثر ممکن است حداقل تمایل به فرستادن فرزندان خود بازگشت. بسیار مورد توجه واقع شده است نابرابری در مواجهه با اقلیت ها در طول همه گیر از بودن در مقایسه با نسبت جمعیتی در خط مقدم کار قربانی برگه و در میان کودکان فقیر نتایج آموزش و پرورش. در عین حال Carycruz بونو یک فوق دکتری پژوهش های مرتبط در آننبرگ موسسه برای اصلاحات در دانشگاه براون می گوید: دانش آموزان اقلیت ممکن است پیدا کردن یک مدرسه تنظیم بیش از حد مخاطره آمیز است. به عنوان مثال سیاه و لاتین در خانواده هستند بیشتر احتمال دارد به بین نسلی خانواده با پدربزرگ و مادربزرگ زندگی زیر یک سقف به او می گوید: پس از آن خانواده ها نیاز به تصمیم گیری جمعی در مورد اینکه آیا یک کودک بازگشت به مدرسه در فرد برای سلامتی خوب است ،

با وجود پیچیدگی در اطراف بازگشایی بسیاری از والدین می گویند آن را نیز غیر ممکن است به چشم پوشی از جنبه جنسیتی. اقتصادی و میر در زنان شده است ، در ایالات متحده هنجارهای اجتماعی و جنسیتی پرداخت شکاف معنی است که به احتمال زیاد از آن خواهد شد مادرانی که ترک نیروی کار می گوید: دکتر قدرت. یک مطالعه در کانادا نشان داد که همه گیر تشدید جنسیتی شکاف اشتغال به ویژه در میان کسانی که با ابتدایی-سن کودکان است.

کلرادو مامان امی Webb دارای 7 و 11 ساله و پسران و همچنین بنیانگذار متفکر وبلاگ پدر و مادر. او به خاطر انعطاف پذیری او به کار از خانه بر خلاف بسیاری از والدین. اما این به معنی تنظیم مجدد انتظارات خود را به عنوان تنها راه واقع بینانه به حقه بازی آن است. “من برنامه ریزی کمترین آستانه از کار می توانم انجام دهم” او می گوید.

جامعه بیش از حد پذیرش از این می گوید: خانم هیوارد, نیوفاندلند, مادر, در معرض شکنندگی زنان و برابری کامل وقتی که می آید به کار. “هنگامی که آن پایین می آید به برنج حمالت که مرتب سازی بر اساس پشتیبانی تمایل به سقوط دور به سرعت نسبتا” او می گوید.

این کلاله اطراف مادران شاغل نیز تشدید انتخاب غیر ممکن است زنان در حال حاضر نگه داشته و برخی از زنان از دفاع از راه حل های بهتر.

“به عنوان یک مادر اگر من صحبت می کنند و می گویند” شما می دانید, من نیاز من کودک برای رفتن به مدرسه در ماه سپتامبر’ یک نگرانی وجود دارد برای من که کسی در حال رفتن به می گویند شما مایل به قرار دادن کودک خود را در معرض خطر خود را حرفه ای'” خانم هیوارد می گوید. “و بسیاری از ما نگرانی سلامت و ما خسته و ما مشغول هستید و ما نمی باید یک صدا در سمت چپ. ما واقعا آنقدر خسته از همه این است که به فکر دفاع از یک چیز بیشتر احساس غیر ممکن است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو