صرفه جویی در آمازون: چگونه گاو دامداران می تواند به توقف جنگل زدایی

مراتع در فزندا Mitaju یک گاو در مرتع پرورش احشام در برزیل مرکزی ایالت ماتو گروسو, نقطه چین با صدها سفید Nelore گاو و حاشیه مانده از شکوه گرمسیری آمازون که جان سالم به در پاکسازی آغاز شد که در 1970s.

Wellison اولیویرا سیلوا نظارت این 530 هکتار (از 1300 هکتار) در مرتع پرورش احشام. هدف خود را: برای تشدید بهره وری و دریافت 2,500 سر به کشتار سریع تر است. به ذهن بسیاری این امر او را به یکی از مهمترین و اعتماد چهره ها در این سیاره است. در ماه اوت زمانی که آتش سوزی سوخته در آمازون جامعه بین المللی تابیده سخت ویژه در آمازون گاو کشاورزان. پس از همه, صنعت مسئول است تا 80 درصد از جنگل زدایی در سراسر جنگل.

اما آقای سیلوا نیست خم در پول نقد سریع. او بخشی از یک جنبش است که به دنبال تشدید تولید به شدت تخریب مراتع و تبدیل آنها به کارآمد و پایدار در عملیات – همه بدون از دست دادن یک هکتار بیشتر از جنگل است. او یکی از بسیاری از تلاش عجله برای تولید تمیز کننده منابع چربی از گوشت گاو, در حالی که بازسازی یکی از بدخیم ترین صنایع در آمازون.

به عنوان آقای سیلوا می گوید: “این تکامل از گاو صنعت در آمازون است.”

التا فلورستا برزیل

سفید Nelore گاو خود را مشخصه قوز بالای شانه های خود را چراندن در سبز روشن و مراتع Fazenda Mitaju در مرتع پرورش احشام. در اطراف آنها است که در جنگل های گرمسیری که جان سالم به در پاکسازی از آمازون آغاز شد که در دهه 1970 زمانی که دولت در جلب و جذب برزیلی ها در اینجا به حل و فصل در قلمرو وسیع.

Wellison اولیویرا سیلوا نظارت این 530 هکتار (از 1300 هکتار) در مرتع پرورش احشام. او سوابق حیوانات’ مصرف خوراک روزانه چرخش آنها به مختلف بسته مرتع اگر آنها در حال غذا خوردن بیش از حد یا بیش از حد کوچک و اقدامات ارتفاع ممبکا چمن کاشته شده در اینجا است که می ایستد در هر نقطه از زانو به کمر بالا.

هدف خود را: برای تشدید بهره وری و دریافت 2,500 سر به کشتار سریع تر است.

به ذهن بسیاری این امر او را به یکی از مهمترین و اعتماد چهره ها در این سیاره است. در ماه اوت زمانی که آتش سوزی سوخته در آمازون جامعه بین المللی تابیده سخت ویژه در آمازون گاو کشاورزان. و این که عادلانه است. صنعت مسئول است تا 80 درصد از جنگل زدایی در سراسر جنگل انبوه با توجه به دانشگاه ییل دانشکده جنگلداری و مطالعات زیست محیطی.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

Wellison اولیویرا سیلوا در اینجا دیده می شود در یک گاو در مرتع پرورش احشام در التا فلورستا برزیل است که سرپرست یک برنامه توسط Pecsa که در زمان بیش از این مزرعه به افزایش بهره وری و کمک به نجات جنگل های بارانی آمازون از بیشتر زدایی.

اما آقای سیلوا است که برخی از gnarled کشاورز قصد پول نقد سریع. او یک 20-چیزی شاغل Pecsa (که می ایستد در پرتغالی پایدار دام دامداری در آمازون). یک شرکت خصوصی چرخید از یک سازمان غیر دولتی زیست محیطی این گروه به دنبال تشدید تولید به شدت تخریب مراتع و تبدیل آنها به کارآمد و پایدار ، این گروه معتقد است که آن را ممکن است برای انجام این کار بدون از دست دادن یک هکتار بیشتر از جنگل – حتی به عنوان تقاضا برای گوشت گاو از برزیل همچنان به افزایش می یابد.

در اینجا در ایالت ماتو گروسو, برزیل بزرگترین گاو-تولید منطقه مزارع که یک بار ناشی از جنگل زدایی در حال حاضر ممکن است کمک به آن را متوقف کند. “اگر ما شروع به تولید دو بار سه بار چهار بار و پس از آن 10 برابر بیشتر در حال حاضر پاکسازی مناطق آنها در حال رفتن برای روشن شدن آمازون می گوید:” لوران Micol یک از بنیانگذاران Pecsa.

Pecsa می پیوندد بسیاری از تلاش برخی هویج برخی از چوب و بسیاری از بحث برانگیز – عجله برای به اجرا درآوردن تشویق و تولید کننده منابع چربی از گوشت گاو. در انجام آن امید به اعتصاب برنده-برنده برای یکی از بدخیم ترین بخش در آمازون.

