بگو پنیر! خانواده های بزرگداشت انزوای خود – با هم

یک پدیده جدید است فراگیر در جامعه عکاسی در کانادا: “porchraits.” این پرتره خانواده اغلب گرفته شده در رواقها یکی از راه های مارک فیزیکی جداسازی است که بسیاری از آنها احساس در حال حاضر. اما آنها نیز برجسته تمدید آغوش هم احساس بسیاری از خانواده ها.

“مردم با هم در راه آنها نبوده و در مدت زمان طولانی می گوید:” اریک McRitchie نام عکاس در Calgary, Alberta.

آقای McRitchie بخشی از یک شبکه از عکاسان با استفاده از هشتگ #porchraits برای الهام بخشیدن به یک دیگر به خارج و ساقه جوامع خود. بسیاری از این تصاویر غریب, poking سرگرم کننده که در آن آنها می توانند. یک خانواده به شمار در خود ایوان با رول کاغذ توالت در اطراف مچ دست خود را. دیگر عکس ها بیشتر آشکار, آشکار سکون و تنهایی از فاصله اجتماعی عصر.

با به اشتراک گذاشتن این تصاویر در رسانه های اجتماعی آقای McRitchie امید کار خود را می تواند به عنوان یک شناور برای دیگران گیر در خانه. “هنگامی که ما می بینیم مردم در جشن, خنده و تفریح و خانواده ها هستند که با هم,” او می گوید: “این یادآوری ما را از قدرت ما می توانیم با هم.”

تورنتو

کودکان دست فشار به شیشه پنجره به عنوان خانواده پنج به شمار پشت درب خانه خود را. در برخی از عکس های اعضای خانواده و همسالان خود را بیش از نرده ها تنها چشم خود را قابل مشاهده است. بسیاری از پرتره های بازی در فضا و فاصله – هر عضو آویزان است و یک سر جداگانه دوم داستان پنجره ،

خوش آمدید به یک پدیده فراگیر در جامعه عکاسی در کانادا: “porchraits.” این پرتره خانواده اغلب گرفته شده در رواقها یکی از راه های مارک فیزیکی جداسازی است که بسیاری از آنها احساس در حال حاضر. اما آنها نیز برجسته تمدید آغوش هم احساس بسیاری از خانواده ها.

“ما زندگی را از طریق منحصر به فرد دوره از زمان برای همه ما می گوید:” اریک McRitchie نام عکاس در Calgary, Alberta. “مردم با هم در راه آنها نبوده است در یک مدت زمان طولانی است.”

این چیزی است که خانواده های مشتاق به نگه داشتن بر روی قضاوت توسط آقای McRitchie مشغول تقویم. در اواسط هفته گذشته او انجام داده بود 25 شاخه و تا به حال 40 مطلب بروید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

آقای McRitchie بخشی از یک شبکه از عکاسان با الهام از یکی در یلونایف, Northwest Territories که شروع به عکس گرفتن از ساکنان از طریق خود ویندوز. با استفاده از هشتگ #porchraits عکاسان الهام گرفته اند یکی از دیگری به بیرون و شوت جوامع خود. و عمل را آغاز کرده است به موسیقی پاپ در ایالات متحده آمریکا; هر چند وجود دارد کمی از بحث بر سر نحوه املا ترم جدید و آنها گاهی اوقات به نام #doortraits یا #isolationportraits.

حسن نیت ارائه میدهد از اریک McRitchie

Calgary, photographer Erik McRitchie می گوید: خانواده ها باید با استفاده از طنز در خود “porchraits” در این مورد اتصال رول کاغذ توالت در اطراف مچ دست خود را.

بسیاری از این تصاویر غریب, poking سرگرم کننده که در آن آنها می توانند. یک خانواده به شمار در خود ایوان با رول کاغذ توالت در اطراف مچ دست خود را; حتی سگ می شود یکی در اطراف آن پنجه. دیگران لباس در لباس یا لباس در نظر گرفتن یک استراحت از استرس و نگرانی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به راه انداخته است در سراسر جهان.

