عربستان سعودی و روسیه به بحث نفت کاهش فشار نفت خام به شدت بالاتر

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در سمت چپ و پادشاه عربستان سعودی در ریاض در ماه اکتبر 2019.

عکس: میخائیل Metzel/زوما پرس

اتحاد تولید کنندگان نفت به رهبری عربستان سعودی و روسیه است که مجموعه ای به بحث تولید کاهش حداقل 6 میلیون بشکه در روز دوشنبه و در نظر گرفتن دعوت از ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان به شرکت با توجه به اوپک مقامات کشوری.

نتیجه های مجازی اجلاس بین عربستان در اوپک و 10 سازمان ملل به رهبری روسیه تا حد زیادی بستگی دارد در بحث جمعه بین کاخ سفید و آمریکا شرکت های نفتی.

عربستان سعودی و روسیه قطع نمی مگر اینکه آنها دریافت سیگنال از ایالات متحده تولید آنها را کاهش می دهد خروجی مقامات گفت. اما آنها اضافه شده که رسمی مشترک محدودیت هایی خواهد بود مشکل تر به تصویب در ایالات متحده به دلیل قوانین ضد تراست.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به او گفته بود به عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که او امیدوار است که آتش بس می تواند کار کردن در نفت-قیمت جنگ بین انگلستان و روسیه است. رئيس جمهور در سخنان موجب شکستن رکورد درصد صعود قیمت نفت با نفت برنت و خام ایالات متحده اهمیت حیاتی سود 21 درصد و 25 درصد بود.

قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی افزایش 9.3% در $32.71 در هر بشکه رسید و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی ایالات متحده bellwether شد تا 4.7 درصد در $26.53 هر بشکه اگر چه هر دو باقی می ماند پایین بیش از 50% تا کنون در سال 2020 است.

عربستان سعودی بزرگترین صادر کننده نفت خام, کاهش قیمت آن و گفت: این امر از بند باز کردن سیل نفت در ماه گذشته پس از آن موفق به رسیدن به یک توافق با مسکو در پاسخ به شیوع کروناویروس اثر را بر روی تقاضا.

متعاقب آن جنگ قیمت همراه با همه گیر رانده مستندات و ممنوعیت سفر را تحت فشار قرار دادند تا قیمت نفت به پایین ترین سطح خود در 18 سال است.

مرتبط

  • خام جهش بیش از 20% در امیدوار است قیمت جنگ به پایان خواهد رسید (آوریل 2)
  • در داخل عربستان سعودی تصمیم به راه اندازی یک نفت-قیمت جنگ (10 اسفند)

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه به رهبری متحدان—ائتلافی از 23 کشور—را مورد بحث خروجی محدودیت حداقل 6 میلیون بشکه در روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی مقامات گفت. این گروه نیز با توجه به دعوت از تولید کنندگان نفت از تگزاس و کانادا گفتند. آمریکای شمالی تولید نیست با حضور اوپک گردهمایی در سال های بسیاری است.

اما نتیجه تا حد زیادی بستگی دارد در یک گردهمایی جمعه این بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا تولید در کاخ سفید این جمعه.

برخی از تولید کنندگان در ایالات متحده Texas در حال هل دادن برای ایالت هماهنگ محدودیت در میان بالونی نفت ادامه دارد اما دیگران این مسیر را به عنوان یک فرصت به کمتر رقابتی بازیکنان خارج از بازار است.

نوشتن برای تابستان گفت: در [email protected], Benoit Faucon در [email protected] و دیوید Hodari در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im