مبارزه با انگ

برزیل یک رهبر در حفاظت از جنگل. آن جنگل کد مستلزم آن است که تا 80% از یک ملک ملک در آمازون بیوم حفظ شود به عنوان جنگل بسته به زمانی که آن را خریداری شد و چگونه بزرگ آن است. به عنوان محیط زیست فشار بیش از سال افزایش یافته و کسانی که قوانین شده اند با دقت بیشتری اجرا شود. دولت در اجرا محیط زیست رجیستری برای هر ملک که نقشه که صاحب چه و چه تولید شده است و با استفاده از تصاویر ماهواره ای برای نظارت بر جنگل زدایی.

اما منابع محدود هستند و اجرای گاهی اوقات سهل انگاری. و بسیاری از نگرانی آمازون که بیشتر در معرض خطر در حال حاضر که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گرفته pro-توسعه موضع در آمازون ساخته شده است که او را wildly محبوب.

پس از رها کردن به طور چشمگیری از سال 2004 جنگل زدایی نرخ رخنه کرد تا در سال های اخیر است. ترس آمد به بین المللی سر در آتش سوزی در ماه اوت گذشته. بسیاری از آتش سوزی انسان-ساخته شده با زمین-تصرف از وبلاگ نویس به گاو دامداران سوزاندن جنگل ها برای ایجاد چراگاه.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

Willian کامپوس (راست) با Aliança da Terra و مزرعه صاحب ماریو گرگ چت در حفظ جنگل در Gamada مزرعه در آمازون. برزیل آمازون در حال تخلیه مزارع و مزارع گاو اما تلاش های در جریان برای حفظ آن است.

که منجر به انگ سراسر صنعت است که شامل بیش از 200 میلیون سر گاو.

“مشکل این است که ما بسیاری از تولید کنندگان از گاو یا سویا نزدیک به و یا در آمازون هستند که در حال سوختن است. آنها رنج می برند. آنها در نظر گرفته همان بزرگ می گوید:” Charton قفل و رئیس اجرایی از Aliança da Terra که با این نسخهها کار برای ترویج کشاورزی پایدار در برزیل. “برای جامعه بین المللی آن را همه یکسان است. شرکت ها شروع به جلوگیری از خرید محصولات از برزیل که باعث ایجاد مشکل برای تولید کنندگان.”

بنابراین Aliança da Terra در تلاش است به افتراق خوب کشاورزان است. آن ساخته شده است یک “تولید حق” پلت فرم از 1500 عضو به نمایندگی از بیش از 5 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی که پایبند به حفظ جنگل, حفاظت از حیات وحش و بهبود وضعیت اجتماعی و شرایط کار در مزارع.

نجات تخریب زمین

در اخیر روز Willian کامپوس یک دامپزشک توسط آموزش بازدید Fazenda Gamada یک سویا و گاو مزرعه یک ساعت از التا فلورستا. او مسئول تضمین شرکت مزارع دنبال یک چک لیست از بیش از 200 مورد یک فرآیند بسیار دقیق است که آقای کامپوس می گوید: برخی از تولید کنندگان به عقب هنگامی که آنها آغاز خواهد شد. اما کسانی که در ادامه می توانید وارد معاملات با فروشگاه های زنجیره ای که حق بیمه پرداخت برای کالاها از سبز مزارع ایجاد آنچه آقای قفل تماس های “مثبت اکوسیستم.”

اما نه همه مزارع پایبندی به چنین استانداردهای بالا به طور داوطلبانه و به گفته بسیاری از کارشناسان محیط زیست مشوق کار نمی تواند بدون سختگیرانه تر اجرای فراتر از دولت فعلی کنترل.

در سال 2009 برنده صلح سبز تعهد از بزرگترین meatpackers در آمازون به رد فروش از deforested خواص. اما نتایج محدود شده است: نه تنها این برنامه شامل تمام meatpackers نظارت محدود شده است و به طور مستقیم تامین کنندگان به طور معمول در پایان در مرتع پرورش احشام که به فروش می رساند به meatpacker. است که برگ های زنجیره تامین در معرض.

“من فکر می کنم آنچه تا کنون اتفاق افتاده است که وجود دارد بسیاری از نقاط ضعف و به طوری که مردم نمی باید آن را جدی می گوید:” لیزا Rausch در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. با استفاده از در دسترس عموم داده, او تیم و فدراسیون ملی حیات وحش را توسعه داده اند یک قابلیت ردیابی ابزار به نام Visipec است که اجازه می دهد تا meatpackers به اثری غیر مستقیم تامین کنندگان. آنها بخش مهمی از زنجیره تامین است که می تواند مسئول حدود 50 درصد از جنگل زدایی رانده شده توسط گاو بخش در آمازون.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

کسب و کار خط یکی از جاده های اصلی در شهر در التا فلورستا برزیل. التا فلورستا که به معنی “بالا جنگل” استفاده می شود آمازون جنگل است اما در حال حاضر یک شهر در حال رشد در یک زمین کشاورزی در منطقه است.

