عربستان سعودی دعوت حوثی ها به مذاکرات در ریاض

دود billowed بالاتر از یک محله زیر حملات هوایی هدف قرار دادن حوثی-برگزار موقعیت در صنعا, یمن در روز دوشنبه.

عکس: yahya al ghurzah/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—عربستان سعودی است که روزانه در مذاکرات با ایران تعهد شورشیان حوثی در یمن به دعوت حوثی نمایندگان و بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در یمن به مذاکرات صلح در این کشور پادشاهی ارشد عربستان گفت.

عربستان سفیر عربستان محمد آل جابر گفت: پیشنهاد ایران برای پایان دادن به پنج سال جنگ که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر باقی مانده در جدول با وجود عود در خشونت بیش از آخر هفته. حوثیها هنوز در پاسخ به این پیشنهاد گفت.

عربستان مقامات روز شنبه گفتند که شلیک موشک های بالستیک شلیک شده توسط حوثیها در پایتخت آن ریاض و شهر دیگر در مرز عربستان با یمن. عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی روز دوشنبه در پاسخ با حملات هوایی در سان كه انسان برای اولین بار چنین حملات در یمن در ماه.

آقای جابر گفت: مقامات عربستان صحبت با حوثی همتایان خود در روز دوشنبه به تاکید است که این سان كه انسان در اعتصاب بودند در پاسخ به شنبه حملات موشکی و نه در نظر گرفته شده به عنوان یک re-تشدید درگیری ها.

“ما متعهد به د ما تشدید” آقای جابر گفت. “ما آماده برای آتش بس در یمن تمام خاک اگر آنها آن را قبول کند.” حوثی نمایندگان نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

پادشاهی نفت خیز دیده می شود به طور فزاینده ای به عنوان مشتاق به رها کردن خود از نظر نظامی از یمن که در آن مداخله پنج سال پیش در این ماه پس از حوثی ها در یمن کشف و ضبط سن كردند و سرنگون بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

عربستان برای مداخله در یمن که در آن بیش از 112,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 12,600 شهروندان کشیده شده گسترده انتقاد از قانونگذاران ایالات متحده از هر دو طرف ، سازمان ملل یمن گرفتار قحطی و وبا بدترین بحران انسانی.

“ایستاده دعوت به حوثیها برای دیدار چهره به چهره برای مذاکرات پس از حملات تحریک آمیز این آخر هفته نشان می دهد که سعودی ها به شدت می خواهید برای پایان دادن به جنگ در یمن گفت: Elana DeLozier یک یمن کارشناس در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک. “با وجود های اخیر ارضی سود توسط حوثی ها و عربستان سعودی ایستاده اند توسط خود کانال مستقیم با گروه های شورشی.”

تلاش برای پایان دادن به جنگ باید متوقف شده است. طرفین متخاصم به طور موقت توافق صلح در دسامبر سال 2018 است. در حالی که معامله متوقف چه U. N. می ترسید خواهد بود فاجعه بار جنگ برای کلید بندر حدیده آن را هرگز به طور رسمی اجرا شده و امید-ایران در یک گسترده تر حل و فصل مناقشه نیست اتفاق افتاده است.

آقای جابر صحبت کردن با تلفن از ریاض گفت که قبل از آخر این هفته خشونت در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده عربستان-یمن حمایت دولت از رویترز عبد ربه منصور هادی و حوثی ها در یمن موافقت کرده بود به ده-تشدید درگیری ها و آغاز اعتماد به نفس-ساختمان شد.

عربستان سعودی پیشنهاد ایران در انگلستان انجام شد به درخواست مارتین گریفیتس, the U. N. فرستاده ویژه آمریکا با آقای جابر گفت.

عربستان سعودی و ایالات متحده را متهم کرده اند ایران از مسلح کردن و آموزش حوثی ها باشد. ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در بیانیه ای گفت که هدف از آن حملات هوایی روز دوشنبه شامل سایت های سرنشین دار توسط کارشناسان از ایران سپاه.

در حالی که مقامهای سعودی بخش خصوصی اذعان کرد اعلام کردند که مذاکرات مستقیم با حوثی ها و آقای جابر بیشتر رفت. از سال گذشته, گفت, وجود داشته است و روزانه تماس های تلفنی میان مقامات عربستان و حوثی ها باشد.

دیپلماتیک کانال باز شد در سپتامبر گذشته پس از حوثیها اعلام کردند که بس موشکی و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در عربستان قلمرو آقای جابر گفت. حوثی ها اعلام و به دنبال حملات مخربی بر نفت عربستان امکانات. در حالی که داعش ادعا کرد که انجام آن حملات عربستان و آمریکا گفت: مقامات ایران مسئول بود.

نوشتن برای Warren P. Strobel در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im