SBA در زیر نور افکن به عنوان ناکامی با کسب و کار کوچک برنامه کمک به رشد

Jovita Carranza, مدیر کسب و کار کوچک مدیریت, مرکز, صحبت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امضای coronavirus بسته کمک در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در آوریل 24.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

واشنگتن—پس از راه اندازی آن تقریبا دو ماه پیش دولت نجات تلاش برای کسب و کارهای کوچک شده است فلفلی با شکایت بیش از نظر برنامه های وام و تکه تکه راه برنامه های اجرا شده است.

در کنگره قانونگذاران باید در عین حال یکی دیگر از گوشت گاو—آنها نمی توانند دریافت پاسخ از اداره کسب و کار کوچک است که منجر به تلاش است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) فرستاده است هشت نامه به SBA مدیر Jovita کررنزا از ماه مارس و نه دریافت یک پاسخ مشاوران می گویند. در بیانیه آقای شومر گسله SBA برای آنچه که او خود را با نام “عدم شفافیت و unresponsiveness.”

آن را غیر معمول نیست برای آقای شومر به انتقاد از سازمان های اجرا شده توسط انتصاب رئیس جمهور از حزب جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن اما نا امیدی با SBA را از دست داده و خود را کسب و کار کوچک برنامه های نجات به گسترش کسب و کار کوچک طرفداران—و در سراسر راهرو.

سناتور. مارکو روبیو (R., Fla.) به خبرنگاران گفت: به تازگی که او به دنبال بالا SBA مقامات به نظر می رسد قبل از سنا کسب و کار کوچک کمیته که او صندلی. “در برخی از نقطه ما نیاز به شنیدن و ما تلاش کردیم که برای گرفتن حق مردم” آقای روبیو گفت. “ما در حال رفتن به, بیمار, اما نه برای همیشه.”

SBA سخنگو گفت: خانم کررنزا همراه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin را شرکت در کنفرانس تلفنی با کنگره کسب و کار کوچک پانل است که “آژانس در خط مقدم از همه گیر اقتصادی پاسخ متمرکز شده و در آن تلاش های سراسر ممکن است.”

مربوط تصویری

ایالات متحده در صدر سیاست های اقتصادی رهبران رئوس مطالب متضاد سند چشم انداز; FEMA می گوید به عنوان بسیاری از 39 متحده درخواست کرده اند کامل بازپرداخت برخی از coronavirus هزینه; کره جنوبی سالمندان دبیرستان سر کلاس. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: استفانی کیت/گتی ایماژ

هم منتقدان و مدافعان SBA اذعان کرد که نسبتا کوچک بوروکراسی با حدود 4000 کارکنان شده است در مواجهه با چالش های به یاد ماندنی در تلاش برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را شناور در میان کسب و کار و تعطیلی مجبور coronavirus بیماری همه گیر.

“قطعا وجود داشته است با چالش های, و نه همه چیز شده است صاف قایقرانی گفت: Rep. استیو Chabot (R. اوهایو) رتبه بندی عضو در خانه کسب و کار کوچک کمیته. “این است که احتمالا بزرگترین فاجعه اقتصادی در تاریخ آمریکا پس از آنها تا به حال برای مقابله در زمان ثبت با چیزی بی سابقه است.”

در همان زمان خانم کررنزا شده است تا حد زیادی خارج از دید در میان بحران با استفاده از توییتر به روز رسانی در این سازمان تلاش. او کاهش یافته است مصاحبه از طریق یک سخنگوی.

SBA مقامات می گویند $670 میلیارد چک حفاظت از برنامه های موفقیت آمیز بوده است و این که کوچک آژانس پانچ بالاتر از وزن خود را. اما اخیر بازرس کل گزارش dinged SBA برای veering از کنگره مقرر و کسب و کارهای کوچک و حامیان خود را در مورد شکایت کرده اند در پرواز تغییر حکومت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اگر در همه این PPP آسیب دیده شما ؟ عضویت گفتگو در بخش نظرات و یا با پر کردن فرم در پایان این مقاله برای کمک به آینده پروژه گزارش.

در علاوه بر این به PPP SBA نظارت اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام آن نیز منوط به شکایت.

اطلاعات در مورد فاجعه وام “نوع نشسته وجود دارد در یک سوراخ سیاه و سفید گفت:” چارلز “Tee” Rowe, مدیر اجرایی امریکا در توسعه کسب و کار کوچک, مراکز تجاری ،

مرتبط

  • قانونگذاران به دنبال دو ظهر وام
  • Mnuchin: احتمال قوی ما باید یکی دیگر از بسته محرک

SBA می گوید آن را به تصویب رسانده 252,340 فاجعه وام به ارزش حدود 25 میلیارد دلار از مارس 17. اما وجود دارد یک انبار بزرگ—آن را تا به حال 5.4 میلیون فاجعه برنامه های کاربردی وام تا پایان ماه گذشته بیش از 50 برابر آنچه که آن را می شود در یک سال معمولی با توجه به آژانس برنامه ریزی اسناد و مدارک.

