Edgewell مراقبت شخصی گفت: هری است به اطلاع آن که آن را در نظر دارد به دنبال دادخواهی.

عکس: مریم Altaffer/آسوشیتد پرس

سازنده شیک ریش تراش گفت: آن را رها قصد دارد به خرید تازه بدوران رسیده رقیب هری Inc., یک هفته پس از کمیسیون تجارت فدرال شکایت کرد برای جلوگیری از $1.37 میلیارد معامله است.

سهام Edgewell مراقبت شخصی Co. افزایش 25% در ظهر معاملات در روز دوشنبه. سرمایه گذاران شده بود با احتیاط از این معامله با توجه به چند Edgewell موافقت کرده بود به پرداخت هزینه برای هری یک شرکت است که به سرعت در حال رشد بود اما از دست دادن پول. روز دوشنبه دستاوردهای تحت فشار قرار دادند Edgewell کل ارزش بازار به حدود 2 میلیارد دلار.

Edgewell حرکت دست یک پیروزی قابل توجه برای FTC که صرف ماه با توجه به اینکه پیشنهاد معامله خواهد منجر به افزایش قیمت مصرف کننده. این کمیسیون از سه جمهوریخواه و دو دموکرات رسیده به اتفاق آرا نتیجه رسیدند که این کراوات را از بین بردن یکی از مهم ترین نیروهای رقابتی در اصلاح صنعت است که مدت طولانی است که تحت کنترل دو تثبیت شرکت.

هر دو شیک که دور شماره 2 از نظر فروش به Procter & Gamble Co. ‘s ژیلت تیغ تجاری و ژیلت از دست داده اند و مشتریان در سال های اخیر به آنلاین upstarts مانند هری و دلار اصلاح باشگاه که متعلق به Unilever PLC.

“ما نا امید شده توسط FTC تصمیم و همچنان به مخالفت با آن موقعیت” گفت: میله کوچک Edgewell ارشد اجرایی است. او گفت که این شرکت تصمیم به مبارزه با FTC در دادگاه با توجه به نتیجه نامشخص و بالقوه و در نتیجه حواس پرتی. هیچ نقدی فروپاشی هزینه از scuttled مقابله, او گفت:.

Edgewell گفت: هری است به اطلاع آن که آن را در نظر دارد به دنبال دادخواهی علیه سابق خود را شریک ادغام. Edgewell گفت: آن معتقد است که چنین دادخواهی هیچ شایستگی.

“ما همچنان بهت زده توسط FTC روند و بی توجهی از حقایق” هری گفت. این شرکت گفت که “نا امید از تصمیم Edgewell مدیره به دیدن این فرایند به نتیجه آن است.” هری آغاز شده در سال 2013 با فروش آن ریش تراش آنلاین, اما نقل مکان کرد و به فروشگاه های خرده فروشی مانند هدف Corp. و Walmart , Inc.

FTC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. کمیسیون غرق شده چند می توان ادغام در هفته های اخیر از جمله معاملات است که باید در ترکیب حبوبات سازان و شرکت های زیست فناوری. همانطور که در مورد ریش تراش شرکت در این معاملات رفت به جای تلاش برای ضرب و شتم این کمیسیون در مقابل یک قاضی.

علاوه بر آن, تراش, کسب و کار, Edgewell این برندها عبارتند از: موز قایق کرم های ضدآفتاب و Playtex تامپون. هنوز تیغ کسب و کار اختصاص بیش از نیمی از آن $2.1 میلیارد دلار از فروش خالص در سال مالی منتهی به سپتامبر. 30. این شرکت ایجاد شد و در سال 2015 پس از باتری Energizer کسب و کار بود چرخید به یک جداگانه شرکت عمومی است.

آقای کوچک گفت: Edgewell ادامه خواهد داد به دنبال آن خود را مستقیم به مصرف کننده تلاش اما آن را طولانی تر برای ساخت از آن را با خرید هری. او همچنین گفت Edgewell ادامه خواهد داد به دنبال مارک های کوچکتر از آن می توانید به دست آوردن اما به دنبال ندارد برای دیگری معامله بزرگ مانند هری.

“ما در حال خروج از بازار بزرگ تحول همه چیز. این یک فرصت منحصر به فرد برای ما در اینجا. اما پیچ در M&A کاملا بخشی از طرح رفتن به جلو” آقای کوچک گفت: در یک کنفرانس تلفنی. در ماه دسامبر این شرکت به فروش آن نوزاد حیوان خانگی و مراقبت از کسب و کار برای $123 میلیون نقدی.

Edgewell را برای یک نگاه جدید اجرایی برای اجرای آن در آمریکای شمالی در عملیات آقای کوچک گفت: پس هری بنیانگذاران شد و انتظار می رود به بیش از Edgewell ایالات متحده عملیات پس از معامله.

روز دوشنبه Edgewell گفت: خرید و فروش آن در سه ماهه اول کاهش یافت و به $454 میلیون از $457.1 میلیون سال قبل. این شرکت تا به حال سود $22.4 میلیون در مقایسه با از دست دادن $400,000 یک سال پیش از آن.

فروش در شرکت تیغ, کسب و کار, به استثنای خریداری یا divestitures کاهش 3 ٪ از یک سال پیش کشیده پایین رقابت در آمریکای شمالی و سهم بازار ضرر و زیان است. مدیران گفت: آنها انتظار دارند با چالش های مشابهی در طول سال 2020 است.

نوشتن به شارون Terlep در sharon.terlep@wsj.com و برنت کندال در brent.kendall@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im