نجات روح خود نخست وزیر اقا

آخرین رفت و آمد مکرر برای هر, هندی, غیر از خدا است نخست وزیر هند. وجود 150 هندی خدمه و 8 هندی مسافران در گیر ژاپنی کشتی کروز الماس شاهزاده در سواحل ژاپن است.

وجود دارد حدود 3000 مسافر در هیئت مدیره کشتی. تا به حال نزدیک به 200 تست شده برای Coronavirus. همه مسافران تست شده اند. هر روز بیشتر در حال آزمایش هر روز بیشتر مردم در حال کشف این ویروس میشود.

کروز قرار است آرامش بخش و آرام بخش است. اما این تبدیل به یک کروز از جهنم است. هر کسی که دما در حدود یک درجه بالاتر از بدن طبیعی و یا sniffles است که مشکوک به آلوده شدن. کشتی کروز برای بدنام كردن بوده است ، آنفولانزا سریعتر حرکت می کند در یک کشتی کروز از هر جای دیگری است. یک بسته با فضای محدود و تهویه مطبوع بیش از همه ویروس ها می تواند گسترش مانند دیوانه.

یک مسافر که قرنطینه در الماس شاهزاده در کابین خود را گفت که یک منجی بود که خدمات خود را با یک لبخند از خدمه. در حال حاضر فکر می کنم در مورد خدمه برای یک ثانیه. مسافران محبوس در کابین خود. اما خدمه از درب به درب در تمام طول روز در خدمت آنها. خدمه می آید در تماس نزدیک با مسافران. خدمه نمی داند که آلوده یا نه.

خدمه خواست برای کار در کشتی کروز. در حال مرگ بود و نه به معنای یک بخشی از این کار است.

ژاپن قرار است به یک بی رحمانه کارآمد کشور است. چرا دولت ژاپن ارسال بیش از به اندازه کافی پزشکان برای تست تمام مسافران و خدمه کشتی سرعت ؟ چه مصرف آنها را تا زمانی برای تست همه ؟ آب و هوا از سوء ظن حاکم در کشتی. دقیقه کسی سرفه, او مشکوک است, بلافاصله پس از آلوده شدن.

کسانی که تست مثبت برای این ویروس باید به بیمارستان. کسانی که مورد روشن است و نه می توان قرنطینه در ساحل. و لطفا انتشار بقیه مسافران و خدمه که مظنون به حمل ویروس.

من را دیده اند شرایط زندگی خدمه در کشتی های کروز متفاوت. کهنه به تختخواب یکی در بالای دیگر و یا در کنار آنها زندگی می کنند در نزدیکی یکدیگر است. اگر یکی از شما او می تواند آلوده بسیاری از مردم است. و چگونه می توانم به شما فکر می کنم خدمه در حال درمان یکی دیگر از اعضای خدمه که آنها فکر می کنم ممکن است آلوده.

من خودم در نظر گرفتن یک کشتی قایقرانی در سراسر اقیانوس آرام به ژاپن و چین و دیگر مقصد در آسیا است. در آخرین لحظه به من گفته شد که من قرار بود به من ویزا چینی. چینی ویزای من نیاز به نشان دادن گواهینامه رانندگی است که تا به حال تمام شده است. من bailed از کروز.

این کروز که پر بود از دانش آموزان در تلاش برای مطالعه های مختلف فرهنگ های آسیایی است. کشتی متوقف نمی در چین است. در حال حاضر آن ممکن است توقف در ویتنام است. اما Coronavirus جهانی تبدیل شده است همه گیر. و Coronavirus می کشد. آن کشنده است. هیچ درمانی در برابر آن یافت شده است. آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که چین کم بها دادن به آن تعداد مرگ از آن است.

چه نوع از سفر مطالعه خواهد بود اگر تمام زمانی که شما در حال تعجب که شما ممکن است گرفتن مرگ ؟ کشتی های کروز نیاز به دریافت واقعی است. آن را یک ماده از اقتصاد در حال حاضر. هدف واقعی این است که برای جلوگیری از به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان امکان پذیر است.

نخست وزیر, آقا, زیر, جهت, هند یکی از نخستین کشورهایی به تخلیه مردم آن از چین است. لطفا ما را ترک نکن که سرنوشت هند مسافر و خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده در دست خدا است. سرنوشت خود را در دستان شما نهفته است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو