عربستان سعودی شاخه های پایین موشک بیش پایتخت یمن مرز شهرستان

موشک و هواپیمای بدون سرنشین بر روی صفحه نمایش در یک جزوه عکس منتشر شده توسط حوثی ها در رسانه ها ،

عکس:
جزوه/ایسنا

دبی و عربستان سعودی دفاع هوایی شلیک موشک های بالستیک شلیک شده در پایتخت این کشور و شهر امتداد آن در مرز جنوبی با یمن و با توجه به مقامهای سعودی که مقصر ایران-حمایت نیروهای حوثی در یمن.

ساکنان در ریاض با صدای بلند شنیده رونق اواخر شنبه شب به عربستان دفاع ره حداقل یک موشک بالستیک, مقامات گفت. عربستان دفاع نیز به ضرب گلوله حداقل یک موشک شلیک در جیزان عربستان سعودی شهر در نزدیکی یمن آنها اضافه شده است.

دو نفر در یک مجتمع مسکونی ریاض محله کمی زخمی شدند سقوط گلوله, با توجه به رسمی عربستان اعلام کرد.

مقامهای سعودی گفت: این موشک از کار اخراج شدند توسط مبارزان حوثی در یمن که در آن پادشاهی بوده است و نیرنگ در پنج سال جنگ. این حمله یک روز پس از عربستان و حوثی مقامات عمومی در آغوش یک تماس از سازمان ملل متحد برای آتش بس میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

روز جمعه عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی گفت: آن را آورده پایین خونین هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی در دو شهر دیگر در جنوب غربی عربستان سعودی از یمن.

روز شنبه حمله می تواند اولین بار است که داعش با استفاده از موشک های بالستیک برای هدف ریاض از جولای سال 2019.

حوثی ها نیروهای بارها و بارها اخراج هواپیماهای بدون سرنشین و موشک به عربستان سعودی اما بیشتر حملات متمرکز در شهرستانها در امتداد مرز با یمن.

عربستان سعودی و القاعده و رهبران آن تلاش شده است برای ماه ها به سیمان آتش بس و پیشبرد مذاکرات صلح برای پایان دادن به جنگ در یمن. کسانی که تلاش شده است به ضرب و شتم در ماه های اخیر با تشدید حملات هوایی از هر دو طرف. سازمان ملل متحد ابراز کرده است افزایش زنگ هشدار است که افزایش خشونت می تواند اژدر شکننده شد.

در روزهای اخیر حوثی رهبران و مقامهای سعودی در آغوش یک آتش بس در یمن در حالی که کشور های منطقه و جهان سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. یمن در نظر گرفته شده است به ویژه آسیب پذیر به عنوان کشور در حال تجربه چه U. N. می گوید که بدترین بحران انسانی توسط سازمان ملل و در حال حاضر گرفتار وبا و قحطی.

روز شنبه انفجار همچنین به عنوان ریاض به چالش کشیده شده است با رکود اقتصادی جهانی ناشی از کروناویروس و سقوط قیمت نفت باعث آن حل اختلاف با روسیه بر بازار جهانی انرژی و بازار است.

دشمنی بیش از چگونه به عرضه نفت در طول همه گیر منجر به فروپاشی از چهار سال همکاری بین عربستان در اوپک و روسیه و پس از آن ریاض گفت: این امر افزایش تولید و بریده بریده قیمت برای گرفتن سهم بازار از روسیه است.

نوشتن برای تابستان گفت: در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>