عربستان و روسیه در جنگ از کلمات تاخیر نفت-آتش بس مذاکرات

عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان در سمت چپ و روسیه وزیر انرژی الکساندر نواک با حضور در دسامبر نشست اوپک و غیر اوپک کشورهای وین, اتریش.

عکس: لئونارد foeger/ایسنا

یک ائتلاف جهانی از کشورهای تولید کننده نفت به تعویق انداخته است یک اجلاس اضطراری برنامه ریزی شده برای روز شنبه به امید بی سابقه تولید پیمان میان جهان سه بزرگترین خام تولید پژمرده.

23-ملت داد به رهبری عربستان سعودی و روسیه شد و با توجه به بحث جهانی کاهش تولید 10 میلیون بشکه در روز دوشنبه و امیدوار بود که شامل ایالات متحده آمریکا به عنوان coronavirus شیوع همچنان به تضعیف تقاضای نفت. اما جلسه مجازی در حال حاضر به تاخیر افتاده است پس از عربستان سعودی و روسیه جابجا barbs و ایالات متحده موفق به طرح کاهش تولید از خود را دارد.

پس از گفتگو با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه توییتی که آتش بس می تواند کار کردن در نفت-قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است. رئیس جمهور جیر موجب شکستن رکورد 25 درصد صعود قیمت نفت است.

اما اواخر جمعه آقای پوتین را متهم کرد ریاض از جاری شدن سیل در این بازار به حذف شیل ایالات متحده-تولید نفت رقبا از بازار است. عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان برادر شاهزاده محمد پاسخ داد که روسیه اتهام شد “کاملا نادرست است.”

با دو تا از مهم ترین بازیکنان مبارزه 23-کشور داد جمع آوری به رهبری عربستان سعودی در سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه-led همکاران مجبور شده است به فشار دوشنبه جلسه یا چهارشنبه یا پنج شنبه با توجه به اوپک نمایندگان.

“من نمی بینم که چگونه یک توافق می توان رسید اگر ما در یک جنگ از کلمات در حال حاضر” یک نفت عربستان گفت.

مسائل پیچیده عربستان شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان و وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک صحبت نکرده پس از برخورد بیش از تولید کاهش در اوایل ماه مارس نشست, مقامات گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما نزدیک به تمام کانال های ارتباطی” یک نماینده گفت.

عربستان سعودی و روسیه گفت: بخش خصوصی آنها بعید به اجرای کاهش مگر اینکه ایالات متحده تولید کنندگان نیز کاهش تولید. تگزاس, ایالات متحده آمریکا بزرگترین تولید دولت است و با توجه به اجرای اجباری کاهش تولید نفت. نمایندگان می گویند آنها انتظار نشانه ای از گسترده پشتیبانی ایالات متحده برای کاهش از رئیس جمهور تهمت پس از دیدار با سران ایالات متحده شرکت های انرژی در کاخ سفید جمعه. این سیگنال ها هرگز آمد و آن را دشوار است برای اوپک داد به توافق در کاهش نمایندگان گفت.

اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس را وادار سرمایه گذاری بانک ها و کالاها گران به بارها و بارها بریده بریده خود پیش بینی برای تقاضای جهانی نفت. گلدمن ساکس روز دوشنبه گفت: تقاضا برای نفت در این هفته خواهد سقوط 26 میلیون بشکه در روز—و یا یک چهارم از تقاضای جهانی است.

اصلاحات & Amplifications
عربستان سعودی و روسیه گفت: بخش خصوصی آنها بعید به اجرای کاهش مگر اینکه ایالات متحده تولید کنندگان نیز کاهش تولید. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که آنها بعید است به پیاده سازی کاهش, اگر آمریکا تولید نیز کاهش تولید. (4 آوریل سال 2020)

نوشتن به Benoit Faucon در [email protected] و گفت: در تابستان [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>