می گویند خداحافظ به تاج نگه داشتن رفتار

در پایان از تمام تجزیه و تحلیل نمودار ها و نمودار ها نسخه از آن به طور مداوم در حال هل دادن حالات ما در غلتکی سوار coaster, بهترین و شناخته شده در مورد COVID 19 است که هنوز هم ناشناخته است. به عنوان سفر چشم از قطب به قطب و از خود ما کشمیر se Kanyakumari تنها یقین است که البته قابل لمس عدم قطعیت است.

اما من مصمم ایمان بشریت به حمل پرچم نمادین داروینی داستان بقای اصلح. یک روز ابری باید پژمرده و آفتاب را نه تنها شروع بلکه خواهد پرتاب نور بر روی زمین به عنوان قبل از. آن آسان اما تصور کنید که زمانی که آن اتفاق می افتد هیچ چیز همان خواهد بود. زندگی و امرار معاش تجارت و کسب و کار دانش و درک از محیط زیست تمام خواهد ایستاد دوباره تعریف شده است.

برای مطمئن شوید که جهان در حال تغییر, در حالی که به اندازه کافی چالش برانگیز خواهد بود هر گونه بی وقفه دل تنگی و عذاب آن را چند شمع و چراغ ما احتمالا انتخاب کنید تا به عنوان یک ملت از منحصر به فرد این روزها تا محبت به عنوان مستند. همانطور که ما آماده برای مقابله با یک پست-Covid زندگی ما می تواند شاید بانک در رفتار جدید, صفات, فرهنگ و ارزش است که ما یاد گرفتیم تمرین و امیدوارم با پشتکار و همانطور که ما در گذشته راه رفتن در باتلاق.

ساده و خواستار اقدام

برای آخرین بار حدود دو ماه برای اکثریت بزرگی از جمعیت که در حال دقیقا خانمان و منابع خود را جایی نزدیک به خشک شدن و آنها را در مواجهه با فشار از یک غیر قابل تحمل مشکلات مالی که هنوز از آنها خواسته شده است که به نیشگون گرفتن و کشیدن رفتار خود را باید چند تغییر عادت; عمدتا برخی از اجتماعی فاصله و بهتر بهداشت در صورت عدم وجود هر گونه سحر و جادو گلوله. تاج تماس برای رفتار است و نه ساده است: همین حالا برو بیرون نمی جمع آوری در اطراف لمس نمی, نمی, تف, شستن دست خود را نمی سرفه بدون پوشش, پوشیدن ماسک محافظ و مانند آن.

تا کنون به عنوان اجتماعی سوريه نگران است آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که سرخپوستان را به طور نامحدود به تعویق انداختن معروف خود را خودانگیختگی نشاط جسمی بیان گرما. آنها را فرصتی دیر یا زود برای jhappi. برخی از چیزی مانند یک ماسک ممکن است تبدیل به دائم و لوازم جانبی بیش از حد و همه ما خواهد بود ترمیم لذت دیدن هر یک از دیگر چهره بیشتر از نه.

به خاطر سپردن Swachh بهارات

اما اگر COVID 19 برگ در پشت دائمی دنباله از بهداشت و نظافت در میان 1. 3 میلیارد جمعیت حتی پس از ما باز هیچ کس نباید شکایت دارند. پس از همه, یکی از دلایل منسوب به نسبت فرود ایمن از کشور ژاپن در میان کرونا بیماری همه گیر است که خود را تقریبا مادرزادی عادات برای بهداشت شخصی و حفاظت در برابر عفونت است. جدید بهداشت مثبت است میراث.

کاملا به تازگی مردم عادی هند نشان داد تمایل خود را به سوئیچ بیش به مجموعه ای از رفتارهای مطلوب آنان بود که هر دو از رهبران و پیروان Swachh بهارات انقلاب است. هر کس تصور نمی کرد که 600 میلیون باز defecators به دنبال خواهد Darwaza Bandh کد در یک ماده از 5 سال است. یک عاقلانه عمل ارتباط طراحی باعث شده جامعه و نه قبل از اینکه طولانی, روستاییان عادی شد رهبران خود Jan Andolan برای آزادی از باز اجابت مزاج. نه به ذکر است هر کودک امروز به نظر می رسد برای یک بن نزدیکی به دور از لفافه و همچنین که مردم در حال اجرا به بعد در دسترس دیوار به انتشار مثانه خود را در حال حاضر بسیار نادر بینایی واقع است.