دیگر عکس ها بیشتر آشکار, آشکار سکون و تنهایی اجتماعی-فاصله عصر. و حتی امروز در میان آن, از آن آسان است برای دیدن است که این مجموعه در حال رشد در سراسر شمال امریکا و اروپا می تواند به راحتی آویزان بر روی دیوار موزه راه نمایشگاه رواقی مهاجران از گرد و غبار باول یا شهرستانها در رکود بزرگ انجام یک قرن بعد.

“این واقعا جالب است اسناد و مدارک در این زمان می گوید:” کارول Payne یک استاد تاریخ و تئوری عکاسی در دانشگاه کارلتون در اتاوا. در حالی که بسیاری از روزنامه نگاری عکس از دوران حول موانع – بزرگسالان جدا از پدر و مادر سالمند در خانه سالمندان و یا جدا بهداشت و درمان کارگران که فقط می توانید کودکان خود را از طریق ویندوز – “porchraits” به افراد حس آژانس او می گوید و در پایان نشان می دهد که چگونه مردم عادی مقابله با هم.

“آنها در حال گفتن آینده خود را خودشان آنچه آن را مانند به زندگی از طریق آنچه که واقعا تاریخی بحران” استاد پین می گوید. “مردم در حال نوشتن اجتماعی خود را تاریخ بصری نه تاریخ سیاستمداران و دولت-ملت اما تاریخچه فردی مردم و چگونه آنها را از طریق آن.”

بسیاری از عکاسان مانند آقای McRitchie نیست پول از آن. اگر خانواده ها می توانند او آنها را تشویق به کمک به بانک مواد غذایی محلی. “این واقعا فقط تلاش برای یک لحظه از مشکل و تبدیل آن به چیزی مثبت” او می گوید: “و ببینید که اگر آن را می تواند تکرار و رشد به چیزی بزرگتر است.”

جان Neufeld خانواده یکی از, در خارج از درب شیشه ای در هفته گذشته را در جامعه مسکونی در کلگری. او می گوید آنها “همینگ آن را” فقط با داشتن کمی سرگرم کننده در مورد گیر بودن داخل در تمام طول روز. آن را نیز اتفاق افتاده بود و روزی که قرار بود به دختر خود 5th جشن تولد. او در لباس صورتی و آنها خوردند کیک تولد در مراحل جلو (آقای McRitchie دعوت شد یکی از چهار “ایوان جشن تولد” او می خواهم جشن که در هفته).

آقای Neufeld می گوید آن را سرگرم کننده برای دیدن دیگر پرتره ارسال شده در اطراف رسانه های اجتماعی. اما در مجموع آن را می گوید عمیق تر از داستان. “نوع مبارزه مستتر است در این واقعیت است که اگر شما از طریق مجموعه ما همه بر روی ما porches. ما همه در مقابل پله های خانه های ما,” او می گوید: “جایی که ما صرف 99 درصد از زمان ما است.”

که ناشی از مشکلات فنی برای عکاسان, که بیشتر استفاده می شود به منظره پس زمینه و یا استودیو که در آن روشنایی امکانات بی حد و حصر هستند. اما از طریق این کار آقای McRitchie می گوید او و مستند به چیزی جدید: یک خانواده با هم و بازگشت به آهسته تر زندگی می کنند. زمانی که او وارد یک خانه دو فرزند کوچک نشسته بودند در مقابل پنجره با “آتش” آنها از مقوا ساخته شده است. آنها تظاهر به کباب ميدانی.

در بین شاخه های او را متوجه تر از راه رفتن با پدر و مادر خود را.

“این درست است ؟” او می گوید. “قبل از اینکه مادر یا پدر را برای پیاده روی بروید و بپرسید که” شما بچه ها می خواهید به آمده ای ؟ و بچه ها مانند ‘نه یک فرصت.’ اما در حال حاضر آنها را با هم.”

“این خیلی آسان به اشغال با منفی در حال حاضر و هر شکستن که خود را در راه مثبت است, نشاط بخشی,” او همچنان ادامه دارد. “هنگامی که ما می بینیم مردم در جشن, خنده و تفریح و خانواده است که با هم آن را یادآوری ما را از قدرت ما می توانیم با هم.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im