عربستان مقامات گسترش امنیت سرکوب پس از بازداشت دو رقیب به ولیعهد

به تازگی فارغ التحصیل عربستان نیروی هوایی افسران راهپیمایی در سال 2017 در مقابل یک بنر نمایش شاه سلمان, مرکز پسرش محمد بن سلمان به سمت چپ و شاهزاده محمد بن نایف که بازداشت شد و متهم به توطئه برای کودتا.

عکس: FAYEZ NURELDINE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دبی—عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان را آغاز کرده است در یک گسترده امنیتی سرکوب توسط گرد کردن سلطنتی رقبای مقامات دولتی و افسران نظامی در تلاش برای سرکوب چالش های بالقوه خود را به قدرت سلطنتی عربستان و مشاوران آشنا با این موضوع خبر داد.

اعضای سلطنتی عربستان سعودی دادگاه گفته اند که متحدان آنها بازداشت دو شاهزادگان و حامیان آنها به این دلیل که آنها توطئه کاخ کودتا تا حد زیادی به هدف دستگیری ظهور شاهزاده محمد این افراد گفت.

در روز جمعه به گزارش وال استریت ژورنال نقاب با گارد سلطنتی دادگاه بازداشت شاهزاده احمد بن عبدالعزیز آل سعود برادر پادشاه عربستان سعودی و شاهزاده محمد بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه برادرزاده شناخته شده به عنوان MBN. نگهبانان نیز بازداشت یکی از MBN برادران.

در همان زمان نیروهای امنیتی ده ها تن از مقامات وزارت ارشد افسران ارتش و دیگران مظنون به حمایت از یک کودتا با توجه به این منابع.

وزیر کشور عبدالعزیز بن سعود بن نایف و پدرش شاهزاده سعود بن نایف را هر دو شده است برای بازجویی احضار توسط دادگاه سلطنتی در رابطه با کودتا به گفته افراد آشنا با این موضوع. شاهزاده احمد فرزند شاهزاده نایف رئیس سابق ارتش هوش بود نیز بازداشت این افراد گفت.

امنیت رفت و برگشت با ارسال لرز سراسر رهبری عربستان سعودی که در آن شاهزاده محمد تا سه سال را صرف تحکیم قدرت در پیش بینی از خود انتظار صعود به تاج و تخت که 84 سال پادشاه سلمان می میرد یا اگر او تصمیم به کناره گیری.

گسترش ترک در درون خانواده سلطنتی هستند رویه به عنوان پادشاهی چهره سفت اقتصادی headwinds. جهانی قیمت های نفت خام در حال عقب نشینی و شاهزاده محمد از تلاش برای جداسازی اقتصاد خاموش و روغن را پراکنده با خطر-خجالتی سرمایه گذاران تا حد زیادی روشن ماندن از پادشاهی است. سرمایه گذاری خارجی رسید که پایین ترین نقطه در 14 سال در سال 2017 و در حالی که آن علامت است تا پس از آن باقی مانده است بسیار پایین تر از سطح قبل از بحران مالی است.

در شنبه متحدان شاهزاده محمد ابراز حمایت عمومی برای تاج و تخت شاهزاده در رسانه های اجتماعی.

دولت عربستان نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

شاهزاده احمد و MBN شد یک بار دیده می شود به عنوان جانشینان بالقوه به پادشاه سلمان. اما شاهزاده محمد نقل مکان کرد و به سرعت به حاشیه خود دو رقیب هنگامی که او به تاج و تخت شاهزاده در سال 2017.

داخلی را سرکوب می آید در میان تلاش های شاهزاده محمد به بازسازی خود را لکه دار تصویر های بین المللی. شاهزاده محمد موفق به کسب حمایت بین المللی برای تصویب یک سری از اصلاحات اقتصادی و اجتماعی است که اجازه می دهد تا زنان برای رانندگی در عربستان سعودی برای اولین بار و باز کردن این کشور به گردشگری است.

اما کسانی که تلاش شده است با ابر پوشیده شده توسط پرنس طولانی با هدف قرار دادن عربستان منتقدان از جمله اسامی برجسته و فعالان حقوق زنان و 2018 قتل جمال Khashoggi یک مقاله نویس واشنگتن پست تجزیه توسط عربستان آمار تیم پس از اغوا به کنسولگری عربستان در استانبول.

در سال 2017, شاهزاده محمد دستور بازداشت نمرات قدرتمند بازرگانان و سلطنتی که قفل شد در ریاض ریتز-کارلتون هتل تا بسیاری از موافقت به پرداخت ده ها میلیون دلار به دادگاه سلطنتی.

آخرین امنیت رفت و برگشت پرسیده نگرانی هایی است که شاه سلمان سلامت ممکن است شکست. مقامات ایالات متحده روز شنبه گفت پادشاه به نظر می رسید در سلامت خوب زمانی که او ملاقات وزیر امور خارجه مایک Pompeo دو هفته پیش در ریاض.

“شاه دیده می شد فقط یک روز زودتر بنابراین او خوب است و هیچ یک از ما آگاه هستند از هر برنامه ای از کناره گیری” گفت: یکی از مشاوران دولت عربستان. “ماشه برای دستگیری است که هنوز هم یک راز است.”

تا زمانی که مرگ آقای Khashoggi شاهزاده احمد نگهداری نسبتا کم مشخصات و اقامت بیشتر در لندن. او بازگشت به عربستان در اواخر سال 2018 پس از دریافت تضمین حفاظت از بریتانیا و ایالات متحده آمریکا در این هفته پس از بازگشت به ریاض شاهزاده احمد ملاقات اعضای ارشد خانواده سلطنتی ارائه خود را به عنوان یک kingmaker قادر به نجات سلطنت از بحران است.

شاهزاده احمد به آنها گفت که او علاقه مند بود در یک موقعیت رهبری با توجه به افراد نزدیک به او. اما او گفت که او پشتوانه چندین نامزد در درون خانواده سلطنتی به عنوان پتانسیل جایگزین برای شاهزاده محمد به عنوان وارث تاج و تخت است.

در حالی که شاهزاده احمد شده است و عموم آرام از اعضای خانواده سلطنتی صحبت اغلب در ماه های اخیر در مورد چگونه او تا به حال حذف عکس از شاه سلمان و MBS از دیوار مجلس, جلسه منطقه برای کسانی که می آیند برای دیدار شاهزاده گفت: یک فرد که شرکت در این بحث.

“او در میان خاندان سلطنتی نیست و دیده می شود به عنوان کسی که طرح و توطئه کودتا گفت:” عربستان سلطنتی آشنا با بازداشت. “زندگی او بسیار آرام است.”

شاهزاده احمد در بازگشت از یک سفر شکار در روز شنبه و بازداشت شد اوایل جمعه منابع گفت. اعضای ارشد خانواده سلطنتی داده شد شواهدی از این طرح گفت: منابع که کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات.

نوشتن برای تابستان گفت: در [email protected] و جارد Malsin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im