مقیاس آزمون: بهترین راه برای انجام این کار به سرعت به اندازه کافی است برای دولت به انتخاب کنید تا تب

در جنگ علیه Covid-19 دولت خواهد نیاز به اطلاعات بیشتر. جهان بیش مقامات شده اند مجبور به تدبیر اقدامات متقابل بر اساس تخمین می زند. ضروری است بنابراین به گام که به یک ارزیابی واقع بینانه از گسترش ویروس. در حال حاضر در هند فاقد اطلاعات کافی می تواند تاخیر در خروج از مستند. تنها راه برای به دست آوردن یک ایده بهتر از احتمال گسترش ویروس به سطح شیب دار تا تست.

قرار داده در این زمینه ماهاراشترا دولت گزارش داد که 76 درصد از موارد شناسایی شده بودند از حامل بدون علامت. ترس از حامل بدون علامت در صورت عدم وجود اطلاعات کافی باعث شدید تصمیم گیری – Odisha مثلا تمدید مستند تا پایان ماه. آن ها در این زمینه است که یکی باید به جای دیوان عالی کشور را مهم مداخله از طریق موقت که گفت: آزمایشگاه باید انجام آزمایشات به صورت رایگان.

قصد به سطح شیب دار تا تست مناسب است. اما تست نیز هزینه پول است. اگر هزینه ها را نمی توان بازیافت خصوصی بسیاری از آزمایشگاه خواهد خجالتی و دور از ارائه خدمات. این خواهد بود معادل به هدر رفتن منابع در مواقع اضطراری است. راه حل در اینجا این است که برای رفتن به حالت PPP با دولت تنظیم پروتکل و اختصاصی هزینه های تست. امروز حدود 15000-16,000 تست های انجام شده روزانه و هدف دولت این است که برای رسیدن به 40,000. این می تواند به سرعت اتفاق می افتد تنها اگر هر موجود منابع عمومی و یا خصوصی استفاده می شود. مربوط به هزینه های برای مقایسه فرمت از مستند که منجر خواهد شد به مراتب بزرگتر از شوک به اقتصاد نسبت به دولت و اختصاصی آزمون به منظور تسهیل سریعتر خارج شوید. دومی در نتیجه می تواند یک سرمایه گذاری عمومی است که پرداخت هزینه برای خود بیش از چند بار.

یک وضعیت جنگ است که متعارف rulebook جایگزین اقدامات است که معامله به طور انحصاری با اورژانس. برای مثال انگلستان بانک مرکزی در حال حاضر یکی از اولین به طور مستقیم سرمایه گذاری دولت فوری هزینه های مبارزه با کروناویروس. هند بیش از حد می یابد خود را در یک وضعیت بی سابقه ای. آن خواستار تصمیم گیری سریع رانده نیاز به طور همزمان صرفه جویی در زندگی و معیشت. تست مهم ترین ابزار در گرفتن یک عکس واضح و روشن از گسترش ویروس. هر چیزی که رمپ تا تست باید در دولت راهکار. هیچ وقت به دست داده است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>