ماریان Gooch, رئيس جمهور از Houston-بر اساس شرکت مشاوره DynaComm امیدوار به استفاده از یک فاجعه وام برای ادامه هزینه های کسب و کار در میان افت در تقاضای مشتری.

خانم Gooch گفت که او برای اولین بار اعمال مارس 21 و پس از بارها و بارها سعی تماس با SBA برای دریافت به روز رسانی. او گفت که او یک بار به نام مشتری سرویس شماره و گفته شد وجود دارد چهار ساعت صبر کنید برای صحبت با یک نماینده.

“من هیچ پاسخ” خانم Gooch گفت. “من فقط رفتن به باقی می ماند و امیدوار است که یک روز من دریافت یک ایمیل از آنها…شاید آنها به من برخی از روز است.”

درک Coronavirus

  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

در پاسخ به سوالی در مورد تاخیر در طول یک آنلاین کنگره شنوایی شنبه آقای Mnuchin گفت: SBA شد “بازسازی کل سیستم” مدیریت حجم فاجعه وام. “SBA معنیداری سیستم های مسائل گرفتن EIDL برنامه و در حال اجرا” آقای Mnuchin اذعان کرد.

SBA برنامه ریزی برای حوادث شامل یک چارچوب برای پوسته پوسته شدن کارکنان و عملیات متناظر با یک رویداد را به شدت. این سازمان به تازگی اضافه شده است کارگران و تبلیغات فرصت های شغلی از جمله موقعیت برای افسران وام.

وضعیت کنونی متفاوت از معمولی بلایای طبیعی که در آن آسیب موضعی است به یک یا چند زمینه و SBA است زمان بیشتری را به سطح شیب دار تا پاسخ آن با توجه به ویلیام برشی یک مدیر در دولت دفتر پاسخگویی که بسیار نوشته است و شهادت قبل از قانونگذاران در مورد فاجعه برنامه وام.

در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس, دولت, تلاش برای محدود کردن این ویروس را گسترش—از جمله موظف تعطیلی کسب و کار—آمد در جانشینی سریع باعث نزدیکی فوری خسارت های اقتصادی به میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک.

چون SBA “در پاسخ نوع در پرواز” آقای برشی گفت: “این جای تعجب است که شما یک مقدار زیادی از کسب و کارهای کوچک گفت: این روشن نیست که این قوانین هستند.”

در عین حال برخی از آژانس چالش های فعلی آینه کسانی که در حوادث قبلی خواستار به سوال چه مقدار از آن را آموخته است از گذشته اشتباه. زیر طوفان سندی در سال 2012 به عنوان مثال SBA گفت: آن را به چالش کشیده شد به طور غیر منتظره ای با حجم بالا از فاجعه برنامه های کاربردی وام با توجه به گزارش گائو. آژانس به طور متوسط را برآورده نمی داخلی آن بهنگام اهداف برای پردازش برنامه های کاربردی و همچنین تجربه کرده اشکالات خود را با فن آوری سیستم های گزارش یافت می شود.

در حالی که SBA بهبود یافته بود در موقع توسط 2017 طوفان فصل گائو یافت وام گیرندگان هنوز رو “تعدادی از چالش ها” در طول برنامه یا روند بررسی از جمله خدمات به مشتریان ضعیف.

“همه عمده طوفان جایی که ما بررسی SBA را فاجعه برنامه وام…وجود داشته است قطعا چالش با کل سیستم ارائه اطلاعات مناسب به کسب و کارهای کوچک است که برای استفاده از کمک های” آقای برشی گفت.

یکی دیگر از نقطه درد برای فاجعه متقاضیان وام: این برنامه در ابتدا باز برای کسب و کارهای کوچک در تمام 50 ایالت آمریکا و سرزمین های, اما SBA در وب سایت خود را در حال حاضر می گوید آن است که تنها به کشاورزی کسب و کار با توجه به محدودیت بودجه. فاجعه وام نیز در پوش $150,000 به جای 2 میلیون دلار با توجه به قانونگذاران.

سناتور. جین شاهین (D. N. H.) گفت: این مسائل نشان می دهد که چرا SBA مقامات نیاز به نظر می رسد قبل از کنگره است. او پیوست آقای شومر و سناتور. بن کاردین (D., Md.) در اخیر نامه درخواست خانم کررنزا برای باز کردن فاجعه برنامه وام برای اشتغال بخش کسب و کار.

قانونگذاران’ دفاتر می گویند آنها هنوز هم در انتظار پاسخ.

نوشتن به امره Omeokwe در [email protected]

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. مجله نمی خواهد با استفاده از پاسخ های خود را در یک مقاله در این موضوع مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>