Biogen یک بوستون مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت در یک کنفرانس در آخرین هفته از ماه فوریه است. 175 مدیران ارشد از سراسر جهان در این جلسه حضور داشت از جمله دو از ایتالیا. در عرض یک هفته 70 نفر از آنها آلوده شدند با Covid-19 ساخت آن بزرگترین شیوع در ماساچوست است. پسر من در حال تحصیل در دانشگاه MIT و باقی می ماند پنج دقیقه به دور از Biogen سر کار. او در حال حاضر در خانه گیر کرده چون ماساچوست اعلام وضعیت اضطراری و تمام موسسات آموزشی بسته است.

این مهم است به یاد داشته باشید درس از گذشته بیماری های همه گیر. زمانی که امریکا با تجربه 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, St Louis تا به حال نیمی از این مرگ و میر از فیلادلفیا به دلیل فیلادلفیا برگزار شد تظاهرات گسترده به حمایت از جنگ جهانی 1 سنت لوئیس در حالی که بسته تمام مدارس و کلیساها کارخانه و ممنوع کرد. اوایل اقدامات ثابت کرده اند برای نجات جان هزاران نفر.

من دیگر پسر رفت به دانشگاه استنفورد و دانشمند داده همکلاسی در مقایسه با گسترش coronavirus خارج از چین (www.bit.ly/2TG9fsi). سنگاپور و تایوان و هنگ کنگ و تایلند و ژاپن بودند بیشتر در معرض چین اما هیچ کدام از آنها تجربه رشد نمایی در عفونت. دلیل این است که همه آنها ضربه سارس در سال 2003 به طوری که آنها یاد گرفتیم که چگونه به سرعت عفونت های ویروسی می شود و آنها در زمان پیشگیرانه مهار اقدامات به نام ‘اجتماعی فاصله’.

کشورهایی مانند ایران و فرانسه و آلمان و اسپانیا در زمان بیش از حد طولانی برای جلوگیری از عفونت و تعداد آنها بیش از شرق آسیا است. خوشبختانه هند را پایین نگه داشته در خارج از کشور بازدید کنندگان خیلی زود حتی اگر آن را در برابر خواسته های کشورهای شریک.

بسیاری از افراد را در میزان مرگ و میر 3% و فکر می کنم که تعداد بسیار کم. اما هند یک کشور بزرگ و Covid-19 ترین انتقال بیماری ما تا کنون مواجه می شوند. هر coronavirus بیمار آلوده سه نفر دیگر و مسری هستند برای دو هفته. هند 107 موارد تایید شده. حدود 5 درصد از کسانی که مورد نیاز ورود به ICU و 1% از موارد جدی خواهد بود به اندازه کافی به نیاز به یک پشتیبانی برای تنفس.

مردم با شرایط از پیش موجود مانند فشار خون بالا و سرکوب سیستم ایمنی و سرطان و یا سن فراتر از 70 آسیب پذیر هستند. اکثر بیمارستان Icu در حال حاضر کامل با شرایط اضطراری پزشکی و H1N1. ما در حال حاضر در یک بیماری همه گیر و تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر کاهش عفونت به عنوان آنجا که ممکن است به طوری که بیمارستان های ما باید فضای تنفس برای مدیریت موارد شدید.

اجازه دهید ما فرض کنیم که هند گرما ما را نجات دهد یا این که سرخپوستان ویژه ایمنی نسبت به بیماری های ویروسی. اگر ما مثل هر کس دیگری ؟ هر کشور تا به حال یک قطره از مثبت بيماران پس از سیل. نمایی گسترش coronavirus در هند خواهد رسید مانند یک بمب به دلیل تراکم جمعیت. اشاره کرد اپیدیولوژی و همچنین رهبران جهان مانند آنگلا مرکل باید گفت که 20-60% از ما خواهد بود برخورد با کروناویروس.

ما یک پنجره کوچک از فرصت به اتخاذ اجتماعی فاصله و محدود کردن گسترش ویروس. ما ممکن است قادر به تصویب تکمیل مستندات مانند چین وجود دارد اما بسیاری از اقدامات مبتنی بر عقل سلیم است که ما باید:

  • جلوگیری از سفر بین المللی و یا داخلی و هوا و اتوبوس یا قطار. سفر از راه دور است که بزرگترین عامل گسترش بیماری.
  • جلوگیری از تمام مکان هایی است که تمرکز تعداد زیادی از مردم در یک منطقه کوچک. این به این معنی مدارس ورزشگاه مراکز باز هوا بازار, بارها, تئاتر, معابد دیگر مکان های عبادت و استخرهای شنا و غیره.
  • کار از خانه. این که آیا شما در دفتر و یا کارخانه شما را در معرض خطر آلوده و یا آلوده شدن توسط همکاران خود.
  • اگر شما باید نشان می دهد تا برای کار نگه داشتن 6 پا فاصله از همکاران خود و جلوگیری از غذاخوری و به تعویق انداختن همه جلسات با خارجی ها. آیا دیدار در گروه های بیش از ده.
  • اجتناب از همه, همایش, ورزشی, حوادث, melas, تظاهرات, کریکت مسابقات که به عنوان خطرات بالاترین احتمال شیوع اتفاق می افتد.

من تبریک کارناتاکا دولت در حال حاضر برای اعلام این اقدامات و من را تشویق کشورهای دیگر به دنبال همان. دولت باید فرض کنیم که 10 درصد از جمعیت آلوده می تواند با Covid-19. شهر بنگلور نیاز به بیش از 5000 تخت مراقبت ويژه با اکسیژن است.

پس Covid-19 بيمار می تواند آلوده بیماران دیگر آنها باید تحت درمان در یک بیمارستان عمومی. هر دولت نیاز به تبدیل یک عدم راه اندازی بیمارستان و یا از بین رفته کالج پزشکی بیمارستان به عنوان Covid بیمارستان برای بستری و سرپایی خدمات. در کارناتاکا بیمارستان های خصوصی ارائه داده اند پزشکان پرستاران از خدمات و تجهیزات به این تخصص بيمارستان.

ایتالیا رفت و از 300 مورد به 10 ، 000 مورد در دو هفته. به دلیل آلوده بیماران با علائم خفیف نمی دانم که آنها تا به حال عفونت نگه داشته و در گسترش آن است. از آنجا که هدف از آزمایش این است که عمدتا برای جداسازی و همه NABL آزمایشگاههای معتبر باید انجام تست رایگان. این بیماری همه گیر آغاز شده در کره جنوبی و ایتالیا در همان زمان. کره جنوبی آزمایش تقریبا همه و تعقیب حامل با نتایج چشمگیر, در حالی که ایتالیا محدود تست با نتایج فاجعه آمیز است.

یک نگرانی جدی است, کمبود جهانی, دنده محافظ برای پرسنل پزشکی. اکثر کشورها اعمال محدودیت های صادرات. هند تولید کنندگان باید incentivised به N95 ماسک. اگر پرسنل پزشکی شروع به افتادن بیمار وضعیت می تواند بدتر.

وجود دارد بیش از 50000 جوان, هندی, پزشکان آموزش دیده در خارج از دانشکده های پزشکی در انتظار مجوز برای تمرین در هند. همه آنها باید با توجه به گواهینامه موقت به کار تحت ارشد در بخش های مراقبت ويژه بيمارستانهای دولتی و خصوصی. در دو هفته آنها خواهد بود یک دارایی مهم برای غلبه بر بحران اگر آن اتفاق می افتد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de