بهداشت دستاوردهای

پس از Swachh بهارات, تاثیر, بهداشت و زندگی, سلامت, معیشت و رفاه فقیر و آسیب پذیر در هند شده است به خوبی مستند شده است. یک که به مطالعه آمده است که 3 لاخ اسهالی مرگ اجتناب شده است بین سال های 2014 و 2019. جدا یونیسف مطالعات اشاره به مزایای مالی برای هر خانوار در یک ODF ایجاد کرد و عمیق و تاثیر آن در کاهش آلودگی گرانبها زمین آب است.

شستن دست ها که تقریبا تبدیل به طلسم جهانی مقاومت در برابر COVID 19, می تواند به کاهش حدود 50 درصد از ميزان بروز اسهال دومین علت مرگ و میر در میان کودکان زیر پنج سال ، مطالعات همچنین نشان می دهد که شستن دست ها-شیوه با استفاده از صابون است که در میان مقرون به صرفه ترین مداخلات برای جلوگیری از بیماری هایی مانند ذات الریه عفونت های تنفسی حاد (ARIs), پوست و چشم, عفونت وبا و اسهال خونی است. جای تعجب نیست که یونیسف و دیگر سازمان ها به طور مداوم درگیر در ترویج بهداشت خوب در میان خانواده ها و جوامع با استفاده از یک شماره ارتباطی و تکنیک های جریان اصلی.

تعیین ارتباط

در پی این بیماری همه گیر وجود داشته است عظیم تلاش های ارتباطی اعم از دولتی و غیر دولتی برای گنجانده تاج زمان رفتار. همانطور که در Swachh بهارات نخست وزیر نارندرا دوباره در زمان پس از خود را به ارتباط برقرار در رئیس سه بار در خصوص برنامه ریزی ملی و آدرس خود را از طریق غیر رسمی رادیو چت در Mann Ki Baat و یا در بسیاری از توییت. آن است که قلب و گرم شدن کره زمین را ببینید که ارتباط از سراسر هند: Sarkari, خصوصی, رسانه های بالیوود, شرکت ها و جامعه مدنی باید پیوست به سیمان جدید کد رفتاری برای شهروندان است. یکی می بیند فوق العاده مقدار زیادی از ارتباطات جمعی و رسانه های اجتماعی فشار در شرایطی نه چندان امکان پذیر لمس و احساس اینتر-ارتباط شخصی است.
بر خلاف Swachh بهارات با وجود آن جشن و غروب بند تاج رفتار رژیم نیاز فوری و دقیق رعایت شود. از این رو ناظر اجرای قانون به اجرا در کنار هم با اجبار. در مقایسه با مجموعه تمرین های مربوط به نگرش ، رفتار و شیوه های Swachh بهارات یا قبل از آن تغییر رفتار مبارزات بحران است و منطق و معلم در سال 2020 است. جلسه هیئت دولت با حفظ فاصله اجتماعی و یا نخست وزیر پیچیدن gamcha در اطراف خود مواجه هستند به عنوان مثال منجر ارتباطات گام جلوتر از عادی نماد. ضرورت این روز بسیار بالاتر از زمانی که ما شاهد نخست وزیر دست وام به ساخت و ساز از یک توالت و یا شستن پا از کارگران بهداشت در Kumbh Mela. باعث تغییر رفتار پیچیده است و علم وجود ندارد یونیفرم فرمان.

یک خوبی رفتار ملت

یک سازگار رفتار قابل توجه است که در سراسر کشور: نقاب مردان و زنان انتظار بدون سوفل در درون خود Lakshman rekha برای نوبت خود را به انتخاب کنید تا ملزومات دست مالش زیر شیر آب و یا در حوضه هر چند ممکن است دقیقا 20 ثانیه هنوز آرنج ناشیانه تحت فشار قرار دادند تا به هر سرفه دهان بیشتر ترشح بزاق از هر سطح در دسترس و…. این صبر و نظم و انضباط جدید دارایی نمی شود حیف و میل و دور. در این بیانیه از مبارزه با تف – هیولا باید انجام شود و تا خط پایان کرونا یا بدون تاج. ما می تواند دفن این ملی خجالت عادت ما با باز اجابت مزاج. آن هیچ نگرانی اگر جمعیت است گرایند دور از توتون و تنباکو و ممکن است از الکل و اگر sanitiser است که به تدریج جایگزین بطری اسپری بدن در کیف.

شده است وجود دارد یک گرانبها ارث از ادامه آشفتگی ها: آسمان آبی نازک درجه یک, پاک, زمین, رودخانه ها بسیار با عوامل بیماری زا کاهش می یابد و این صبر به پرورش توان با مراقبت. شاید ما باید این حق را برای قطعه قطعه کردن و به دور طبیعی چند حقوق داده شده به فرزندان ما در ما obduracy به غیر بهداشتی است. هند و سرخپوستان باید نه از دست دادن رفتار تغییر سود تعلق در میان یکی از سخت ترین جنگ در این کشور ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>