صرفه جویی در مردم امروز را محکوم کرد فردا

در این سال زمین Overshoot روز سقوط در اوت 22. زمین Overshoot روز نشانه تاریخ زمانی که خواسته های قرار داده شده توسط انسان بر روی این سیاره زیست محیطی منابع بیش از آنچه در زمین می تواند به بازسازی آن سال. سال گذشته بعد مشخص شد در جولای 29, ظاهرا قدیمیترین همیشه از تاریخ شروع مشخص شده توسط یک سازمان غیر دولتی رد پای جهانی شبکه ای که آغاز کرده بود کمی این تاریخ.

NGO وب سایت لیست دو نوع از کشورهای: یکی که سریع اگزوز زیست محیطی منابع و در آن یکی از فعالیت های انسان هستند به مراتب بیشتر زیست محیطی منابع است. برخی از کشورها مانند قطر لمس آن Overshoot روز فوریه, آمریکا و کانادا در مارس برخی مانند چین و هند در ماه ژوئن ویتنام اکتبر مصر در ماه نوامبر و اندونزی در ماه دسامبر. نیز وجود دارد که دوست دارد از بولیوی و گویان که هرگز خطا.رد پای محاسبه شده است بر اساس کربن تولید گازهای گلخانه ای زمینه ماهیگیری محصول زمین ساخته شده است تا زمین جنگل تولید و مصرف و چرا.

2020 پوش بک در Overshoot بعد از سه هفته شده است بدیهی است با کمک coronavirus همه گیر و مستندات. اما تلفات اقتصادی از یخ عمیق در فعالیت های اقتصادی بسیار زیاد شده است. افراد جوان باید شغل را از دست داده و ضعیف شده است به کاهش گرسنگی. حتی اگر coronavirus است رام و جهان گرداند و به آنچه در آن استفاده می شود تنها پناهگاهی می شوم. رویدادهای شدید آب و هوا ادامه به انتقام آسیب بزرگ در hyperlocal و اقتصاد منطقه ای.

یک مطالعه جدید توسط Oxford Economics پیش بینی می کند که تولید ناخالص داخلی جهان کاهش خواهد یافت 20 درصد و هند با یک ویرانگر 90% توسط 2100 با توجه به گرم شدن کره زمین. برای کودکان متولد امروز این نشان دهنده چشمگیر باریک شدن فرصت های اقتصادی presaging یک آینده بزرگ اجتماعی نزاع. کسانی که در انکار تغییرات آب و هوایی نیز فشردن بودجه برای فعاليتهای تحقيق و توسعه در علم و فناوری است. با هیچ نشانه ای از انسان رها از زمان و شیوه زندگی و اشتیاق برای بیشتر توسعه اقتصادی, آخرین امید نهفته در فن آوری است که می تواند کربن را از هوا و پلاستیک از دریا و خاک به نوبه خود قطبی آب به یخ و کانال آب راهیابی دوباره به زمین. علم ما به ارمغان آورده در اینجا ممکن است علم ما را نجات دهد بیش از حد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de