Visipec موجود بوده است پس از 2019 و ارائه شده است و به این صنعت به صورت رایگان. اما طراحان آن که آن را خوب است برای کسب و کار بیش از حد می گویند هیچ meatpackers باید به طور کامل اجرا این ابزار است.

به اصطلاح صفر زدایی کالا توافق شده است برای انتقاد از بیگانه کشاورزان است که تحت فشار از جامعه بین المللی است. این به سر آمد و در التا فلورستا یک دهه پیش زمانی که شهرداری در بر داشت خود را در یک دولت بدحساب برای جنگل زدایی.

این که چگونه دانه Pecsa کاشته شد. بسیاری از کسانی که کار در این شرکت تا به امروز مشغول به کار بودند در یک سازمان غیر دولتی که کمک دریافت کشاورزان کردن لیست سیاه.

التا فلورستا پررونق شهر است که نشسته است در “قوس تخریب جایی که امروز تنها 45 درصد از جنگل اصلی باقی مانده است. بسیاری از زمین های مزرعه است به شدت تخریب با آشغال تپه موریانه که سیگنال مواد مغذی فقیر خاک زیر. بسیاری از مزارع در از دست دادن. Pecsa reimagined که زمین توسط اصلاح تخریب مزارع به پایدار و سازنده سیستم های که حذف مشوق برای کاهش عمیق تر به آمازون.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

لوران Micol از بنیانگذاران Pecsa می ایستد در یک بازسازی مرتع در یکی از شش گاو مزارع آنها گرفته اند و در التا فلورستا. به بهره وری در اینجا ده برابر.

Pecsa مدل بعید است. 65-فرد تیم MBAs اطلاعات متخصصان باغ وحش تکنسین کشاورزی و محیط زیست را بیش از مزارع در چندین ساله قرارداد اجرای همه لازم و هزینه اصلاحات برای تبدیل اموال. آنها سرمایه گذاری در چمن جدید برای بهبود خاک و افزایش تراکم و بهره وری و reforest مناطقی که از نظر قانونی باید حفظ شود. صاحبان سهم یک درصد از خروجی.

تبدیل دام دامداری

هیچ چیز آنها را اجرا انقلابی است – اما خود را يافته اند. در اخیر بعد از ظهر آقای Micol این Pecsa co-founder, درایو از طریق جاده های گل آلود که از طریق برش یک مزرعه آنها را مدیریت کند تا 2022. هنگامی که آنها بیش از زمان در یک پروژه آزمایشی در سال 2011 و به طور کامل در سال 2016 چمن در این مزرعه یک و نیم ساعته غرب التا فلورستا شد و تقریبا همه مرده و زرد و آشغال با گونه های مهاجم. تپه های اطراف طبیعی springhole که در آن حیوانات را بنوشید, شد برهنه.

وجود دارد در حال حاضر پنج گاو در هر هکتار در مقایسه با یک در هر هکتار هنگامی که Pecsa در زمان بیش از. امروز 2,500 گاو نوشیدن آب و خوردن غذا در یک “مرکز اوقات فراغت.” زمانی که مرتع خیلی کم می شود آنها در حال چرخش را به دیگری.

“ما آگاهانه تصمیم به انجام کاری بیش از حد سبز است و چیزی نیست که قرار بود به آلی یا بیشتر زیست محیطی” آقای Micol می گوید. “این فقط به معنای کارآمد است.”

آنها قادر به افزایش بهره وری در شرایط حیوانات فیلم افزایش وزن تقریبا 10 برابر در مقایسه با این منطقه به طور متوسط در تخریب سرزمین است. یک مطالعه قرارداد توسط Imaflora یک سازمان غیردولتی نشان داد که Pecsa-تولید گوشت با استفاده از 84 درصد کمتر از زمین ساطع می کند و 85 درصد کمتر گازهای گلخانه ای از پایه. مک دونالد به پایان رسید آن نزدیک به 40 سال توقف در آمازون گوشت گاو با یک Pecsa قرارداد در سال 2016.

Pecsa در حال حاضر مدیریت 30,000 سر گاو در 10,000 هکتار از ranchland بیش از شش خواص با هدف گسترش 150,000 سر در 45,000 هکتار در سه سال است. “هدف ما این است که برای اجرای شش مزارع می گوید:” آقای Micol که شروع کار خود را به عنوان یک مشاور مدیریت. “هدف ما این است که برای تبدیل دام دامداری در آمازون است.”

آقای سیلوا به Pecsa سرپرست مدیریت بسیار بزرگتر در مزرعه خود کار قبلی. اما او پیوست کارکنان زیرا او آن را می بیند به عنوان آموزش برای آینده است. “این است که تکامل از گاو صنعت در آمازون,” او می گوید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو