صرفه جویی ببر: چگونه هند موفقیت در, ببر حفاظت از محیط زیست باید به صورت تن به تن آن به یک رهبری جهانی نقش

هند یک عاشق طبیعت, ملت, است خانه را به بزرگترین زیستگاه ببر در جهان است. امروز این کشور به 70 درصد از جهان را ببر جمعیت و شمارش می ایستد در 2,967. این یک حفاظت موفقیت برای مردم و کشور بزرگ. آن است که پیشرو ما فرهنگی غنی کشور به فرض موقعیت رهبری در حالی که epitomising بهترین تنوع زیستی در هند.

ما تنها 2.5 درصد از جهان را در زمین جرم و 4 درصد از تازه باران منابع آب در حالی که 16 درصد از جهان انسان و گاو جمعیت ساکن در کشور ما است. هنوز, هند 8 درصد از تنوع زیستی در جهان. دلیل این است که از اخلاق از درمان به طبیعت به عنوان بخشی از زندگی همگام با وجود انسان است.

به تازگی هند آخرین ببر سرشماری گنجانده شد در رکوردهای جهانی گینس برای داشتن گذاشته و بیش از 25 ، 000 دوربین های تله ای و با داشتن بیش از 35 میلیون عکس. همه اسکن شدند با کمک هوش مصنوعی. این بزرگترین شمارش ورزش تا کنون گرفته شده توسط هر کشور در سراسر جهان است. هند گرفته بود نذر در سال 2010 سنت پترزبورگ اعلام به دو ببر جمعیت, اما آن را به دست آورد هدف چهار سال در پیش است.

پروژه ببر راه اندازی شد در سال 1973 تنها با نه ذخایر ببر. امروز هند تا 50 ببر ذخایر گسترش بیش از 72,000 کیلومتر مربع. تمام این ذخایر ببر در حال بررسی مستقل اثربخشی مدیریت. موفقیت مدیون زیادی به سیستماتیک و علمی ببر روش های حفاظت از, همراه با افزایش هوشیاری. تقریبا تمام سازمان یافته شکار غیر قانونی راکت شده اند برچیده; یک مثال خوب است, مرکزی, هندی, چشم انداز که در آن سازمان یافته شکار سنتی باندهای شده است حداقل رسانده قابل توجهی در شش سال گذشته.

گربه های بزرگ به سرعت در حال پرورش دهندگان اگر شرایط مساعد. افزایش حفاظت تشویق کرده ببر به نژاد است. داوطلبانه بازسازی روستاهای خارج از مناطق اصلی در بسیاری از نقاط کشور نیز منجر به در دسترس بودن بیشتر از تعرض مصون فضا برای ببر.

اهمیت تعداد ببرها در کشور نهفته است در این واقعیت است که ببر نشسته در اوج زنجیره غذایی و حفاظت از آن است شهادت قوی زیستی. افزایش ببر اعداد نشان می دهد که طعمه پایگاه و زیستگاه در شرایط خوبی هستند. ما بیش از 500 شیرها 3,000 تک شاخ کرگدن, 30,000 فیل ها در طبیعت. ما را تشویق نمی اهلی از ما حیوانات وحشی.

در یک حرکت منحصر به فرد یک SOP صادر شده است برای مقابله با یتیم/ رها توله ببر و پیر و مجروح ببر در وحشی ما فضا. SOP نیز صادر شده برای مقابله با ببر depredation دام است. بودن در موقعیت رهبری ما به اشتراک گذاری بهترین شیوه از طریق جهانی ببر فروم.

هند برگزار کرده است ظرفیت کارگاه های آموزشی برای افسران زمینه از تایلند و مالزی و بنگلادش و بوتان و کامبوج. ببر دوباره تجربیات به اشتراک گذاشته شده اند کامبوج و روسیه است. بسیاری از ببر کشورها انجام داده اند و زمینه بازدید از های مختلف ببر ذخایر در کشور ما است. یک گزارش مشترک از بنگلادش و هند آورده شده است در ارزیابی ببر وضعیت در Sunderbans.

بلند پروازانه دیجیتال هند برنامه به صورت هوشمند گشت پروتکل ببر سیستم مانیتورینگ برای ببر فشرده حفاظت و وضعیت زیست محیطی (MSTrIPES) نیز توسط دولت آغاز شده. این کوچک شده تا به یک پلت فرم آندروید و تمدید شده است به تمام 50 ذخایر ببر. ما در حال حاضر با تمرکز بر حضور ببر در ارتفاع بالا از مناظر و نتایج دلگرم کننده است.

هنگامی که ما در حال برخورد با تغییرات آب و هوایی, تنوع زیستی غنی باید پایه ای برای اقدامات ما. ما تصمیم گرفته اند برای ایجاد 2.5 میلیارد تن کربن غرق در 10 سال. این یک هدف و هند میان چند کشور که در آن درخت پوشش در حال افزایش است.

دولت با وضع مالیات بر کربن در تولید زغال سنگ در نرخ از 6 دلار در هر تن. ما نیز وضع یک نوع مالیات بر کربن در بنزین و دیزل. هند نیز مطرح شده هدف خود را از زمین مرمت به 26 میلیون هکتار در یک دهه. بنابراین هند در حال راه رفتن بحث در آن آب و هوا تعهدات در توافق پاریس و انجام بیش از بسیاری از کشورهای دیگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de