شرکت سانوفی برای فروش Regeneron سهم به ارزش $11.1 میلیارد دلار به صندوق تعمیرات اساسی

مدیر عامل Paul Hudson قصد دارد به تمرکز شرکت سانوفی پژوهش خط لوله در مناطق سودآور از بیماری های نادر و سرطان است.

عکس: benoit tessier/ایسنا

شرکت سانوفی SA برنامه ای برای offload بیشتر از آن طولانی-برگزار سهام در Regeneron Pharmaceuticals , Inc., دادن این شرکت یک $11.1 میلیارد دلار جنگ قفسه سینه به کمک تغییر شکل مواد مخدر آن خط لوله به عنوان آن را دو برابر پایین نادر-بیماری سرطان و داروهای.

فرانسوی سلامت-مراقبت های غول پیکر که دارای یک 20.6 درصد سهام در تریتون, n. y. مبتنی بر Regeneron گفت: این امر فروش 11.8 میلیون از این سهام از طریق عرضه در قیمت $515 سهم. آن را نیز به فروش بیشتر 9.8 میلیون سهم به Regeneron. اگر تقاضا قوی است سانوفی می تواند فروش اضافی دسته از سهام خروج از آن با خطر از 400,000 سهام و کلی درآمد حاصل از $11.7 میلیارد دلار است.

فروش را تحت تاثیر قرار نمی سانوفی برای مشارکت معاملات با Regeneron که دهانه تعدادی از موفق مواد مخدر از جمله پرفروشترین درمان اگزما Dupixent.

شرکت سانوفی اجرایی Paul Hudson گفت: فروش خواهد “کمک بیشتر توانایی ما برای اجرای استراتژی ما برای درایو نوآوری و رشد است.”

آقای هادسون که در زمان سکان شرکت سانوفی در ماه سپتامبر قصد دارد به تمرکز پژوهش این شرکت خط لوله در بیشتر مناطق سودآور از بیماری های نادر و سرطان, pivoting دور از تاریخی قوی مناطق مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت است.

پیتر Verdult یک تحلیلگر در سیتی گفت: در یک یادداشت به مشتریان است که او انتظار می رود درآمد حاصل را به توان به صندوق چند کوچک در معاملات از کمتر از 5 میلیارد دلار و پنجاه ضربه محکم و ناگهانی نامزد مواد مخدر هنوز در مراحل اولیه توسعه در شرکت های کوچکتر.

شرکت های دیرینه همکاری—آنها شروع به کار با هم در سال 2003 و شرکت سانوفی برای اولین بار خریداری سهام در Regeneron سال بعد—را به همراه داشت پنج تصویب مواد مخدر تا کنون با بیشتر تحت توسعه است.

کسانی که شامل Dupixent مواد مخدر که آقای هادسون گفت: در نهایت می تواند جلو و در آنجا به عنوان €10 میلیارد دلار (11 میلیارد دلار) درآمد سالانه. این جفت ارز در حال آزمایش دیگری از خود را به طور مشترک توسعه یافته مواد مخدر—Kevzara برای آرتریت روماتوئید—به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 به این امید که آن را مرطوب می تواند یک برنامه به طور بالقوه کشنده واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن دیده می شود در برخی از بیماران مبتلا به فرم شدید این بیماری جدید. که محاکمه شد تنگ در ماه گذشته به تمرکز بر روی تنها ترین بیماران بدحال پس از آمار اولیه نشان داد, هیچ سود در بیماران در کمتر تهاجمی انواع اکسیژن پشتیبانی می کند.

مشارکت نیز به همراه داشت نا امیدی. Praluent یک کاهنده کلسترول دارو فروش خوبی در میان مقاومت از مودیان به برچسب قیمت جدید پزشکی در مقابل ژنریک داروهای استاتین.

“سانوفی و Regeneron همکاری شده است یکی از مهمترین و تولیدی در این صنعت گفت:” آقای هادسون. “سانوفی باقی می ماند متعهد به ادامه همکاری ما با Regeneron باقی می ماند که بخشی جدایی ناپذیر از ما به طور کلی استراتژی است.”

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>